Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przemo nie ma problemu, na pewno pojedziemy, w tym roku nam po prostu wypadły 2osoby bo koleżanka.. zaszła w ciążę i niestety tym samym jeden chłopak nie pojedzie bo pokoje są 4-5os a mieliśmy jechać w 8 no i trzebabyło jeden pokój odmówić..
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema nawet sie nie oplaca podaj coś konkretnego wymagania proste nocleg w hotelu na stoku i jakieś konkretne ośrodki żeby się porządnie wyszaleć a nie zadupia byłem już wiele razy i tam mi się najbardziej podoba.. jest idealnie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirek a furka ujeb_ana wewnątrz? Jak mojemu ojcu ukradli auto to masakra - odcisków palców szukali i pełno talku czy jakiegoś syfu było wszędzie:kwasny:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirek a wracając do tematu, kiedy planujesz jakieś mody bo dawno nic się nie działo
-
Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
Nie wiem jak dokładnie przeanalizowałeś temat bo jeśli masz b5 w ośce to skromnie myślę że nie masz co kuc 1.8T po pierwsze bez kucia 300km pęknie a to w ośce moim zdaniem jest górna granica, potem już po prostu musisz mieć quattro (którego do b5 nie dołożysz więc prędzej zmienisz autko) a wydech z ośki pod quattro Ci po prostu nie podejdzie więc nie wiem do końca o czym myślisz z tym kuciem i wydechem ale ja bym najpierw ogarnął silnik tym bardziej że jeśli serio chcesz kuć to czeka Cię zmiana furki:wink:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wiem, ale teraz pracuję na dwie zmiany Stan ale będą mody Drogo w ciul ale szlacha się bawi u nas oprócz noclegów jak policzę za same karnety 700pln i ile będę stał w kolejkach to dziękuję od 4lat wyjazd tygodniowy tylko do Włoch tam się człowiek najeździ a nie nastoi:decayed: tym bardziej że nocleg dosłownie na stoku - wychodzimy z drzwi hotelu prosto na stok:decayed: Mervin kurde musza podjechac bo zbankrutuja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
UWAGA! Mam 2wojne miejsca na wyjazd - narty/deski - 5-12.01.2013 Włochy Marilleva (MdiCampiglio) koszt całkowity - ok 1500-1750pln/os za wszystko (zależy kto ile je i pije:decayed:) -> koszt noclegów wraz ze skipassem 265E/os. + przejazd (mam busa -> koszt na os. ok.250-300pln) do tego wyżywienie i picie jeżeli ktoś chętny to pisać bo muszę szybko działać z noclegami
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
UWAGA! Mam 2wojne miejsca na wyjazd - narty/deski - 5-12.01.2013 Włochy Marilleva (MdiCampiglio) koszt całkowity - ok 1500-1750pln/os za wszystko (zależy kto ile je i pije:decayed:) -> koszt noclegów wraz ze skipassem 265E/os. + przejazd (mam busa -> koszt na os. ok.250-300pln) do tego wyżywienie i picie jeżeli ktoś chętny to pisać bo muszę szybko działać z noclegami
-
Spoty Katowice i okolice
UWAGA! Mam 2wojne miejsca na wyjazd - narty/deski - 5-12.01.2013 Włochy Marilleva (MdiCampiglio) koszt całkowity - ok 1500-1750pln/os za wszystko (zależy kto ile je i pije:decayed:) -> koszt noclegów wraz ze skipassem 265E/os. + przejazd (mam busa -> koszt na os. ok.250-300pln) do tego wyżywienie i picie jeżeli ktoś chętny to pisać bo muszę szybko działać z noclegami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
UWAGA! Mam 2wojne miejsca na wyjazd - narty/deski - 5-12.01.2013 Włochy Marilleva (MdiCampiglio) koszt całkowity - ok 1500-1750pln/os za wszystko (zależy kto ile je i pije:decayed:) -> koszt noclegów wraz ze skipassem 265E/os. + przejazd (mam busa -> koszt na os. ok.250-300pln) do tego wyżywienie i picie jeżeli ktoś chętny to pisać bo muszę szybko działać z noclegami
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dokładnie albo wlepka albo książka serwis. jeśli masz - sprawdzasz 2wiersz, 2kolumna - oczywiście od lewej
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Co jak co ale Siemian ma rację, w żadnym wątku w ciągu 2dni chyba się tyle nie działo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeszcze troszke se posiedze, a standardowo od 6 jestem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam to Ty nieźle z modami czekałeś jak miałeś tyle kasy odłożone z dyszka wpadła ostatnio w auto co... a lepiej z 15 pewnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
udanego spota Panowie ja musiałem dziś trochę dłużej popracować
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
nie no bez dwóch zdań to idealne podejście, jak Tyś ją sobie wychował pozazdrościć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też bym tak pewnie robił ale w firmie musimy być pewni że furki ruszą i jak wspomniałem- dolewamy tylko przed planowanymi większymi mrozami
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
idelna opcja;) dokładnie w takim razie bez sensu brac awx (myślałem że Stan robił program na serii i ze wymiana turbo dużo więcej Ci nie da), a tu z brd moze być grubo:decayed: faktycznie skoro hub programem zrobił na 158 to zmiana na awx ile 10km by dodało nie ma sensu ale na Twoim miejscu i tak przemyślałbym najpierw program, bo 150-160 czyli ok.350Nm już zrobi Ci mały przeciag różnicę odczujesz na pewno a turbinę+fmic zostawiłbym na potem bo że prędzej czy później zrobi się mało to pewne:naughty: a za korektę ze 3stówki dasz to nie duży wydatek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Też o tym słyszałem ale ogólnikowo, Nosb nie wiesz co jest przyczyną? inny rozmiar lamp? czy cos jeszcze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie - przy -20 czy -30 może się wydarzyć na dowolnej stacji.. Tak jak kiedyś pisałem - w stolicy zamarzło nam paliwo w sprinterze- dzień wcześniej tankowali na shellu.. Tylko że to nie stary a nowy sprinter na commonrailu stary możeby jechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Piękna historia Miron szacun co do pracy policji to trzeba ich też wg mnie zrozumieć - jeżeli ktoś widzi jak kradną to pościg mogą rozpocząc, ale sama informacja że ukradli np "kilka godzin wcześniej" to Ci policjancji mają niby zrobić? szukać od domu do domu od garażu do garażu od meliny do meliny? Przecież nie mają szans.. Tylko informacje dodatkowe mogą ich naprowadzić na trop- tak mi się wydaje I graty odzyskania furki i szybkiego powrotu do zdrowia po tym wczorajszym wypadku PS mam nadzieję że zrobiłeś jak Ci podpowiedziałem wczoraj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to ładnie, zrozumiałem że to w świerklanach niedaleko mercedesa ma drzwi- [B6 ALT] Moja karoca :)
powiem Wam więcej, u mnie już ponad miesiąc leżą a nawet nie wiem czy mam grzane czy nie- [B5 AJM+] Black and white... aVant
a to sorry za zamieszanie, kolega z forum mnie zmylił bo kiedyś powiedział mi że Stan ma serię i tylko program a faktycznie ze Stanleyem jakos nigdy o tym nie rozmawiałem - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d