Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Ja tam wycieraczki kupuje na wiosnę a wykańczam je w zimę :decayed: na wiosnę znowu nowe i tak w koło
  2. N75 steruje otwarciem zamknięciem gruchy a dalej sztangi od turbiny ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- Nowe info apropo pacjenta!!! Dzisiaj zdjąłem przewód prowadzący z N75 do gruszki i dmuchałem w niego z całej siły i sztanga ani drgnie. Z ciekawości zaciągałem powietrze i też nic. Ponoć w silnikach ze stałą geometrią (1Z, AGR) gruchą steruje nadciśnienie a nie podciśnienie. Oczywiście siedziałem pod autem i obserwowałem czy sztanga się rusza. Ponoć jest to zakres 2cm ruchu sztangi ale nie wiem czy tak to wygląda tak samo w turbinach ze zmienną geometrią i bez.
  3. Pacjent: Octavia 2002r. silnik 1.9 90KM (AGR) mam problem z autem od ojca. A mianowicie turbina przeładowuje i łapie tryb awaryjny. Dodam że logi były robione, przewody podciśnienia sprawdzone i czy grucha nie puszcza powietrza. Dzisiaj podłożyłem inny zaworek podciśnienia N75 który sobie "cykał". Podmieniony taki sam nadal cyka ale ciszej a auto nadal łapie tryb awaryjny. Według logów już na samym początku przeładowanie jest 500 mili barów a potem ciśnienie rośnie do 1,5 bara i wywala tryb awaryjny po przekroczeniu 3000 obr. Podejrzane jest to cykanie N75, bo brzmi to tak jakby zaworek bardzo szybko zamykał się i otwierał. Jutro zrzucam podłogę i zobaczę czy w ogóle sztanga gruchy się rusza albo czy ją ręką da się ruszyć Jeszcze jedna rzecz. Ponoć silnik AGR ma stałą geometrię turbiny bo zaworek podciśnienia jest taki sam jak u mnie w A4-ce z silnikiem 1Z gdzie mam stałą geometrię ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Jak dostanę logi od kolegi, który je wykonał to je tu wstawię.
  4. tego jeszcze brakowało :nabijasie:
  5. Jedziesz budą z kebabem? :decayed: heheh to bym w życiu nie dojechał, jak znam życie, to co parking byłby postój i próby... a to z takim sosem, to z takim... to bez cebuli itd. co po niektórych zmartwie... buda stanie na pewno, ale chyba na początek bez kebaba - będą za to inne frykasy to czekamy na otwarcie :grin:
  6. A4-Tomek odpowiedział(a) na Arkom temat w Układ Jezdny
    Czujniki z przodu lubią sie zapiekać ale jak już go wyrwiecie to uważajcie na taki koszyczek wewnątrz zwrotnicy który trzyma czujnik na miejscu.
  7. Jedziesz budą z kebabem? :decayed:
  8. Sto lat Polko :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:
  9. Wczoraj w okolicach godz. 16:00 na Pl. Piłsudskiego w SG widziana czarna B6 avant na blachach SG chyba i ramkach klubowych i felgach S-Line jak wracałem to kobitka prowadziła
  10. ja założyłem wahacze górne SWAG na wiosnę. Ciekawe jak długo pojeżdżą szkoda że nie ma śrub w zestawie tak jak jest w przypadku Lemfordera
  11. Ja do TRW mam mieszane zdanie. Na przodzie klocki piszczały jak w pociągu a z tyłu po trzech latach odpadła jedna okładzina od blachy Obecnie jeżdżę na klockach Textar (szły na pierwszy montaż) przy tarczach Zimmermann i spisują się fajnie ma tyle niestety znowu TRW jest bo nie miałem innego wyboru
  12. A4-Tomek odpowiedział(a) na Arkom temat w Układ Jezdny
    ja uszkodziłem czujnik przy wyciąganiu zwrotnicy żeby wymienić łożysko, a nie wiedziałem że za przelotką w nadkolu jest wtyczka czujnik był tak zardzewiały że przywarł do zwrotnicy. Wygrzebałem resztki i dorwałem na forum od kogoś używany czujnik za śmieszne pieniądze ABS w B5 działa tak sobie ale ponoć różnie były ustawiane, bo mi reaguje bardzo późno bo przy załączonym ABS opony potrafią zapiszczeć albo coś nie tak jest z modułem ABS mimo braku błędów.
  13. Gratulacje Stanley :drunk::drunk:
  14. Ja mam przed liftową kierę z S4 tam jest mały wieloklin a że nie chciałem szukać przejściówki do poliftowej to jest przed liftem
  15. kurde szkoda że mnie nie było
  16. Pucek ile chcesz za bagażnik? To masz belki + mocowania?
  17. złodziejom to łapy przy d*pie trzeba upier*** A ja walczę z tylnymi hamplami trzy lata temu robione i sworznie w jarzmach zapieczone :facepalm: trzy wyciągnięte z trudem a czwarty urwany
  18. Graty nowych furek :naughty: Zna ktoś dobrego tapicerza samochodowego? Chyba mi sprężyna w siedzisku strzeliła
  19. No nic to trudno. Ja jutro na Gliwickich powinienem być o ile mi rodzina planów nie pokrzyżuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.