Treść opublikowana przez szafa
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Lecisz z tematem ? kiera klasa, też mi chodzi po głowie ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Super sprawa ?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Lusterka to chrom, na allegro pewnie dostepne, jak juz szukaj obu duzych ? oryginalnie byly w s4 ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Zalezy jaki producent, hankook wychodzi szerzej jak inne firmy dlatego tak wyglada, ale chyba bym poszedl juz teraz w 235
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dzięki Panowie, koła pompei z rs6 c6 20x9.5
-
B8 TrOOOOp
Panowie mając multi i kiere bez manetek, po kupnie kiery z manetkami poprzez kodowanie idzie to uruchomić? Czy wiąże się to z większym rezaniem?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Poprawione, foty na dysku googla Dzięki Wojtek, nie powiem Twoja i Maćka to takie ciche wzorce jak powinno auto wyglądąć, mnie tylko trzyma w ryzach niepewność co do samochodu, dalej mocno mnie ciągnie do c7 a nawet a7 i nie chce nie potrzebnie tutaj modzić
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto żyje, ostatnio wogóle brak czasu i chęci na zrobienie czegokolwiek, ale w wolnej chwili udało się wrzucić gwinta H&R, koła są na toczeniu otworu centrującego pod 66.6 i opony w drodze Na dzień dzisiejszy auto prezentuje się tak jak na zdjęciach. Dużo pomysłów chodzi po głowie ale staram się je tłamsić w zarodku, narazie inne priorytety, tył przy nowym kole pójdzie w dół Piątkowy ranek w: Ruda Śląska - Google Photos PHOTOS.APP.GOO.GL 8 new photos added to shared album
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Graty fury ? Bezawaryjności życzę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przy tych parametrach spokojnie dystans 17mm, wtedy powinno fajnie siąść, bo bez tego te koło strasznie wpadnie Poniżej porównanie z 9j et33 i oponą 245/40
-
A6 C7 lift by A-rek
Koła bym zmienił na model z rs5 ? reszta lux ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
A bo jakoś weny nie ma, a druga sprawa jak bym opony dostał to pewnie poszło by szybciej
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto nabija kilometry, ostatnio trasa nad bałtyk, o dziwo miło jestem zaskoczony bagażnikiem, mimo wcześniejszych obaw, wszytko fajnie się upakowało, mogę śmiało stwierdzić że dużo większy jak był w b5 Przy okazji ostatnio na liczniku wyskoczyło 170 k ? Zamówiłem również polecane przez Maćka ledy do wstecznych Aglint T15 W16W 22 LED, niestety jeszcze nie sprawdzone jak spisują się w nocy Jak narazie brak chęci i czasu ale czekają koła i gwint do montażu
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
Fajnie że tak zadbany egzemplarz trafił w dobre ręce Oby służyła dzielnie
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Bradzo dobrze prezentuje się zestawienie kolor i model felgi ? Co stało się z dokładką z przodu? Zgubiłeś czy poprostu nie spasowała?
-
B8 TrOOOOp
Obowiazkowo tym bardziej ze pisze ze silnik byl wymieniany, bardzie myslalem ze moze auto od Nas ?
-
B8 TrOOOOp
Też to zauważyłem ale Teściu się napalił ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie kojarzy ktoś ten samochód? Używane Audi A4 - 39 500 PLN, 129 000 km, 2010 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Perłowy...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi pier**l rant, koluj monobloka bo robi przeciag to kolo w Twojej budzie po modach ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
O 4 furtki a do tej pory bylem przekonany ze kupules w 3 furtkach ? kozak, nawet felgi pasuja
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuję numery oryginalnych osłon oraz odboi do tylnych amortyzatorów 1be. Z góry dzięki
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto w dalszym ciągu w moich rękach, ostatnio wymiana oleju oraz filtrów i standardowo na wiosnę klima tym razem w zrobiona w aso Przy okazji został zakupiony gwint h&r od wrclaguny, ale narazie czekam na tylnych odboje i pewnie wpadnie na auto Z racji że za niedługo wakacje i szykuje się wyjazd to rozglądam się za bagażnikiem na dach, może ktoś polecić jakieś fajne niskie belki które będą pasować do b8 oraz c7? Mile widziane zdjęcia na b8
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Twój i Maćka wątek trzeba zamknąć bo nakręcacie strasznie
-
B8 białasek 2.0 tdi 190 Ultra S line
Też coraz mocniej zastanawiam się nad 20 calami ? ale najpierw gwinta trzeba założyć, jakie masz zawieszenie, 1be czy może springi eibacha bo nawet fajnie to wygląda?