Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ciekaw jestem co masz na mysli ze rzadko sprawdzam olej,tzn ile mam sprawdzac 3 razy na dzien??jak nie bierze oleju to co mam sprawdzac??wystarczy 2 razy na miesiac ale i tak nie wiem czy nie za czesto i bede to robil raz na miesiac :razz:
  2. ja tez z AKP :mrgreen: i wszedlam na hugo logo
  3. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a jakim cudem to sie niby ma czesto łamac??
  4. PSJ - piz*owaty styl jazdy
  5. moze ktos nim jezdzil w wiekszosci PSj-tem i jest zamulony.musisz go przegonic
  6. witaj i zapraszam cie najpierw do zapoznania sie z regulaminem
  7. tez mi sie nie podoba :razz:
  8. nie strasz kolege :shock:
  9. dziwne tam zawsze jest mokro
  10. rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!!
  11. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie zły bajer z tym uchwytem
  12. fajne nie tdi
  13. bo poszło do ULTI a nie do wszystkich
  14. jest wielki a wiem ze bedzie jeszcze lepiej :twisted:
  15. wpisz w obcji szukaj kody klimatronika i cos na bank znajdziesz
  16. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    macie tak samo tylko bład w odczycie wystąpił
  17. tak musi byc bo jak załancza sie obieg zamkniety to szybko ci szybki zaparuja a z klima nie
  18. super autko ale szkoda ze kiera po prawej stronie :razz:
  19. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    na bank bylo lekko z gory przynajmniej inaczej by tak nie poszedł :mrgreen:
  20. Wihajster odpowiedział(a) na darek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szkoda ze nie tdi ale jest oki
  21. stawiam na maglownice tez to mam po rozgrzaniu plynu kiera ciezko pracuje a pompa cicho pracuje.czeka mnie naprawa maglownicy wlasnie za nie dlugo :neutral:
  22. moze to sa plamy po smole wiec ropą zejdzie bez klopotu lub benzyna ekstrakcyjna
  23. klejem do szyb tak slyszalem ostatnio
  24. to wystarczy jak lusterka zostana w chromie :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.