Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Lecisz z tematem ? kiera klasa, też mi chodzi po głowie ?
  2. Lusterka to chrom, na allegro pewnie dostepne, jak juz szukaj obu duzych ? oryginalnie byly w s4 ?
  3. Zalezy jaki producent, hankook wychodzi szerzej jak inne firmy dlatego tak wyglada, ale chyba bym poszedl juz teraz w 235
  4. 235/30, bo 245 na rotorach czasami przytrze przy skrecie, takze wpadnie minimalnie mniejsza
  5. Dzięki Panowie, koła pompei z rs6 c6 20x9.5
  6. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mając multi i kiere bez manetek, po kupnie kiery z manetkami poprzez kodowanie idzie to uruchomić? Czy wiąże się to z większym rezaniem?
  7. Poprawione, foty na dysku googla Dzięki Wojtek, nie powiem Twoja i Maćka to takie ciche wzorce jak powinno auto wyglądąć, mnie tylko trzyma w ryzach niepewność co do samochodu, dalej mocno mnie ciągnie do c7 a nawet a7 i nie chce nie potrzebnie tutaj modzić
  8. Auto żyje, ostatnio wogóle brak czasu i chęci na zrobienie czegokolwiek, ale w wolnej chwili udało się wrzucić gwinta H&R, koła są na toczeniu otworu centrującego pod 66.6 i opony w drodze Na dzień dzisiejszy auto prezentuje się tak jak na zdjęciach. Dużo pomysłów chodzi po głowie ale staram się je tłamsić w zarodku, narazie inne priorytety, tył przy nowym kole pójdzie w dół Piątkowy ranek w: Ruda Śląska - Google Photos PHOTOS.APP.GOO.GL 8 new photos added to shared album
  9. Graty fury ? Bezawaryjności życzę
  10. Przy tych parametrach spokojnie dystans 17mm, wtedy powinno fajnie siąść, bo bez tego te koło strasznie wpadnie Poniżej porównanie z 9j et33 i oponą 245/40
  11. szafa odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi A6/S6/RS6
    Koła bym zmienił na model z rs5 ? reszta lux ?
  12. A bo jakoś weny nie ma, a druga sprawa jak bym opony dostał to pewnie poszło by szybciej
  13. Auto nabija kilometry, ostatnio trasa nad bałtyk, o dziwo miło jestem zaskoczony bagażnikiem, mimo wcześniejszych obaw, wszytko fajnie się upakowało, mogę śmiało stwierdzić że dużo większy jak był w b5 Przy okazji ostatnio na liczniku wyskoczyło 170 k ? Zamówiłem również polecane przez Maćka ledy do wstecznych Aglint T15 W16W 22 LED, niestety jeszcze nie sprawdzone jak spisują się w nocy Jak narazie brak chęci i czasu ale czekają koła i gwint do montażu
  14. Fajnie że tak zadbany egzemplarz trafił w dobre ręce Oby służyła dzielnie
  15. Bradzo dobrze prezentuje się zestawienie kolor i model felgi ? Co stało się z dokładką z przodu? Zgubiłeś czy poprostu nie spasowała?
  16. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obowiazkowo tym bardziej ze pisze ze silnik byl wymieniany, bardzie myslalem ze moze auto od Nas ?
  17. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też to zauważyłem ale Teściu się napalił ?
  18. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kojarzy ktoś ten samochód? Używane Audi A4 - 39 500 PLN, 129 000 km, 2010 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Perłowy...
  19. Kowi pier**l rant, koluj monobloka bo robi przeciag to kolo w Twojej budzie po modach ?
  20. O 4 furtki a do tej pory bylem przekonany ze kupules w 3 furtkach ? kozak, nawet felgi pasuja
  21. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuję numery oryginalnych osłon oraz odboi do tylnych amortyzatorów 1be. Z góry dzięki
  22. Auto w dalszym ciągu w moich rękach, ostatnio wymiana oleju oraz filtrów i standardowo na wiosnę klima tym razem w zrobiona w aso Przy okazji został zakupiony gwint h&r od wrclaguny, ale narazie czekam na tylnych odboje i pewnie wpadnie na auto Z racji że za niedługo wakacje i szykuje się wyjazd to rozglądam się za bagażnikiem na dach, może ktoś polecić jakieś fajne niskie belki które będą pasować do b8 oraz c7? Mile widziane zdjęcia na b8
  23. Też coraz mocniej zastanawiam się nad 20 calami ? ale najpierw gwinta trzeba założyć, jakie masz zawieszenie, 1be czy może springi eibacha bo nawet fajnie to wygląda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.