Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Jak dasz to zrobić w porządnej firmie to nawet dają Ci gwarancje na to Jeśli wzór Ci pasuje to na twoim miejscu bym wziął
  2. Wejda, tyl wejdzie i bedzie na rowni z blotnikiem, przod dystans 15mm choc ja bym dal 20 Wysłane z mojego GT-I9001
  3. Lotka na klapie będzie, do tego będę kminił nad jakimś dyfuzorem z tyłu bo zderzak i tak musi iść do malowania ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- i felgi:whistling: i ramkę grilla na czarno, znaczek z tyłu też... teraz jest racecar i nijak nie widzi mi się chrom:wink: Felgi mówisz W wolnej chwili ogarnij jakieś VT, będę wdzięczny Ramkę można okleić to nie problem a znaczek raczej zostanie taki jaki jest Czarna morda nadałaby agresora:slina:
  4. Do tych canardsów przydał by się jakiś dyfuzor z tyłu i może spojlerek na klape
  5. Kowi bierz tylko poszycie, po co całe drzwi i tak pewnie szybe wstawisz swoją a po co bujać się z resztą po allegro:wink:
  6. Dzwon podstawą tuningu hehe:decayed:
  7. Remik przez Ciebie coraz bardziej myślę nad zakupem kierownicy, ale jak narazie T500rs za droga dla mnie:thumbdown:
  8. Warto!! Jedna z nielicznych gier ostatnio ktora przyciagla mnie na dlugie godziny Wysłane z mojego GT-I9001
  9. Czyżby od Maxa?
  10. Remik ale nie kazdy szuka pełnego realizmu:wink: Ja z miłą chęcią i dużą ciekawością czytam Twoje relacje z zabawy symulacjami ale rób to w swoim temacie:thumbup1:
  11. Remik w każdym wątku o wyścigach wtracasz się z jedną i tą samą gra mimo że dotyczą innych tematów i na siłę próbujesz wszystkich przekonać Sam lubie wyścigi ale szczerze już mam dośc w każdym temacie czytania tego samego, Remik trochę luzu
  12. Zona ma samsunga S3 mini, jest zadowolona:wink:
  13. Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Ja. Bo co ma piernik do wiatraka No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami.. Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie Ja polecam kurs logicznego myslenia o ile to możliwe. Auto jest piękne,ale roll barem użyteczność auta siadła,czy Ci się to podoba czy nie. Co to znaczy "TAK"? Robił jak mu sie podobało,mnie roll bar się nie podoba. Więc zastanów się zanim zaczniesz pisać i stawać emotikonki tego typu ":facepalm:" . Też nie posiadam jednego auta,ale użyteczności głównego bym nie zmienił więc każdy ma inne zdanie. Słowo "TAK" wskazuje na osobę Gracjana który z pełną świadomością wywalił kanapę i wstawił roll, i dla mnie to jest zrozumiałe, sam jak bym miał sedana zrobiłbym podobnie, zresztą sam mam kombi tylko 2 osobowe:decayed:!! Ale żeby nie było offa, Gracjan umów się z kimś na jakąś sesje jeszcze w tym roku:naughty:
  14. szafa odpowiedział(a) na kadela69 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Mam z polifta mogę za pare groszy oddać, mieszkam nie daleko mógłbyś podjechać osobiście i zobaczyć
  15. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  16. Nie w DPD. Płacisz jak za normalną przesyłkę. Korzystam z Sendit.pl i polecam. Tylko opony przejdą w DPD bo w UPS będzie już dopłata Hugo w ups tez przejdą ale trzeba zapakowac w karton w kształcie prostopadłościanu:wink:
  17. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy współczuje, ale z drugiej strony wpadnie pare groszy i pomalujesz za to przód i tył
  18. Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Ja. Bo co ma piernik do wiatraka No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami.. Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie
  19. koła + lustra i jest mjut jak c**j Wyszło mega:kox: Doczepić się moge tylko do gaśnicy, ja bym ją wyrzucił
  20. Panowie pożyjemy i zobaczymy jak to wyjdzie, rzeźba zacznie się na wiosnę, pewnie będą jakies fotki z prac:wink: W każdym razie Michał dzięki za vt, jak tak wyjdzie to będe mega zadowolony:decayed:
  21. Arek tak planuje, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać, nikt jeszcze nie robił czegoś takiego i nie wiadomo co wyjdzie, jeśli mnie nei zadowoli będzie "kolejny" rs z dieslem:kox: Przy mocnej glebie,szerokim kole i spasie na "piczy kłak" nie opłaca się mu pakować silnika od eski lub rsa lub też zwiększać moc. Panowie ale w tym aucie nawet jak by nie było spasu i mega gleby nigdy nie zawita mocna benzyna, auto ma być ekonomiczne i tyle, nie stać mnie na utrzymanie potwora:thumbdown:
  22. Przy Twoim kolorze tylko i wyłącznie czarne dodatki:kox: Lampy to bym zapodał czarny bix ueseje:whistling:
  23. Arek tak planuje, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać, nikt jeszcze nie robił czegoś takiego i nie wiadomo co wyjdzie, jeśli mnie nei zadowoli będzie "kolejny" rs z dieslem:kox:
  24. Model jazdy jest super w Rivals ale to typowa arkadówka więc sterowanie zupełnie inne ... forze możesz porównywać do Gran Turismo a nie NFS-a ja wiem ze tych gier nie da sie porównac... ale kiedys kiedys gralem w nfs-y i mi sie podobały. odkad zagralem w forze 2 na x360, to kolejne nfsy niestety juz nie były dla mnie do grania - shifta jakos przemeczylem ale np. hot pursuit, the run czy most wanted nie zdzierzyłem. a widze po filmiku ze tu jest to samo - full pisda w zakrecie i nitro gdyby było bardziej w stylu forzy horizon..... Wczoraj u qmpla miałem okazje chwile pograć w nowego nfs-a i moim zdaniem kicha, i jak bym miał wydać 200zł za gre to bym się mocno wqr*** Ostatni NFS w którego jeszcze czasami pogram i który mnie wciągnął to Porsche Unleashed, powinni powtórzyć tą gre w lepszej jakości, z delikatnie poprawionym sterowaniem, choć tu ten typ mi pasował
  25. Duffy wiem, ale najpierw spruboje poszerzyc polifta, jak bedzie kupa sie sprzeda i kupi rs-a Wysłane z mojego GT-I9001

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.