Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
cały komplet podejdzie od 1z tz. koło zamachowe,tarcza i docisk.to jest pewna wiadomosc :wink:docisk i tarcza dobrej firmy do 600 zł a koło zamachowe kupi sie uzywke ale nie wiem ile spiewaja ale napewno nie duzo
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
dzwonilem do tego goscia z allegro.ma do afn-a dwumasa ale za 1290 samo koło!!!
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
pierwsze musi moc zwiekszyc bo z 55 kw sie jezdzic nie da a jak włączy klime to juz w ogole :razz:
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
poprostu zmeczenie materialu i peka
-
Instalacja klimatyzacji w A4
hej.koles pisze ze to do 98 a to jest juz po liftingu wiec 2000/2001 :razz:
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
rzeczywiscie jak hugo pisal cos za czesto te dzwi otwieracie ze wam te klamki padaja jak muchy :razz:
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
teraz cool :mrgreen:
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
nie moze wystrzelic tylko poduszka przednia od pasazera jak juz to obie
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
masz na mysli boczna poduszke?? :?:
-
kody z naklejki (typ/type)
limo to napewno limuzyna
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
oby wszystko dzialalo jak trzeba ale jak zawsze wyjdzie w praniu
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
ladna furka.jeszcze fotki ze srodka zapakuj a te spoilery pod zderzakami zawsze myslalem ze sa czarne a ty masz w kolorze nadwozia
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
nie wiem ile to trwa bo tego nie bede robic osobiscie tylko moj mechanik
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
ale zeby wymienic ten cholerny kierunek trza nadkole zdjac
-
gdzie dorwę zaślepki do radia???
hej. na allegro jest tego od groma
-
Clima. Cos jest nie tak...
dokladnie u mnie tez jest syk po wylaczeniu
-
Wyciek mdzy skrzynia a silnikiem
pewnie simering puszcza
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
tez mam z tym kłopoty i dopiero bede z tym robil ale obstawiam dwumasa
-
piszczy pod maska
mi ostatnio piszczał wiatrak od klimy i wd 40 pomoglo cisza i spokoj
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
gratulacje ladna furka
-
[B5 AEB 1,8]To i ja się pochwalę OOOO
fajna
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz: Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam sa bardzo dobrzy i wiem ze byloby to dobrze zrobione
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:
-
Problem z osiągami
z tym przecinakiem to przesadziłeś :mrgreen: niekoniecznie przesadzil bo np jak sie przesiadl z poloneza to moze sie wydawac ze idzie jak przecinak :razz: