Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL B5] a4 b5 radio concert KABELKI ustalenie bo Niemiec nagrzebal ?
wez karte plastikową cos typu bankomatowa, wytnij pasek na szerokosc tych otworow do kluczy i zetnij czubek na skos i masz juz klucz... a nie jakies kombinacje z drucikiem, i ciągniecie bez sensu... siła przy radiu mozna cos roz***** a nie wyjac.
-
[ALL B5] Felga o milimetry mija zacisk- zaniepokojenie...
a co tam ma podejść? :> kamyszek?
-
[ALL B5] a4 b5 radio concert KABELKI ustalenie bo Niemiec nagrzebal ?
Jak masz klucze do radia to bez problemu powiny wyjsc, nie ma opcji zeby cos je trzymało poza metalowymi zapieciami ktore owymi kluczami sie odgina
-
[B5 ADR]Chyba coś z bakiem
podobno 62 L U mnie w AFN ostatnio zalałem 22 l przy swiecacej rezerwie i wskazówka pokazywała połowe
-
[B5 ANA] Przednie hamulce "trzymają"
Jesteś pewinien że to hamulce? Gdyby ci trzymały to tarcze po jedzie robiłyby sie białe z gorąca.... może łożyska...
-
[ALL B5] Co to za "czujnik ?"
Dokąd idzie ten kabel?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
a w czym najlepiej wyczyścic zeby ten szajs z kierownic zszedł?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów statycznych
Pierwszy raz spotykam sie z metodą polewania wodą... nie wiem na ile to skuteczne... Gdyby po wypieciu czujnika tak jak pisałem wyżej nadal ciężko palił zacząłbym od wymiany pompy... bo wtryski to wątpie żeby padły....
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów statycznych
Przy ciężkim odpalaniu na ciepłym silniku trzeba było odpiąć wtyczke od czujnika temp i wtedy odpalić... Jakby odpalił odrazu to wystarczyło dawke rozruchową skorygować. Czemu miało służyć polanie wodą?
-
Petycja - zabójstwo husky
Szkoda że ja nie żądze !!! :> Szybko bym sie z takimi rozprawił... Za jaja i na latarnie .... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Brak mocy /notlauf :(
gdzies na forum jest watek o tych wezykach i ile ich potrzeba. Po metrze z kazdego starczy... Cienszy zejdzie prawie caly metr, grubszego ci zostanie z tego metra
-
[B5 AFN] Brak mocy /notlauf :(
Ja kupowałem ze strony re5pect i jestem zadowolony... Kupowałem za pobraniem i nie wyszło drogo... A te na allegro za pobraniem to cena
-
[B5 AFN] Czujnik ciśnienia G71 w przewodzie dolotowym
Vaga nie mam i nie mam jak zrobic logów dlatego pytam... Turbawka pójdzie do regeneracji, kat też wyleci, ale nie chce mieć tak że złoże wszystko a tu nadal tryb awaryjny dlatego pytam
-
[B5 AFN] Czujnik ciśnienia G71 w przewodzie dolotowym
Witam odgrzeje troche temat... Też chodzi mi o notlauf W moim przypadku jest tak..: Auto ciągło na 4 biegu zawsze do 3tys i koniec zabawy. Po spr sztangi (zdejmowaniu wężyka) przycinała sie więc ją rozruszałem. Chodzi płynnie i w dużym zakresie. Kiedy rano odpale , jade powoli do momentu rozgdzania silnika wtedy próbuje go przeciagnać, ale tylko do 3 tys (dziś nawet 2,5). Odpale na nowo i idzie dalej troche powyżej 3tys, 130 km/h i znowy zamula. Odpalam znowu i jedzie 140km/h... A na nastepny dzien od nowa...tylko do 3tys... Dodam że na 1,2,3(do 4tys) i 4 biegu(do3tys) zbiera się ladnie... To będą tylko kierownice czy coś więcej? Z góry dzieki za odp..
-
[B5 AFN] Brak mocy /notlauf :(
4mm i 5mm
-
[ALL B5] Jakie felgi + opony do B5 - wygląd + zachowanie komfortu
Mówiłem że każdy ma inne zdanie
-
[ALL B5] Jakie felgi + opony do B5 - wygląd + zachowanie komfortu
Co do komfortu to jest tutaj wiele opinii. Już sie spotykałem z takimi pytaniami jak twoje na tym forum i jedni ci powiedzą tak jak kolega wyżej że na 17 komfort jest całkiem niezły , a inni powiedzą że na 16... Konkretnej odpowiedzi nie uzyskasz. Osobiście uważam że 16 cali tak źle nie wygląda... a 17 cali to już z glebą, bo bez tu tak jakoś dziko...
-
[ALL] Modyfikator Plus
W TVN Turbo to podobno manipulowali wynikami na chamowni
-
Petycja - zabójstwo husky
A może napiszmy petycje żeby ich tak samo potraktować? Albo lepiej, przywiązać do dwóch aut tak jak w dawnych czasach :evil: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________Gdy zostanę prezydentem wprowadzę karę ząb za ząb :>
-
[ALL B5] Jakie felgi + opony do B5 - wygląd + zachowanie komfortu
Poprzeglądaj trochę forum, np dział Moja A4... Pomysłów przyjdzie ci aż nad to
-
[ALL B5] Jak się nazywa ta część ?
http://www.re5pect.pl/index.php?producent=&cat_id=52&&page=2 sprawdz tutaj
-
[ALL] Modyfikator Plus
A co to takiego? Ja znam modyfikator plus...
-
[B6 AVF] Ubytek mocy, olej z tłumika
A może to poprostu sadza z wodą a nie olej...
-
Petycja - zabójstwo husky
na krzesło sk***ysynów!!
-
[ALL B5] Gdzie znajduje się masa silnika.
Na szpilkach