Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
w niedziele to mnie zona nie pusci. bo do koscioła bo obiad, bo bla bla bla.... :hi:
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
listwy, szczotkowane aluminium ze znaczkiem quattro mam na hanadel :)
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
bo ta była za bagatela 80 zł.
-
Spociki w Kielcach
OO a Gdzie gonisz z małżonką ? ja też tańcuję w sobotę. Post w końcu
-
Spociki w Kielcach
oo./ w sobote na chwile gdzies na miescie.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Nowe kółko przybyło... Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a co tam PW na tylnej klapie oklejony jest naklejkami moimi TSK 51TW http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.0
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Co ty. ja już 10tys. zrobiłem i jest cacy. kiedy zawitasz do kielc? może teraz jesteś? chętnie bym się przejechał z Tobą. porównamy....
-
B6 DIVISION
A ja jedną Niunie umyje i wysprzątam. Na mikołaja Niech ma.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
LPG
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
MAncin. jest już zło założone? i jak wrażenia? zadzwonie do Ciebie na dniach to poopowiadasz....
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ładnie powiedziane
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Nowe Światło w sprawie się pojawiło. Troszkę nowości się pojawiło, na pierwszej stronie
-
B6 DIVISION
Największa Wagina Świata.
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
Karol Zadźwoń do mnie to podjade do Ciebie. bo nie zapisałem sobie Twojego numeru.
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
Karol no i jak auto?
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
na początek moźę odkręć obudowę ECU wyciągnij ją, dolną i górnączęść. Sprawdż czy do kabiny nie nalało Ci się wody tamtędy? czy nie zalało modułu komfortu, czy nie zalało Modułu mocy " cczy jak go tam zwą (tali p[łaski moduł pod kierownicą. odpowiada w aucie za światla i takie tam ale moźe robić zwarcie, Czort wie. i zadzwoń do Grzanka..
-
Spociki w Kielcach
jeśli tylko dam radę Ci pomóc to mieszkam w jędrzejowie 507920922
-
Spociki w Kielcach
Przykra sprawa. Kar_sci miał chyba Oberka. widzialem go dzis ok 13 na krakowskiej koło orlenu z rozwalonym wiszącym zderzakiem na awaryjnych.. Przyjdze do domu to sie pewnie pochwali co nawywijał... Niestety jechałem drugą stroną i nie mialem sie jak zatrzymac. napewno mi wybaczy
-
B6 DIVISION
Pierd.. Studia zostań Ninja.
-
B6 DIVISION
No Malunek przedni...
-
[B6 AWA] Silnik nie odpala-brak komunikacji z ecu silnika
Sprawdź, jakie napięcie jest na tych dużych konektorach z kostki ECu. Powinno tam być na zapłonie ok. 12 sprawdz biegunowość. Ja obstawiam Ubity ECU (ale z jakiego powodu to nie wiem. Sprawdź też rezystancję względem masy pinu tego k4 . i plusowego zasilania sterownika szukaj zwartego kondensatora stałego na płycie ecu, dalsza diagnoza bez wiedzy z zakresu elektroniki nie będzie raczej możliwa
-
B6 DIVISION
Thom4s Ilu nas tu na forum tyle będzie opinii na ten temat. wiec zamykamy sprawę tego czy to będzie dobrze czy źle. Musi to być poprostu dobrze zrobione. A co do cen B7 w UK, to na tę chwilę jest to nieopłacalne moim zdaniem. Anglole cenią sobie jeszcze Te auta.
-
B6 DIVISION
Z tego co piszesz wideć, że nie Ty przekładałeś tylko ktoś Ci to robił i spartolił robotę
-
B6 DIVISION
Moja Perełeczna jest z Anglii "tzn" tzn ze szkocji. Przekładałem sam.. Auto Po przekładce od maja. wszystko Cacy. zwszystko z rejestracją 20K / Auto w idealnym stanie, dobry wypas / skóry / i wszystko w idealnym stanie, myślę że za to w kraju musiał bym ze 30 wybulić. "Kupiłem teraz kolejnbe B6 TYLKO ŻE Z AWX-EM też anglik do przekładki jak zrobię zdjęcia to pokażę. W sumie Poolecam taki zabieg. auto baardzo zacne do przekładki.