Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No tak wyszło roboty opór więc co zrobić trzeba korzystać póki się da:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kuzwa słabo u mnie z czasem najwcześniej na wielkanoc:doh: Kół jeszcze na sezon nie mam dalej się zdecydować nie umie i ogólnie jest parę rzeczy do ogarnięcia przy aucie a czasu brak...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja jestem wszędzie:decayed: Ale niestety odpadam
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Cały czas robimy:decayed:
-
Drgania na kierownicy bo zmianie opon i felg na letnie 18
Jedź do wulkanizacji gdzie Ci zrobią test drogowy i do tego koła muszą być porządnie wyważone z naciskiem porządnie inaczej będziesz miał te drgania:wink:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dawaj link-a co to za koło i jaki prajs:naughty:
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
OSIR Design USA-OSIR - D-Trim - A4 B8
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
A masz czas zająć się tym może by to z USA ściągnąć ciekawe ile by przesyłka wyszła bo zakup jest tańszy jak np. w Szwajcarii
- B8 TrOOOOp
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z okolic:hi:
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Jest :slina:
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Jeśli chodzi i głośność to minimalnie słychać inaczej w środku jak się zagrzeje mówimy tu o dieslu, ale ja przynajmniej nie zauważyłem żeby to było jakoś znaczące czy męczące.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja jak dam na dark to gaśnie a później na pierwszej kresce zaczyna delikatnie świecić a dalej już co stopień to jaśniej:wink:
-
B8 TrOOOOp
Przedni zderzak jest taki sam grill też zostaje musisz tylko mocowania do czujników kupić i to wszystko.
-
turbosprężarka gwizdze
Ja mam DPF-a i program i gwiżdże szczególnie przy gwałtownym przyspieszaniu fajnie ją słychać pytałem tam gdzie robiłem program i powiedziano mi, że to w niczym nie przeszkadza:wink:
-
B8 TrOOOOp
Już za nie długo będzie nowe forum i tam będzie szukajka poprawiona spokojnie:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa No wiem, że miał do sprzedania, ale czy sprzedał to nie wiem
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Chociaż te felgi co Orzeł ostatnio wklejał z A8 w 19" też bardzo ładnie wyglądały ach już sam nie wiem:facepalm:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No zobaczę jeszcze model 0.06 kosztuje 1265euro:facepalm: , a 0.01 999euro w tym tygodniu muszę się zdecydować do tego jeszcze muszę 2 opony kupić no i będzie można zaczynać sezon:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Macie rację Vossen świetna felga, ale bez przesady nie ta liga dla mnie jeśli chodzi o kasę
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie ROTOR mi jakoś nie leży nie mówię, że jest nieładny czy coś, ale osobiście nie przepadam za tym modelem i sam nie wiem co to koło ma w sobie, że sprzedawcy tak wysoko je wyceniają
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czemu myślisz że nie? Piano jest piękne. Muszę się nad tym zastanowić, kwestia tylko ile wezmę za szczotkę Audi A4 8K0 orzech mahoń dekor (3968130065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. duży koszt pomalowania? orientujesz się może? Malowanie wychodzi około 130zł , chociaż czasem pojawiają sie dekory Piano za 700zł więc nie wiem czy się opłaca malować drewno. ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- A ogólnie to dalej mam problem z kołami nie mam pojęcia co kupić...po co moje sprzedawałem:wallbash:
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Też taką mam i do mycia auta bardzo ok tylko tak wcześniej miałem starszy model 670M powiem wytrzymał bez awarii dobre 10 o ile dobrze pamiętam jak nie dłużej i muszę powiedzieć, że wykonanie tego starszego modelu było lepsze plastiki lepszej jakości wąż jakiś taki "miękkszt" się wydaje lepiej się go zwija na bęben i ogólnie konstrukcja bardziej stabilna, ale ogólnie porównanie cena do jakości jeśli chodzi o model 5.700 to polecam jakiś pół roku temu dałem w DE około 230euro
-
[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Ładne wozidełko bezawaryjnej jazdy życzę i powodzenia w planach:wink: