Treść opublikowana przez frugodh
-
[B6 AWX] Nagła awaria
Napewno jakieś gówno na stacji mieli i zatankowałeś jakieś chrzczone paliwko;/ Dotankuj do pełna i dolej czegos typu stp do czyszczenia wtrysku
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
Wszystko jedno tak naprawdę. Ori jest pakowany bosh, ale nie odczujesz różnicy absolutnie między tymi markami
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja polecam COMP SPORT z czystym sumieniem, auto po programie jeździ rewelacyjnie i co najważniejsze bezawaryjnie
-
[B6 AWX] Wymiana poszczególnych filtrów - co ile kilometrów?
Ja olej i filtr oleju zmieniam co 10 ponieważ silnik po programie, kabinowy wedle uznania a powietrza co 15 tysięcy. Paliwa wystarczy zmieniać co drugą zmianę oleju
-
Spociki Łódzkie
Z ciekawostek to powiem Wam że też do działu sprzdam nie mogę nic dzisiaj wstawić, a nie raz już z niego korazystaŁem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Co tam, jak tam? Panowie i Panie odpierd**e wam kazanie xD Słuchajcie mam w ofercie od dnia dzisiejszego środki do pielęgnacji i renowacji tapicerek skórzanych, oraz laminaty firmy 3m di-noc carbon, także okleina czarny mat firmy 3m. Więc jakby ktoś chciał coś to walic na pw Niedługo będe miał też produkty do polerowania np. reflektorów, szyb samochodowych także ten Dobra spadam stare oceany, będę wieczorem;)
-
Spociki Łódzkie
Chłopaki i dziewczęta mnie nie będzie dziś bo raz że się nie wyrobie a 2 to tak samo jak Mariusza też mnie rpzewiało na giełdzie;/. Apropo mam pytanie kto od nas ogarnia projekty koszulek w correlu? Bo mam interes
-
Spociki Łódzkie
co Wy chłopaki robicie wszystko grupowo:P najpierw wszscy mieli jakieś porozbijane, poobdzierane samochody, teraz grupowo tłuką se szyby
-
Spociki Łódzkie
Piraci z Karaibów wersja z 19 wieku
-
Spociki Łódzkie
a ja mam znowu wycieczkę do Zamościa, eh nie chce mi się
-
Spociki Łódzkie
No to pochwalę się Wam efektami mojej pracy dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
Siemano Ja egra i kolektor jak czyściłem przed wakacjami to powiem Wam że o dziwo nie wiele tam było sadzy, a niektórzy maja fest nagar więc aż dziwne. Mariusz szukaj po sklepach sprzęgła a nie w aso bo tam wiadomo że się cenią. Ogólnie dwumas to zło, ja jeżeli bede zmuszony wymienić kiedyś sprzęglo to zakładam jednomasa. Zadzwoń do Impaxu i się dowiedz o ceny sprzęgła. Oni maja dobre ceny, ja mam 10 % rabatu jeszcze jak coś. Oddział ul. Krakowska 88 tel.42 611 28 76 oddział ul. Pomorska 66/68 tel. 42 678 88 33 ul. Piaseczna 7 tel. 42 682 01 88
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
Leman nie rób czarnych felg bo zupełnie rozmiar ginie
-
Spociki Łódzkie
Widzieliście to http://img715.imageshack.us/img715/5624/zdj000y.jpg ? :polew:
-
Spociki Łódzkie
Pany kto mnie pytał o czyszczenie i impregnacje tapicerki w audi a6 c6? Proszę o kontakt na priv
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
:polew:
-
Spociki Łódzkie
Ja też mam wyjebany egr i tak jest
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
No dobra Pany więc tak jak już mówiłem ja koszulki mogę załatwić, możemy mieć nadruki albo hafty. Przy haftach nie jest ważna ilość kolorów a ilość uderzeń maszyny, natomiast jeżeli chodzi o nadruk to każdy kolor to wyższa cena. Dlatego mówię żeby się wszyscy wypowiedzieli i wyłonić jeden wzór, gdyż najdroższe w nadruku to jest ta makieta czy jak to tam si nazywa, czyli im wiecej ksozulek jednego typu tym mniejsza cena jednostkowa wychodzi co jest oczywiste. Ceny t- shirtów jak ja mialbym to zamawiac u kumpla mają sie tak: standard biały 6,50 zł kolor 11zł( koszulka na raz czyli badziew) heavy 7,13zł kolor 12,14zł( na paredziesiąt razy) premium 7,75zł kolor 13,29zł( koszulki na lata bardzo wysoka gramatura) excellence 19,46zł( jeszcze lepsza jakość niż premium)( ceny netto) do tego dojdzie koszt nadruku ale jaka to bedzie kwota moge powiedziec dopiero jak bedzie jasne ile osób jest chetnych i jaki wzór. Jeżeli bysmy się zdecydowali na haft to możliwy ejst tyko na dwóch ostatnich koszulkach ponieważ tańsze są za słabe. Wrzuce wam jeszce skany z katalogu jak te koszulki wygladają: https://picasaweb.google.com/frugodh/Koszulki# Wrzuca Wam też bluzy bo też można by o nich pomyśleć
-
Spociki Łódzkie
nie w piz*ę tylko musisz ostro jebać w kocioł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
turbinie to trzeba czasem w piz*e ostro dać to sama się wyczyści
-
Spociki Łódzkie
Szamek ja mam tą http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=99 jeżeli byś chciał np takie kolory: http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=144 albo http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=143 czy jeszce jakis inny to moge ci zamówić bo tutaj mają tylko duże ilości
-
Spociki Łódzkie
Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/ Kto chciał kierownicę i gałkę robić? Mariusz? Jutro będe mial farbę tak że proszę o kontakt na pw
-
Spociki Łódzkie
SIEMANOOO ma ktoś numer do DJ? Jak tak to proszę na pw bo Kamil ma tam jakieś problemy z golfem i stoi gdzies na mieście xD
-
Spociki Łódzkie
dzieki za udanego spota