Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Fajne fotki, ciekawa sceneria:wink: Wysyłaj coś do kalendarza:naughty:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
A jak gałe (biegów) zrobi tymi rączkami to już w ogóle raj:decayed::decayed: Gałka w wykonaniu Ragi to poezja dla zmysłów:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hehe spoko na wiosne będzie sesja i wymienie wszystkie mody jakie przez zime doszły:decayed: Narazie moge napisać że elementy obszyte przez Twoje zwinne rączki są naprawdę świetne:slina: Myślałem że po montażu nikt nie zauważy drobnej zmiany a tu od razu po wejściu zachwalają Dzięki Ragga za wspaniałą robotę Mam nadzieję że za jakiś czas uda mi się Ciebie jeszcze nakłonić na dekory w skórze:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
jeszcze nie. za zimno na rezanie. blizej wiosny bede cos dzialal Ślepy proszę o jakąś relacje jak będziesz obrysy rezać
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Przecież fmic temperatury silnika nie obniża tylko temperature w dolocie. Qrde na szybko pisałem i źle dobrałem słowa:doh: Warto zakładać i czuć tą różnicę w lecie z fmiciem czy dopiero przy mocniejszym setupie ??
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Powiedzcie mi czy fmic przy takich mocach coś daje?? U mnie mam też prog na 150 i w lato przy bucie temp nie wchodzi ponad 90, nawet jadąc z prędkościa ponad 180 przez parenaście km:eusathink:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Kaju zarzuć na pw koszta tego wynalazku albo namiary na osobę co się tym zajmuje:wink:
-
Felgi tylne 9.5J ET30
przy ori zawiesie to się zgodze ale u mnie obcierało o najniższy zwój (zawias gwint) i znów się potwierdza, że każdy samochód to indywidualista:wink: Widzisz u mnie przy supersporcie nic nie ocierało a miałem dość nisko ustawiony 58cm:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan
-
Jaki komputer stacjonarny do 1000 zł
Sam jestem na etapie wymiany kompa i zauważyłem że na agito.pl są najniższe ceny nawet w porównaniu z allegro:wink: Oczywiście mowa o nowych częściach:wink:
-
Felgi tylne 9.5J ET30
Arek w ośce nic nie będzie ocierać z tyłu przy tym et Sprawdzone organoleptycznie u siebie:wink: Opony albo 215/35 albo 225/35:naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** co za kraj:facepalm: współczuje, i trzymam kciuki by się szybko znalazła!!
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
To mi też możesz podrzucić bo na rns-e narazie mnie nie stać a przerzucanie cd jest męczące:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Jozkowi chodziło o emulator zmieniarki:grin:
-
Siłownia
Mitshi dzięki, oprócz biegania rano naczczo resztę jestem w stanie zrealizować
-
Siłownia
Dokładnie tak jak Przemo pisze, co innego jak by mięśnie były a tak to sam tłuszcz:facepalm: Co innego pozbyć się tłuszczu i potem budować masę mieśniową Ale najpierw cel schudnąć i mocno poprawić wydolność organizmu:wink:
-
Siłownia
Spoko, pochwale się Może 8kg nie zgubie w tym czasie ale chociaż uda się kondycję poprawić, a z biegiem czasu i tak chce wrócić do wagi na poziomie 75kg:wink:
-
Siłownia
Zaraz zamawiam KOMBINEZON TERMICZNY DO CWICZEN FITNESS AEROBIC (2793953573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Siłownia
Dokładnie bardzo głupi okres, ale już przestrzegłem rodzine że nie chce żadnych słodyczy Musze jescze pokombinować z jedzeniem co zmienić by nie chodzić głodnym, zobacze na allegro po ile takie kombinezony Dzieki i pozdro
-
Siłownia
Mam 170zm wzrostu i 84kg wagi W tamtym tyg. dwiedziałęm się że zostałem zapisany na badania wydolnościowe na ratownika górniczego które odbędą się 17 stycznia i w związku z tym muszę co nie co zrzucić, dodatkowo poprawić kondycję, w lato dużo śmigałem na rowerze, niestety w ostatnim czasie troche odpuściłem i za bardzo sobie pozwoliłem i z jedzeniem i z piciem... Efekt taki że brzuch mam jak kobieta w 6 miesiącu ciąży:decayed: Kiedyś warzyłem 67kg ale zmiana trybu pracy dała mi w kośc, teraz większość czasu spędzam przed biurkiem...
-
Siłownia
Waga do góry czyli kg mi poszedł i jem mniej no chyba nie myślisz żę bym okłamywał samego siebie i w dodatku truł dupe innym? Znajomy mi powiedział że z początku tak może być bo organizm zaczyna odkładać z powodu braków po pewnym czasie powinna waga spaść przy utrzymaniu regularnego wysiłku, zobaczymy w każdym razie co polecacie za diete?
-
Siłownia
Panowie jako że sie troszkę spasłem a do 17 stycznia muszę schudnąć okolo 8kg co możecie polecic? Narazie zacząłem biegać 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu sauna i raz basen, czasami w domu troche brzuszków, pompek oraz podciągania na drążku, jem regularnie ostatnio nawet staram się jeść mniej, rzuciłem słodkie ale waga zamiast spadać idzie do góry:kwasny: Dodatkowo muszę poprawić w znaczącym stopniu kondycję, dlatego proszę o jakieś wskazówki które pomogą mi osiągnąć cel i utrzymać efekty:wink:
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Krzychoo tak mi się wydawało, widać km spędzone za sterami 126p dają dobre efekty w audi:naughty: Twój maluch był dla mnie wtedy wzorcem, czerwony kolor, białe ats-y Jeszcze gdzieś w czeluściach dysku mam filmiki jak śmigałeś po jakimś torze + zdjęcia:decayed: Pozdroo i czekam na kolejne filmowe materiały:kox:
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Krzycho graty opanowania:kox: Powiedz mi nie miałeś wcześniej czerwonego fiata 126p w wersji rally??
-
Felgi RH ZW3 ranty
Eldorado to teraz doj**ałeś Ranty na klej do szyb i nigdy ich nie ściągnie:doh: Zwykły czarny sylikon starczy:wink: