Treść opublikowana przez Wihajster
-
Wyskoczyła półoś B5 1,8 na max skręcie
i znowu sprawdza sie stare powiedzenie ze najwieksza wada audi jest jego poprzedni wlasciciel :twisted:
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
zbieraj troszke kapusty i latwo zrobisz z tego duzo wieksza moc
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
zaraz ci powiedza ze nie maja na pilota tylko otwieraja z klucza
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
DI to tylko takie oznaczenie silnika 55kW a silnik ma turbo czyli jest to TDI powiedz mi jak sobie radzisz z tak duza moca??panujesz nad nia?? :razz:
-
Zmieniarka oryginał do concert
http://www.allegro.pl/item117045493_vw_audi_seat_skoda_6cd_zmieniarka_okazja_bcm.html wiecej inicjatywy kolego i sam bys znalazl :razz:
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
polecam lemfordera
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
no to troszke poszukasz zanim znajdziesz tdi o rozsadnym wygladzie
-
Zlot Mazury Lipiec
nie bylo stluczki jak kierowal ruchem??
-
Zlot Mazury Lipiec
a on co??taki straszny jest??
-
Zlot Mazury Lipiec
niestety zaluje jak zawsze ale naprawde nie mam czasu narazie przynajmniej na takie imprezki za duzo obowiazków niestety
-
Zlot Mazury Lipiec
ale mial na mysli chyba dac komus z liscia
-
Strefa Śmiechu
roznice
-
jaki mam slinik
ze tez na to nie wpadłem wczesniej brawo za pomysl hugo
-
jaki mam slinik
tak!!!!!!!!!!!!!!! i nie koles kolego.Nie rozumiem jak mozna jezdzic autem 1,5 miesiaca nie wiedzac jakiej pojemnosci auto sie kupilo
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=773482 co za barany to pisały
-
jaki mam slinik
o matko wystarczy na niego spojrzec i od razu widac czy to silnik 20 zaworowy czy nie!!!nie rób problemu tam gdzie go nie ma
- Moje A4
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
tez uwazam ze avanty sa duzo piekniejsze
-
Zlot Mazury Lipiec
jak tu nie zalowac!!!szkoda ze czlowiek nie jest bezdzietnym kawalerem i ma czas na wszystko jak wiekszosc forumowiczow
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
oby pomoglo jak u mnie
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
tak to zostalo zrobione wycina sie stara i wspawuje migomatem nowa A przy okazji jak mial plecionke wycieta kata sprezonym powietrzem przedmuchal z wszystkich paprochow i zostawil go bo jest jeszcze cool
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
kazdy dobry mechanik ma ja u siebie taka plecionke taka pier**la wydawac by sie moglo a tyle drgan dawala
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
oj pikus ty to jestes zakochany w swojej B5 jednak
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak by mowil o tdi 6,6 to sie zgadza :razz: :mrgreen:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie wierze ze na trasie przy 130-140 1,8 t spali 6,6 nierealne