Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

armando

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez armando

  1. wkoncu jest troche czasu zeby sie pochwalic moim kombikiem auto kupione w kwietniu 2010 oczywiscie z forum silnik podstawowy AFN z wyposazenia raczej standard : klima dwie poduchy subwoofer nokia w bagazniku przez rok troszke sie juz pozmienialo : felga 8,5x18'' AEZ bimo + opony 225/40 pirelli p zero rosso lampy valeo polift wszytkie nowe wahacze + sprezyny H&R -30 hamulce przod i tyl mikoda nawiercana + czarno czerwone zaciski radio clarion eSowa kierownica i planach hmmm napewno xenon moze jakis chip poler fajek chrom obwodki szyb ponizej pare fotek i czekam na opinie :> pierwszy dzien w moich rekach przed wymiana zawieszenia i po wymianie a tu obecny wyglad
  2. to jest fela passat cc ? wrzuc fotke jak to wyglada na aucie
  3. domyślam się że trze tylko z przodu i gdy dobija :?: no wlasnie nie na dziurach tylko wubrzuszeniach
  4. sprezyna amor raczej ok bo nic nie wskazuje zeby byly wyrabane
  5. mam pytanie mam u siebie felgi 8,5x18 et 38 na tym opony 235/40 (zawieszenie-30) i niestety trze czy moze mi ktos powiedziec czy lepsze bedzie zalozyc opony takie jak maja byc czyli 225/40 czy moze cos wezszego np 215/45 czy np przy takim et zawsze bedzie obcierac
  6. coś ci się chyba pomyliło a no faktycznie zwracam honor
  7. widze ze masz za***iście szybe peknieta
  8. wydaje mi sie ze taka fela w czarnym macie nie bedzie wygladac za fajnie a napewno z jakimis czerwonymi trojkatami
  9. przeciez 205/50 jest duzo drozsza niz 225/45 to po co tak kombinujesz za cene barumow w 205 bedziesz mial duzo lepsza opone w 225
  10. pirelli p6 albo p7 i wcale na deszczu nie sa sliskie
  11. ja od nich bralem tyle ze poza allegro w sklepie takze mozesz zaufac sprzedawcy
  12. a mnie tam podoba tylko co tam w te wloty wstawic bo chyba nie siatex
  13. ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo
  14. dzisiaj malo tego pierwszy raz na 18" )
  15. MICEHELINA ENERGY SAVER MASZ ZA 50 TANIEJ RACZEJ NIMOZLIWE
  16. wydaje mi sie ze taki ubytek trza by szpachla przeciagnac
  17. bronek tu jak co masz nasz sklep http://www.opony.biz.pl/ nie ma jeszcze na stronie ale sa micheliny energy saver w twoim rozmiarze po jakies 320 zl
  18. po pierwsze to otwor centralny za duzy bedzie trza dorobic pierscienie centrujace na 57,1mm
  19. zapraszam na serwis opon "braciki" w chorzowie
  20. trzymaj sie rozmiarow z tej wlepki
  21. er 300 to to samo co ta ECOPIA (niby ekologiczne) re050a tez sie prawie niczym nie rozni wszystkie sa asymetryczne ja bym bral te er300ecopia jesli oczywiscie cena dobra
  22. wystaw to na alledrogo a kup se normalne opony na takich malutkich bedzie ci sie jezdzilo jak taczka
  23. ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/ dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.