Treść opublikowana przez armando
-
[B5 AFN] zielony avant
wkoncu jest troche czasu zeby sie pochwalic moim kombikiem auto kupione w kwietniu 2010 oczywiscie z forum silnik podstawowy AFN z wyposazenia raczej standard : klima dwie poduchy subwoofer nokia w bagazniku przez rok troszke sie juz pozmienialo : felga 8,5x18'' AEZ bimo + opony 225/40 pirelli p zero rosso lampy valeo polift wszytkie nowe wahacze + sprezyny H&R -30 hamulce przod i tyl mikoda nawiercana + czarno czerwone zaciski radio clarion eSowa kierownica i planach hmmm napewno xenon moze jakis chip poler fajek chrom obwodki szyb ponizej pare fotek i czekam na opinie :> pierwszy dzien w moich rekach przed wymiana zawieszenia i po wymianie a tu obecny wyglad
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
to jest fela passat cc ? wrzuc fotke jak to wyglada na aucie
-
[ALL B5] Rozmiar opon
domyślam się że trze tylko z przodu i gdy dobija :?: no wlasnie nie na dziurach tylko wubrzuszeniach
-
[ALL B5] Rozmiar opon
sprezyna amor raczej ok bo nic nie wskazuje zeby byly wyrabane
-
[ALL B5] Rozmiar opon
mam pytanie mam u siebie felgi 8,5x18 et 38 na tym opony 235/40 (zawieszenie-30) i niestety trze czy moze mi ktos powiedziec czy lepsze bedzie zalozyc opony takie jak maja byc czyli 225/40 czy moze cos wezszego np 215/45 czy np przy takim et zawsze bedzie obcierac
-
[B6 ALT] Felga a opona ??
coś ci się chyba pomyliło a no faktycznie zwracam honor
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
widze ze masz za***iście szybe peknieta
-
[ALL B5] regeneracja i malowanie aluskow
wydaje mi sie ze taka fela w czarnym macie nie bedzie wygladac za fajnie a napewno z jakimis czerwonymi trojkatami
-
[B6 ALT] Felga a opona ??
przeciez 205/50 jest duzo drozsza niz 225/45 to po co tak kombinujesz za cene barumow w 205 bedziesz mial duzo lepsza opone w 225
-
[ALL B5] Pirelli czy Fulda?
pirelli p6 albo p7 i wcale na deszczu nie sa sliskie
-
[ALL] Felgi 17" czym upiększyć
rob poler
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja od nich bralem tyle ze poza allegro w sklepie takze mozesz zaufac sprzedawcy
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
a mnie tam podoba tylko co tam w te wloty wstawic bo chyba nie siatex
-
[ALL] Czy przy quattro muszą być takie same opony?
ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
dzisiaj malo tego pierwszy raz na 18" )
-
[ALL B5] Zmiana profilu z 55 na 40 w 16"
MICEHELINA ENERGY SAVER MASZ ZA 50 TANIEJ RACZEJ NIMOZLIWE
-
[B5 ADP] szpilki
polecam McGard
-
[ALL] Naprawa alu. Zdjecie.
wydaje mi sie ze taki ubytek trza by szpachla przeciagnac
-
[ALL B5] Zmiana profilu z 55 na 40 w 16"
bronek tu jak co masz nasz sklep http://www.opony.biz.pl/ nie ma jeszcze na stronie ale sa micheliny energy saver w twoim rozmiarze po jakies 320 zl
-
[ALL B5] Czy podejdą te fele?
po pierwsze to otwor centralny za duzy bedzie trza dorobic pierscienie centrujace na 57,1mm
-
[B6 AVF] Jaki rozmiar kapci ?
zapraszam na serwis opon "braciki" w chorzowie
-
[B6 AVF] Jaki rozmiar kapci ?
trzymaj sie rozmiarow z tej wlepki
-
Polecane opony letnie
er 300 to to samo co ta ECOPIA (niby ekologiczne) re050a tez sie prawie niczym nie rozni wszystkie sa asymetryczne ja bym bral te er300ecopia jesli oczywiscie cena dobra
-
[ALL B5] Zmiana profilu z 55 na 40 w 16"
wystaw to na alledrogo a kup se normalne opony na takich malutkich bedzie ci sie jezdzilo jak taczka
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/ dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna