Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Zakupiłem opony hankook evo ventus s1 rozm 245/35/19, ułożyło się to średnio na felgach, także daje o sobie znać brak gwintu i zawias 1be ? Chcąc nie chcąc chyba będzie trzeba coś pomyśleć w tym temacie. W najbliższym czasie serwis olejowy i klimatyzacja
  2. Nareszcie auto jeździ, czekam na konkretną sesję w której przedstawisz wszystkie smaczki
  3. Do twarzy jej w czarnych dodatkach ? Powiedz mi jaki koszt oklejenia, oraz gdzie robiłeś? Bo zastanawiam się czy u siebie nie okleić chromów.
  4. szafa odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi A6/S6/RS6
    Musiałbym najpierw b8 sprzedać ?
  5. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba się powoli przekonuję by kupić eibacha
  6. Dziadku zakupili mojemu szkrabowi taki wynalazek https://allegro.pl/oferta/auto-pickup-ford-ranger-gumowe-kola-pilot-skora-7549432577 Wykonanie spoko, silniki dają radę w terenie, na jednym ładowaniu około godziny jazdy, może i da rade więcej ale mój mały lubi offroad ? Ogólnie fajna zabawka, jak masz miejsce, niestety znoszenie tego ustrojstwa i trzymanie w mieszkaniu jest uciążliwe, autko waży jakieś 40kg i swoje zajmuje (jest wielkości biurka) :/ W każdym razie 2 dzieci spokojnie sobie pośmiga
  7. Panowie mam pytanie, zawias 1be koła rotor 9jet33, jakie opony na to zapodać 245/35 czy 235/35?
  8. Wygląda zacnie Ale jak wpadnie gwint musowo zmiana profilu opon na niższy
  9. szafa odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi A6/S6/RS6
    Jak rotor to tylko w wersji z rs5 ? co nie zmienia faktu że i tak jest śliczna ?
  10. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koła zostały po fejku, szkoda ich nie założyć ?
  11. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja proponuje tutaj w temacie rzucić fotki, również stoję przed tym dylematem
  12. Mialem podobna konfiguracje tyle ze w ajm-ie, niestety na tych wtryskach watpie zeby dal rade wiecej wyciagnac, zmieniaj na hf-y 50 i powinno powyzej 250 pyknac, oczywiscie mapsensor 4b
  13. Graty, fajnie działasz
  14. szafa odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi A6/S6/RS6
    Wreszcie się pochwaliłeś, dobra jest ?
  15. Ale ja nie chciałem żadnych osłon ściągać, tylko do salonu audi który był 600m dalej ? ale jest nauczka na przyszłość
  16. Dzięki, w najbliższym czasie się do Ciebie zgłoszę z kuzynem na aktualizację Nie powiem brakuje mi paru rzeczy jak głupiego podświetlenia przestrzeni nóg, składanych fotochromów czy tempomatu, ale powiem szczerze nie porywa mnie to auto, dlatego mody nie są wskazane Rzekłbym że taki kaprys, jak narazie zero szumów nawet przy wyższych prędkościach Co do auta to szyba przód do wymiany, 2 odpryski w polu widzenia kierowcy, dekor tunelu środkowego obity jak by ktoś młotkiem walił, podwinięta uszczelka szyby przedniej, gdzie było widać że woda do środka leciałam, zderzak przód pokiereszowany od krawężników, wszystkie 4 felgi obite, opony nadające się już do wymiany, tak samo jak klocki tył, wygłuszenie maski i uszczelki pod maską zżarte przez jakieś zwierzątka. W czasie jazdy żadnych problemów nie zauważyłem, ostateczna cena za auto to 17400e, dla mnie przy tylu mankamentach za dużo i odpuściłem, zresztą jak by poinformował przez telefon o tych usterkach nawet bym się nie fatygował po to auto... a miała być perełka A i najważniejsze o czym bym zapomnial, dach nad szybą cały z odpryskami i powierzchowną rdzą... Właśnie ogarnąłem że to b8 nie ma nawet podgrzewanych lustetek ?
  17. Witam, po sprzedaży fejka, plan był na c7 avant, niestety na miejscu w DE wyszły kwiatki z autem i odpuściłem temat, a z racji że czas gonił a nie było żadnej c7 z poszukiwanym wyposażeniem w okolicy, zdecydowałem się na a4, i tak wpadła poniższa sztuka, polisingowa po pierwszym właścicielu. Wyposażenie szału nie robi ale miała być panorama, klima 3 strefy i silnik 2,0 ultra w każdym kolorze prócz czarnego Modów na ten czas nie przewiduje, tylko serwis. WYPOSAŻENIE FABRYCZNE: s-line zewnętrzny: zderzak przód, progi, daszek, zderzak tył, Zawieszenie 1BE, Skrzynia mutitronic, System MMI Navigation Plus, Panoramiczny dach, Klimatyzacja 3-strefowa, Adaptive Frontlight System (AFS) - bixenony skrętne +doświetlaniem zakrętów w lampach, Centralny zamek + otwieranie i domykanie szyb z kluczyka, Podgrzewane fotele przód, Kolorowy FIS, Oświetlenie Coming/Leaving Home, System Start/Stop, TPMS System kontroli ciśnienia opon, Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu, Lusterka zewnętrzne: elektrycznie regulowane, podgrzewane, kierownica 3ramienna z multifunkcja Elektryczne szyby przód, tył, Elektryczna klapa otwierana z pilota, Tylne szyby przyciemnione, PDC tył, Podłokietnik przód, tył, Schowki w przednich siedzeniach, Zestaw do mocowania bagażu, Brak oznaczeń modelu, MODYFIKACJE: Kierownica ścięta poliftowa z łopatkami S-line z jasnym szwem, Dekory drewniane pomalowane na czarno wraz z dekorem licznika, Podświetlane kieszenie drzwi z Audi Q3, Podświetlane klamki przód, tył oraz podświetlenie przestrzeni nóg, Żarówki led w halogenach, Zawieszenie gwintowane H&R model RSS, Aluminiowe nakładki na pedały, Koła audi rs6 c6 r20 9,5J ET37 lato 235/30, hankook, falken, Tempomat oraz kodowanie łopatek, Obrysy ala US, Maskownice B&O, Oklejone chromy na czarno (drzwi, relingi, grill), Czarne znaczki (przód, tył), PLANY: Pakiet oświetlenia LED w przestrzeni nóg z regulacją na MMI, Hamulce 375/330 ew. 356/330, Spojler tylnej klapy, Dokładka przedniego zderzaka, Czarny grill s4, PDC przód. Pozdrawiam, Arek
  18. Z tego co kiedyś dostałem info na stacji, to jak masz halogeny muszą działać, jeśli ich nie masz nie sprawdzają czy były. Także z wycieraczką pewnie tak samo, jak jest powinna działać, jeśli nie ma nie drążą tematu i nie mają podstawy do odmówienia przeglądu.
  19. Dobra jest ? Sam za nią się oglądałem ale nie ma paru rzeczy na których mi zależało W każdym razie życzę bezawaryjnej jazdy ?
  20. Poluje na c7, już powoli się rozglądam po de Dzięki, skrzynia była seryjna 5.
  21. Z dzisiejszym dniem zakończyła się przygoda z b5 Fejk poszedł w okolice Kartuz w setupie zimowym za 18k, może nowy właściciel się objawi na forum i godnie dokończy projekt. Dzięki wszystkim którzy mieli nawet najdrobniejszy udział w tym projekcie Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka 1548498824_VID_20190126_110540.mp4
  22. Kowi ja w okolicy nie mam fachowca co mi profi blache ogarnie a Ty mi tu o przekladce q piszesz ?
  23. Jak narazie opony spisują się świetnie, wiadomo jak dam w palnik to traci trakcję ale przy jeździe z głową nie czuć tych koni pod maską W każdym razie auto żyje i ma się dobrze W dalszym ciągu patrząc na nie z okna czuje ten dreszczyk emocji Z zewnątrz na wiosnę chyba tylko pomaluje chromy na czarno , oprócz lusterek Poniżej foty z pierwszej w tym roku myjni ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.