Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. w przypadku 2.0tdi 16V BRD 170KM w koncówce 07r i poczatku 08r pompki nie podlegały akcji serwisowej ponieważ były już te "sprawne"
  2. egr czysciłęs... sadze ze jakby było to turbo to bys miał błąd z przeładowania... sadze ze egr cos krzaczy....
  3. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    To jaka miałeś serię?
  4. Pewnie dlatego, że po znajomości trochę nie daję do najdroższego mechanika w mieście, za to dobrze znam kilku i przyjaciel pracuje w Regeneracji Turbosprężarek więc mi to tam wyczyści na specjalnej maszynie Czyli piaskarke "szkiełkowanie"
  5. Nie wkładać Alu, Stalowa lub kwasowa. Alu zje
  6. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Poczujesz napewno każdy to czuję i do tego różnica w zbieraniu się z dołu...każde możliwe auto stawiamy na rolki przed i po usunięciu cegły. Sam u siebie nie mam kiedy tego cholerstwa wywalić....
  7. Jak może Ci ktoś ze Szczecina polecić konkretny warsztat w Gdańsku.....
  8. SotoM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    10km i około 20nm to na bank...odczujesz napewno Jeśli wstawia ci rurę wśródek to napewno ci wywala cała tabele błędów z ECU sonda lambda musi pracować a jak ma pracować gdy nie bedzie w spalinach.... Zazwyczaj zostawia się pusta puche,lecz wtedy słyszalny będzie praca turbiny w niskim zakresie obrotów
  9. SotoM odpowiedział(a) na thefast temat w 2.0TDI
    Wałek wydechowy napędza wałek sterujący ppd, może być tak że będzie otwarcie wtrysku w nie odpowiednim położeniu tłoka...
  10. Jeśli Odma jest sprawna zaczął bym raczej od turbo... Mimo że dobrze pompuje...
  11. SotoM odpowiedział(a) na thefast temat w 2.0TDI
    Ja bym 1mm przesunął wałek wydechowy...i testował
  12. 140 w C6.... Szukaj mocniejszego ten silnik jak w B5 90km jadę bo mi każą niie chętnie się odpycha Jak ma być Koniecznie 2.0 to szukaj 170km To już jakoś żyje jeszcze jak zrobisz w nim wirusa na te 200km to będziesz już miło jeździł - jebac te oponie na temat 2.0tdi jak się jeździ po ćwokach którzy nie umieją się tym silnikiem odpowiednio zająć to potem wychodzą jakieś myki... Wtryski,EGR,glowica,pompa oleju.... Jak każdy silnik ma swoje wady Nie czytaj za dużo tych cherezji bo ci tylko smaczek przejdzie. Jedz ogląda,sprawdzaj w konkretnym warsztacie kupuj i ciesz się z jazdy....
  13. No to trochę nie trafiłeś z województwem Gdańsk jest w pomorskim...
  14. SotoM odpowiedział(a) na 84hugo temat w 2.0TDI
    Jeśli wogle uda ci się takie pompki używki dostać w normalnym stanie to chyba będzie cud... Wogle pd z tym numerem chyba ciężko. Jeśli nie końcówka T to może będą z M bo te nie podlegały wymianie na akcji.Chyba wolałbym się wykosztowac i kupić nowki z aso. Pd były wogle zmieniane na akcji? Co do twojego zaopatrzenia w części to może zacznij współpracować z dzikiem pro choice lub Krzyśkiem expres parts -mają ceny internetowe i sprzedają na wysyłkę
  15. SotoM odpowiedział(a) na spraniec temat w 2.0TDI
    Jakby turbo klękło to podejrzewam że silnik samoczynnie wskoczył by ci na obroty bo zaciągnął by olej Odłączyć wtyczkę od egru szara i zobacz czy będzie kopci i dobrze było by zaslepic egr
  16. SotoM odpowiedział(a) na 84hugo temat w 2.0TDI
    qrde masakra ja mam hurtownie motoryzacyjna tylko u mojego dostawcy kosztuje jakies 1100zł troszke ich poniosła cena do tego jeszcze jakis wloski zamiennik ... nie sciemniaj.... 1100 to jest dla detalicznego chłopiny... nikt z forum nie kupił by w takiej cenie... 770zł Siemens/VDO A2C59511698 po rabacie w intercarsie - zmien dostawców lepszy zyski bedziesz miał... co do funkcjonowania poprawnie auta zmien mechanika bo gosc widocznie nie ogarnia tych silników... moze na 4um jest jakis szpec w twojej okolicy... nówka prosze bardzo... http://allegro.pl/przepustnica-audi-seat-vw-tdi-oryg-vdo-a2c59511698-i5615967906.html
  17. SotoM odpowiedział(a) na spraniec temat w 2.0TDI
    troche z d*py gadka.. .nie określiłeś zapachu tych spalin... zazwyczaj jak kopci na siwo i spaliny są kwaśne gryzące i ubywa płynu chłodzącego to przypuszczenia jak napisałem... turbo plynu chłodzacego nie puszcza... bardziej podejrzne byłoby jakby olej ci znikał lub kopcenie gdy odma jest niedrozna...
  18. SotoM odpowiedział(a) na spraniec temat w 2.0TDI
    Chłodnica egr,uszczelka pod gł Lub głowica.
  19. SotoM odpowiedział(a) na 84hugo temat w 2.0TDI
    Jeśli nowa przepustnice to najszybciej intercars albo u polecanych na forum sklepikarzy....np dzik pro-choice. Lub używka.
  20. Raczej już będzie na kołach zębatych lecz pompa oleju w 1 i w 2gim napędzana jest felernym potocznie mówiąc imbusem (zabierak pompy oleju) Chcesz miecspokojna głowę - aso zakup nowego zabieraka i pierścienia typu zegar, auto do będącego w temacie mechanika na sprawdzenie i włożenie nowego zabieraka,po tym masz spokojna głowę.
  21. SotoM odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzane było czy kola swobodnie się obracają np czy nie ma oporów toczenia prawe koło? Zakladales inne koła na próbę? Pochwal się wydrukiem z geometrii...
  22. No i zrobione... Wg katalogu springi -35 a usiadła prawie 5centów na tył odrazu wrzuciłem dystansy nad sprężyny 8E0512145 Choć dupsko mogło by być ciut jeszcze wyżej chyba sobie wutocze takie dystansy z 1cm grubsze od tych co audi dedukuje na złe nawierzchnie Przód 63,5 / tyl 64,5 Koła R17
  23. SotoM odpowiedział(a) na spraniec temat w 2.0TDI
    Jeśli spaliny są kwasowate gryzace to płyn chłodniczy...
  24. Mało...oby porządnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.