Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
niekoniecznie wystarczy ze autko dlugo postoi i tez moze łapnac żalizje w turbo
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
moze ze przewod od intercoolera pękł :neutral:
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
wyglada jakby sie cos odłaczylo albo rozrzad przestawil.Nie zdusiłes go w jakis sposob albo cos podobnego?? :?:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
fele to nic ale opony duzo kosztuja
-
WItam mam problem! obłażą przełaczniki szyb w B6 SZOK!
to wiela cuś takiego kosztuje :?: :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
"Bez Rosjan w 17. minucie nie dacie nam rady! Cedynia 972 - Grunwald 1410 - Dortmund 2006" To już znamy. Czas na wersję rozbudowaną: Jeżeli ma być tak jak w 1939 to w 17 minucie wpadną na boisko Ruscy. W 3 minucie Anglicy z Francuzami powiedzą, że bardzo im szkoda Polski, ale nic nie zrobią. Wkrótce potem Janosik z Listkiem zwieją do Rumunii W 44 minucie Rasiak przez 63 sekundy samotnie dryblował, ostatecznie Niemcy zabiorą mu piłkę, ale przynajmniej pokaże, co to jest heroizm W 45 minucie trener Niemców popełni samobójstwo. W 45 minucie nawet popiołu po Niemcach nie zostanie ale do 89 minuty będziemy się z ruskimi męczyć. w 45 minucie trenerzy Rosji, USA i Anglii dogadują się na temat podziału boiska i rosyjskiej pomocy dla Polski na kolejne kilkadziesiąt minut meczu. W 45 minucie i 9 sekundzie juz prawie będziemy świętować zwycięstwo, ale od 47 minuty będzie zimna wojna nerwów Od 61 minuty do 89 minuty ciężko będzie strzelić Nam gola bowiem pojawi się solidny mur W 81 minucie na boisko wejdzie dziwnie ubrany, smutny polski rezerwowy w ciemnych okularach z wielkimi szkłami. W dłoni będzie miał kartkę ze wskazówkami trenera. W tej samej minucie zgaśnie światło i nie będzie porannego meczu dla dzieci na TELERANEK STADIUM . W 82 minucie wróci światło i nadzieja. W 93 minucie ruscy opuszczą boisko a my zostaniemy na murawie sami kompletnie wyczerpani całym spotkaniem i będziemy powoli regenerować siły. W 106 do akcji wkroczy 2 fizykoterapeutów bliźniaków i tak nas zaczną odnawiać ze sami zaczniemy zwiewać z boiska .
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
kurde widze ze ten tryb awaryjny to jakas plaga!!!w morde co sie dzieje :?: :roll: :mrgreen:
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
dzieki pikus ze wyreczyłes mnie z wyczerpujacej odpowiedzi wczoraj juz nie zdażyłem.Ale widze ze co poniektórym kopara opadła i nie wiedzieli ze jest to ten sam płyn :shock: nawet ty spanky??? :razz: zaskoczony jestem :razz:
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
plyn od wspomagania sprzegla jest taki sam jak od hamulcow :razz:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen: czyzbys spodziewał sie przelewu w najblizszym czasie???
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
raczej zawsze byly soczewki i halogeny w zderzakach
-
Strefa Śmiechu
mam nadzieje ze zloty A4 tak sie nie koncza :razz: :mrgreen:
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
sliczne A4
-
HELP!!! Padł mi brzęczyk świateł!!! Miał to już ktoś???
tez mi podswietlenie zapalniczki nie bangla ale narazie mnie to nie przeszkadza da sie z tym zyc
-
HELP!!! Padł mi brzęczyk świateł!!! Miał to już ktoś???
bez przesady przynajmniej ja bym sie nie przejał i nie robił tragedi z takiej pierdoly jak nie brzeczy to trudno wazne ze autko smiga jak talala :razz:
-
Strefa Śmiechu
Prezydent Kaczyński odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Kaczyński: - Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu "Kaczka i świnie" czy coś takiego... - Ależ skąd panie Prezydencie! - odpowiadają reporterzy.- Wszystko będzie cacy. Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń,podpis: "Lech Kaczyński (trzeci od lewej)".
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-) przeciez musisz przetestowac co kupujesz
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
gratki fajna furka jeszcze jakies fajne fele zapodasz i bedzie juz całkiem git
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
amen
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
no to lipa :shock:
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
w ogole nie bedzie podswietlenia??nawet jak sie właczy swiatla??
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
obys za nie długo nie napisał chłopaki co sie dzieje jade sobie a tu nagle mocy brak :razz: :mrgreen:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
Takie male OT No to ladnie cisniesz maszynke. :shock: Ja rzadko przekraczam 150. Norma to do 140. :mrgreen: zle robisz powinienes mu czasem dac w ogien tdi-ki to uwielbiaja
-
WItam mam problem! obłażą przełaczniki szyb w B6 SZOK!
cos te b6 lipny model chyba :razz: hugo sprzedawaj poki sie jeszcze da
-
WItam mam problem! obłażą przełaczniki szyb w B6 SZOK!
chyba tatus ma zbyt szorstkie paluszki :razz: ale tak na powaznie az nie chce sie w to wierzyc ze tak szybko je bierze :shock: