Treść opublikowana przez milo222
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
tylko znajdź tu chętnego na ten badziew widziałem w pasacie i powiem hymmm świeci fajnie
-
Jaki będzie kurs euro
będzie spadać i dolar tak samo możliwe że dolar dojdzie nawet do 1,60 (bank info)
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
dokładnie tak jest, nie wywala ci błędów bo nie masz pelnego FISa[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:26 _________________________________________________http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Products&cid=123&from= a to dzięki bo manetka już leży w bagażniku
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
a mi nic nie wyskakuje
-
Drukarka do biura
szukaj w serii hp 8XXX następcach hp5si. Bardzo dobre drukarki. W biurze mamy 5si która obsługuje 8 komputerów a drukuje się multum do tego duplex, A3 i A4 podajnik na 2000 tyś kartek i żadnych problemów i super oszczędny toner. Zamkniesz się w kwocie ok 1000 zł za dobrą jakościowo sztukę.
-
Notebook - prośba o ocenę
lekki ?? mój wazy 1,2 kg i uważam że jest to max do ciągłego noszenia - do domu i biura bez noszenia jak najbardziej
-
Notebook - prośba o ocenę
a ja powiem tak - jeżeli zastępujesz tym laptopem zwykły komputer to będziesz zadowolony jeżeli będziesz z nim chodził to nie.
-
[ALL B7] Chip tuning
jestem z Poznania, pracuje na Garbarach i tej firmy nigdy w życiu nie widziałem - weź się szarpnij do Warszawy do Rogala to przynajmniej będziesz miał pewność że jest ok - Poza tym piszą że w wolnosącym chiptuningują i wzrost jest 8-12 % ... lepiej już jedź na Geco lub Kocar jak musi być Poznań
-
Płyta indukcyjna do kuchni - jakie garnki itp.
nie do końca bo w indukcji grzeje pole magnetyczne i bez specjalnych garnków nie da się nic ugotować - wystarczy przyłożyć magnes do spodu garnka i jak się przyczepi to będzie działał na płycie. Z tego co pamiętam Berghoff ma garnki do indukcji a firma nawet godna pollecenia - mam zresztą do ceramiki i chwale Najlepsze jest, iż w pierwszych płytach ( może i teraz też) nie było ekranowania i jak była pod kuchenką szuflada z metalowymi sztućcami lub innymi rzeczami to się przyklejały do spodu płyty
-
[B6 AWX] instr. obsługi
nie ma - do kupienia w ASO chyba z jakieś 100 zł
-
[ALL B6] Xenony
nie da się ustawić ręcznie próbowałem to robić u siebie w nissanie porównując do innego samochodu stojącego obok na różnych odległościach . Potem pojechałem do serwisu i tak zmienili - jeżeli już nie masz czasu teraz to przynajmniej ustaw tak aby świeciły niżej niż wyżej ale bez serwisu się nie obędzie tym bardziej jak to ksenon
-
[ALL B6] Xenony
domowym sposobem to może kurnik oświetlać - zapłać 25 zł i jedź na ustawienie inaczej będzie kupa
-
[ALL B5] Montaż parktronica
jak zamonotowałem to przestałem patrzeć w tył parktornik plus lusterka i parkuje się raz dwa - nawet moja żona chwali a źle się jej parkowało audi
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
małe sprostowanie - lapnki zostały zakupione na tej aukcji ale nie przez ze mnie ale pośrednika który mi te lampy kupił i potem wysłał do Polski - ja tylko wpłaciłem mu kase na konto w Polsce i niczym się nia martwiłem . Adres "firmy" ( zajmują sie kupnem i przesyłką do Polski) mogę dać na prv. Przesyłka ładnie była zapakowana i wypchana dodatkowo zabezpieczeniami dhl.
-
[ALL B6] Rozkladanie kanapy
sprawdzałeś przekręcenie kluczykiem w każdej pozycji ? a może zablokował sie pas lub kawałek tapicerki. U mni otwiera sie i nie potrzeba dużej siły
-
[ALL B6] Elektryczne szyby - problem z działaniem...
mechanizm szyby jest brudny - u mnie było tak samo ale pomogło pryskanie silikon po bokach na prowadnice
-
[AutoMapa] Cala Europa + PL z PC na PALMa - strasznie dluuuugo
już wyobrażam sobie jak jedziesz z RNS-E na rowerze
-
[B5 APT] Sprężarka głośno działa
jedź do serwisu i im szybciej tym lepiej - forum Ci tego nie naprawi a jak się spieprzy do końca to wybulisz jak ja 4 razy więcej
-
[B6 AVF] Które zaślepki spryskiwaczy lamp będą pasować ?
najgorzej jak ktoś już ma zaślepki na oczach spryski nie są bezsensu tylko po to by lampa zasyfiona nie oślepiała innych użytkowników
-
Audi TT wśród 20 najbrzydszych samochodów
wiesz akurat tt nie jest brzydki choć ładny też - ale wrzucenie np hamera h1 to absurd, tak samo jak pandy ( panda zła ale uno ok )
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
to jest czerwona obwódka ale ona jest w kolorze lamp co w połączeniu z ciemnym plastikiem na zdjęciach daje efekt czerni
-
[AutoMapa] Cala Europa + PL z PC na PALMa - strasznie dluuuugo
ostatnio wrzucałem na mio a701 i zrezygnowałem bo musiałem iść do domu - niestety to tak trwa długo do tego musiałem jeszcze 2 razy pobierać całą mapę bo były błędy
-
[ALL B6] 235/45/17 Opinie
nie przesadzaj - moją żona jest blondynką i jeździ na 235.45.17 i jak narazie nic feldze nie zrobiła mimo że parkuje na krawężnikach - ważne jest tylko żeby opony miały rant ochronny. U mnie jest dunlop + fulda i jest luz
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
a w bi xenonie długie nie są też na soczewce