Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Poprawka na wiosnę Teraz tylko graty kolekcjonuje:wink:
  2. No niby szeroki ale jak tak patrzyłem to różnica między serią a rs4 to tylko 32mm na stronę, oby to pomieściło koła, czyli 10j et10, i 10.75et5:whistling:
  3. Widać nic się nie ukryje:decayed: To tu też się pochwale:decayed: Auto jak niektórzy wiedzą przejdzie pewną transformację, co wyjdzie to się okaże, poniżej parę fotek gratów jakie do tej pory kupiłem:wink: Kilku rzeczy jeszcze brakuje ale powoli do celu Zobaczymy co da się ulepić z tego na wiosnę A aktualnie setup zimowy czyli felgi r16 z oponami 205/55/16 i zawias 1be:kox: Już zapomniałem że audi jest wygodne:grin: Pozdroo
  4. szafa odpowiedział(a) na Puchalke temat w Audi A4 B5
    Wystarczy dobrze posadzić auto a negatyw z przodu sam się robi:wink:
  5. Szukaj 9,5 z et okolicach 40, wtedy nie będzie wystawać
  6. 8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant? Do czarnego tylko i wyłącznie złoty:kox:
  7. Pierwszy wzór spoko, ale nie w tych szerokościach, wygląda jak koło rowerowe:thumbdown:
  8. Jak bys chvial sie jej pozbyc pisz na pw koszta Bo ja po zdjeciach Kaffara coraz bardzien sie przekonuje do niej na czarnym aucie A w razie w wpadnie zdes rs4 a tam juz na bank pasuje hehe Wysłane z mojego GT-I9001
  9. Spoko, mi akurat mega pasuje klimat rola i niewykorzystywanej kanapy, tak dostojnie:kox: Ale z drugiej średnio by to pasowało do aktualnych kubełków na przodzie:wink: Może w najbliższym czasie uda się wygospodarowac trochę czasu to wpadne na klachy:whistling: Ale to się jeszcze zdzwonimy:wink:
  10. Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Gracek przy rolu kanapa zagości czy odpuszczasz ją całkowicie?? Mnie fest kręci kanapa + roll:kox:
  11. Ja bym malował
  12. Nie dość że 16, to jeszcze wzór zajeżdżający wt:facepalm:
  13. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale który, mój czy jego? Kris no chyba Kaffara:grin:
  14. Da rade, przetestowane hehe:decayed: A tak wracając do fot felg to czym się oprócz koloru różni nr1 od nr3?? Co do kasy jak by moja wiedziała ile wpakowałem w same koła to myślę że musiałbym jej wybaczyć pare rzeczy hehe:whistling:
  15. Ja zmieniałem górne na lema i jak narazie trzymają dobrze:wink:
  16. Lecisz z tematem Przy malowaniu klapy mógł ściągnąć tą gume co jest widoczna na zdjęciu...
  17. Wesele to najlpsza opcja ukrycia pewnych wydatków:naughty: przyszła małżonka wcale nie musi o wszystkim wiedzieć
  18. W ostateczności zastanowiłbym się nad tym kołem z audi tt 9j r18, ktoś z klubu miał je na sprzedaż
  19. Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:
  20. Gracek każdy kolor ale nie niebieski, za dużo tego na aucie, ja bym pomalował pod kolor kół, niech się wyróżnia, albo tak jak Moskal pisał, na biało i koła na biało:kox: Niech ktos ogarnie dobre vt, np. Michał
  21. Nie wyjdzie taniej jak zrobil czorny? Jak nie chcesz robić zaslepki z starego zderzaka, możesz mi podesłać 2 kawałki:wink: Jak coś pisz na pw:decayed:
  22. Jak już jest ściągnięty to spawaj:wink:
  23. Dziwne, że dopiero teraz zauważyłem ten temat:facepalm: Widze budujesz kolejne auto na wysoki poziom, koła moim zdaniem strzał w dyche:jerk: Polo będzie teraz bardziej hardcorowo przebudowane, czy powoli szykujesz się je sprzedać??
  24. W takim razie czekamy:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.