Treść opublikowana przez SotoM
-
[BPW] zimny silnik dymi na niebiesko
Radek chce inst.korekty synchro.a nie pd. Na 4um było ale też znaleźć coś nie mogę...
-
[BPW] zimny silnik dymi na niebiesko
Mając ust.na 0 to jest idealne lecz nie każdy silnik to ust.preferuje, najpierw sprawdź gr004-4okno zazwyczaj daje się ciut w +0,5/1 a nawet +1,5 a czasami nawet na ponad 2. i w gr015 3okno to masz spalanie na b.j podeślij odczyty
-
[BPW] zimny silnik dymi na niebiesko
Rozpięcie rozrządu-ja bym przód odsuwał aby mieć dojście do obracania wałem w celu zablokowania tłokiem zaworów po rozpięciu. Wymont.wałka rozrządu (zwrócić uwagę na stan panewek w razie konieczności wymienić + uszczelniacz walka rozrządu Jak również nowa uszcz.pokrywy.
-
[BPW] zimny silnik dymi na niebiesko
To jedź do niego -ile to podłączyć i spr... Ale niebieski dym przy uruchom.silnika,to olej-jedź do warsztatu na wymianę uszczelniaczy zaworowych i myśle ze bedzie WELL.
-
Zerwanie paska rozrządu.
Odrobi inne usterki w gratisie...
-
[BPW] zimny silnik dymi na niebiesko
Co ty od tego chcesz...? za***iste są. Nie muszą być równe wskazania ,ecu tak steruje dawkami aby utrzymać równomierność pracy silnika na b.j. Jaką masz synchro rozrządu?
-
Zmiana turbiny BLB
prześledź ten temat który ci podesłałem.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
w tej chwili ja jestem na tym etapie. mam tak samo. prawdopodobnie z tego co juz tu mi pomógł Robert to mam uszkodzoną mate oparcia fotela kierowcy. szukam samej maty ale lipa a nie moge znaleźć ogłoszenia goscia od ktorego kupiłem siedzisko z matą - rozebrał fotel na części... dodam ze jak odłączy sie kostke od oparcia to bez zmian grzeje tak samo - tak jak u ciebie - 1 aby aby a na 2,3,4,5,6 wali na maxa na chwile sie wyłaczy i ponownie ukrop w zad.
-
Zmiana turbiny BLB
Nie no jasne rezałbym...
-
Trzęsie się cała buda po dodaniu gazu
To wyreguluj.tak samo jak w 1.9 na 180stp w 2.0 16v jest tyle lepiej że odpada ci ust.pd względem osi.tylko skok i z bani.
-
Dziwne syczenie. Egr?
a turbo na jakich gratach było robione na chinolach czy na np melett'cie
-
Zmiana turbiny BLB
idź pan w dupe.... post nr 7 http://www.racingforum.pl/A4-20-TDI-16V-turbo-CAHA-dual-SMIC-Rogala-elektrony-t80524.htmlchcac miec w tym samym dniu auto wole załozyc BRD i odrazu jeździc.
-
Trzęsie się cała buda po dodaniu gazu
to cosik ci nie poszło... akurat tak się składa ze to dział B7 2.0TDI (a tu tylko 2.0 PD/PPD) CR masz w B8 kolega-a powiedz ty na m czy ty oby napewno dobrze pompki wyregulowałeś - skok...??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Wydaje mi sie ze jacek powinien to ogarnać... http://diesel-inside.pl/kontakt.html
-
Zmiana turbiny BLB
Przy caha jest trochę do przerobienia podłączenie przewodu doładowania w brd masz na opaskę. Jeśli jesteś normalnym użytkowaniem auta i normalnym kierowcą to brd ci całkowicie wystarczy.
-
Dziwne syczenie. Egr?
sypie olejem bo jest nieszczelnosc - jesli nie turbo to uszczelniacze zaworowe - to proste i logiczne skoro syczy z układu wedechowego przy turbo tzn ze nie ma przelotu spalin i cisnienie spiepsza mozliwymi szczelinami... moze ktos naoogladał się gliniarz z beverly hills i bananów ci w wydech napchali....
-
Zmiana turbiny BLB
skoro pasuje do 1.9 jesli nie masz u siebie czujnika temperatury przed turbosprezarka to w tej od BRD bedziesz musiał go zaslepic - otwór- sruba M14 i nie pamietam jak z przewodem doładowania ale chyba to samo podłączenie jest. czujnikiem położenia sztangi - nie interesuje cie. podłaczasz tylko podciśnienie samarowanie - zasilanie/powrót to samo i wydech to samo.
- Zmiana turbiny BLB
-
Dziwne syczenie. Egr?
Katalizator zapchany.
-
Kopci na biało
Jakiś czas temu wyeliminowałem to w silniku BMM w octavi.nie było efektu jak w temacie potrsob1 tylko takie nagłe "odbicie" po zamontowaniu zaślepki z dziurką fi8 objaw zniknął a toważyszył w codziennym użytkowaniu.
-
BRD - bierze olej
to zjawisko wytepuje w silnikach BRD 170km w 140tkach nie słyszałem ale prawdopodobnie jak do 2.0TDI 16V 140km zamontuje sie wtryski od BRD to to zjawisko prawdopodobnie wystapi...
-
Zerwanie paska rozrządu.
Głowice rób komplet-także 16szt prowadnic zaworów,panewki wałków itd.
-
[B7 BRE] Falowanie silnika po nocy
To tylko środek czyszczący,nic nie będzie źle bedzie tak samo lub lepiej ale wątpię że 1 razowe zastosowanie wyleczy dolegliwości...
-
Podciśnienie 2.0 TDI BRD
Nie kupuj znów nie trafiłeś...
-
2.0 TDI BPW stuki w silniku
Bez demontu pokrywy się nie dowiesz czy to oby właśnie to czy np coś w dole silnika.