Treść opublikowana przez Stolkien
-
B6 DIVISION
wiem że nie ten dział ale film fajny...
-
[ALL B6] Czy części z anglika będą pasować do europejczyka?
Nie no tylko odkręcasz i przykręcasz 3 ramienną. (o ile ta nowa nie ma jakichś dodatkowych funkcji np. Multi) Możesz zmienić Vagiem ale nie musisz bo to tylko informacja. a Nie funkcja
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
samochód był srebrny- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
BUS NOT OK to dobrze tak ma być.- B6 DIVISION
Panowie, nie przy jedzeniuuuu- B6 DIVISION
No to już do przełknięcia jest.- B6 DIVISION
aaaa no tera to widze- B6 DIVISION
Mało tego na allegro, a co do tynego zderzaka. Jaka jest różnica między tym co mam teraz a s-linem? Zastanawiam się czy kupowac też tylni czy tylko dokladke prysnąć?- B6 DIVISION
Powiedzcie mi czy to podejdzie P&P do mojego zderzaka? http://allegro.pl/spoiler-pod-zderzak-przod-audi-a4-s-line-2001-04r-i1387652862.html i czy to dobra cena czy chco oskubać?- Spociki w Kielcach
ja jade na narty w czwartek: więc odpadam w następny łikent...- [ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Tu masz zaznaczone gdzie wpina się poduchę. Jeśli taśmę założyłeś nie ustawioną na środku tylko w pozycji 6.5 obrotu i przekręciłeś kierownicą w tę stronę to po prostu urwałeś taśmę. da się to naprawić ale sam raczej tego nie zrobisz jeśli lutownica jest Ci obca wymontować musisz teraz taśmę i przedzwonić miernikiem prawą wtyczkę tą co na zdjęciu a z drugiej strony tu gdzie podłącza się wiązkę poduszki. Prosta sprawa. A czytałeś dokładnie ten temat? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=tempomatu najlepiej to zrób zdjęcia jakieś taśmy i wtyczki airbaga.- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik jak egzaminy? piątka była ?- B6 DIVISION
Panowie powiedzcie mi ta moja lotka na klapie to jakaś chińska czy jaka?- moja czarnulka :}}}}
Fajne te zaciski i tarcze jeszcze fajniejsze- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Moim zdaniem to już Offtop. i Zaraz Dominik przegoni w P^z$u wszystkich. :gwizdanie:- moja czarnulka :}}}}
Ładna sztuka. co to za zaciski na przodzie masz? malowane tylko? Ładna.- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
andr3i. To ja Twoje cacuszko miałem przez rok na Tapecie kompa w robocie gdzieś w necie kiedyś znalazłem ... Ja mam w Rns-e też z niektórymi problem. Zauważyłem że jak kompresja jest VBR to częściej nie czyta. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:39_________________________________________________chcesz odemnie ten moduł pod tempomat? z końcówką "N" wymontowany z mojego Auta. Wysle nawet do Nowego Jorku.- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
ile ?- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
a w zime?- B6 DIVISION
Chłopacy. Kto na forum sprzedaje klocki/tarcze w dobrych cenach? jakieś TRW czy coś innego? oczywiśnie do B6- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
racja. ja kiedyś zrywałem przy przeglądzie- [B6 BFB] MS DESIGN,mam8 18", quattro, navi, ksenon, webasto, 3xlcd
Ile dawales za monitory >- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
w dziale zamian raczej napisz. :gwizdanie: nie fajnie bedzie wyglądał bez relingów calkim?- B6 DIVISION
Nosb. Tobie to by trzeba za 30 zł sprzedac Bo ty wszędzie Promocje widzisz a powaznie to napisz na gg dzisiaj hał macz du ju łont. - B6 DIVISION