Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    Napewno jakieś gówno na stacji mieli i zatankowałeś jakieś chrzczone paliwko;/ Dotankuj do pełna i dolej czegos typu stp do czyszczenia wtrysku
  2. frugodh odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    Wszystko jedno tak naprawdę. Ori jest pakowany bosh, ale nie odczujesz różnicy absolutnie między tymi markami
  3. Ja polecam COMP SPORT z czystym sumieniem, auto po programie jeździ rewelacyjnie i co najważniejsze bezawaryjnie
  4. Ja olej i filtr oleju zmieniam co 10 ponieważ silnik po programie, kabinowy wedle uznania a powietrza co 15 tysięcy. Paliwa wystarczy zmieniać co drugą zmianę oleju
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z ciekawostek to powiem Wam że też do działu sprzdam nie mogę nic dzisiaj wstawić, a nie raz już z niego korazystaŁem
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    priv poszedl
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co tam, jak tam? Panowie i Panie odpierd**e wam kazanie xD Słuchajcie mam w ofercie od dnia dzisiejszego środki do pielęgnacji i renowacji tapicerek skórzanych, oraz laminaty firmy 3m di-noc carbon, także okleina czarny mat firmy 3m. Więc jakby ktoś chciał coś to walic na pw Niedługo będe miał też produkty do polerowania np. reflektorów, szyb samochodowych także ten Dobra spadam stare oceany, będę wieczorem;)
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chłopaki i dziewczęta mnie nie będzie dziś bo raz że się nie wyrobie a 2 to tak samo jak Mariusza też mnie rpzewiało na giełdzie;/. Apropo mam pytanie kto od nas ogarnia projekty koszulek w correlu? Bo mam interes
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co Wy chłopaki robicie wszystko grupowo:P najpierw wszscy mieli jakieś porozbijane, poobdzierane samochody, teraz grupowo tłuką se szyby
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Piraci z Karaibów wersja z 19 wieku
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja mam znowu wycieczkę do Zamościa, eh nie chce mi się
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to pochwalę się Wam efektami mojej pracy dzisiaj
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Ja egra i kolektor jak czyściłem przed wakacjami to powiem Wam że o dziwo nie wiele tam było sadzy, a niektórzy maja fest nagar więc aż dziwne. Mariusz szukaj po sklepach sprzęgła a nie w aso bo tam wiadomo że się cenią. Ogólnie dwumas to zło, ja jeżeli bede zmuszony wymienić kiedyś sprzęglo to zakładam jednomasa. Zadzwoń do Impaxu i się dowiedz o ceny sprzęgła. Oni maja dobre ceny, ja mam 10 % rabatu jeszcze jak coś. Oddział ul. Krakowska 88 tel.42 611 28 76 oddział ul. Pomorska 66/68 tel. 42 678 88 33 ul. Piaseczna 7 tel. 42 682 01 88
  14. Leman nie rób czarnych felg bo zupełnie rozmiar ginie
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzieliście to http://img715.imageshack.us/img715/5624/zdj000y.jpg ? :polew:
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany kto mnie pytał o czyszczenie i impregnacje tapicerki w audi a6 c6? Proszę o kontakt na priv
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też mam wyjebany egr i tak jest
  18. No dobra Pany więc tak jak już mówiłem ja koszulki mogę załatwić, możemy mieć nadruki albo hafty. Przy haftach nie jest ważna ilość kolorów a ilość uderzeń maszyny, natomiast jeżeli chodzi o nadruk to każdy kolor to wyższa cena. Dlatego mówię żeby się wszyscy wypowiedzieli i wyłonić jeden wzór, gdyż najdroższe w nadruku to jest ta makieta czy jak to tam si nazywa, czyli im wiecej ksozulek jednego typu tym mniejsza cena jednostkowa wychodzi co jest oczywiste. Ceny t- shirtów jak ja mialbym to zamawiac u kumpla mają sie tak: standard biały 6,50 zł kolor 11zł( koszulka na raz czyli badziew) heavy 7,13zł kolor 12,14zł( na paredziesiąt razy) premium 7,75zł kolor 13,29zł( koszulki na lata bardzo wysoka gramatura) excellence 19,46zł( jeszcze lepsza jakość niż premium)( ceny netto) do tego dojdzie koszt nadruku ale jaka to bedzie kwota moge powiedziec dopiero jak bedzie jasne ile osób jest chetnych i jaki wzór. Jeżeli bysmy się zdecydowali na haft to możliwy ejst tyko na dwóch ostatnich koszulkach ponieważ tańsze są za słabe. Wrzuce wam jeszce skany z katalogu jak te koszulki wygladają: https://picasaweb.google.com/frugodh/Koszulki# Wrzuca Wam też bluzy bo też można by o nich pomyśleć
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie w piz*ę tylko musisz ostro jebać w kocioł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    turbinie to trzeba czasem w piz*e ostro dać to sama się wyczyści
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szamek ja mam tą http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=99 jeżeli byś chciał np takie kolory: http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=144 albo http://www.folie3m.pl/product.php?id_product=143 czy jeszce jakis inny to moge ci zamówić bo tutaj mają tylko duże ilości
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szamek namiary na gością od folii 3 m ( okleiny i do przyciemniania szyb)- ul. Tomaszowska 11a tu jest ich stronka: http://www.folie3m.pl/ Kto chciał kierownicę i gałkę robić? Mariusz? Jutro będe mial farbę tak że proszę o kontakt na pw
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SIEMANOOO ma ktoś numer do DJ? Jak tak to proszę na pw bo Kamil ma tam jakieś problemy z golfem i stoi gdzies na mieście xD
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzieki za udanego spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.