Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. Radek chce inst.korekty synchro.a nie pd. Na 4um było ale też znaleźć coś nie mogę...
  2. Mając ust.na 0 to jest idealne lecz nie każdy silnik to ust.preferuje, najpierw sprawdź gr004-4okno zazwyczaj daje się ciut w +0,5/1 a nawet +1,5 a czasami nawet na ponad 2. i w gr015 3okno to masz spalanie na b.j podeślij odczyty
  3. Rozpięcie rozrządu-ja bym przód odsuwał aby mieć dojście do obracania wałem w celu zablokowania tłokiem zaworów po rozpięciu. Wymont.wałka rozrządu (zwrócić uwagę na stan panewek w razie konieczności wymienić + uszczelniacz walka rozrządu Jak również nowa uszcz.pokrywy.
  4. To jedź do niego -ile to podłączyć i spr... Ale niebieski dym przy uruchom.silnika,to olej-jedź do warsztatu na wymianę uszczelniaczy zaworowych i myśle ze bedzie WELL.
  5. SotoM odpowiedział(a) na 646739 temat w 2.0TDI
    Odrobi inne usterki w gratisie...
  6. Co ty od tego chcesz...? za***iste są. Nie muszą być równe wskazania ,ecu tak steruje dawkami aby utrzymać równomierność pracy silnika na b.j. Jaką masz synchro rozrządu?
  7. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    prześledź ten temat który ci podesłałem.
  8. w tej chwili ja jestem na tym etapie. mam tak samo. prawdopodobnie z tego co juz tu mi pomógł Robert to mam uszkodzoną mate oparcia fotela kierowcy. szukam samej maty ale lipa a nie moge znaleźć ogłoszenia goscia od ktorego kupiłem siedzisko z matą - rozebrał fotel na części... dodam ze jak odłączy sie kostke od oparcia to bez zmian grzeje tak samo - tak jak u ciebie - 1 aby aby a na 2,3,4,5,6 wali na maxa na chwile sie wyłaczy i ponownie ukrop w zad.
  9. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    Nie no jasne rezałbym...
  10. To wyreguluj.tak samo jak w 1.9 na 180stp w 2.0 16v jest tyle lepiej że odpada ci ust.pd względem osi.tylko skok i z bani.
  11. SotoM odpowiedział(a) na Ksiadz temat w 2.0TDI
    a turbo na jakich gratach było robione na chinolach czy na np melett'cie
  12. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    idź pan w dupe.... post nr 7 http://www.racingforum.pl/A4-20-TDI-16V-turbo-CAHA-dual-SMIC-Rogala-elektrony-t80524.htmlchcac miec w tym samym dniu auto wole załozyc BRD i odrazu jeździc.
  13. to cosik ci nie poszło... akurat tak się składa ze to dział B7 2.0TDI (a tu tylko 2.0 PD/PPD) CR masz w B8 kolega-a powiedz ty na m czy ty oby napewno dobrze pompki wyregulowałeś - skok...??
  14. Wydaje mi sie ze jacek powinien to ogarnać... http://diesel-inside.pl/kontakt.html
  15. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    Przy caha jest trochę do przerobienia podłączenie przewodu doładowania w brd masz na opaskę. Jeśli jesteś normalnym użytkowaniem auta i normalnym kierowcą to brd ci całkowicie wystarczy.
  16. SotoM odpowiedział(a) na Ksiadz temat w 2.0TDI
    sypie olejem bo jest nieszczelnosc - jesli nie turbo to uszczelniacze zaworowe - to proste i logiczne skoro syczy z układu wedechowego przy turbo tzn ze nie ma przelotu spalin i cisnienie spiepsza mozliwymi szczelinami... moze ktos naoogladał się gliniarz z beverly hills i bananów ci w wydech napchali....
  17. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    skoro pasuje do 1.9 jesli nie masz u siebie czujnika temperatury przed turbosprezarka to w tej od BRD bedziesz musiał go zaslepic - otwór- sruba M14 i nie pamietam jak z przewodem doładowania ale chyba to samo podłączenie jest. czujnikiem położenia sztangi - nie interesuje cie. podłaczasz tylko podciśnienie samarowanie - zasilanie/powrót to samo i wydech to samo.
  18. SotoM odpowiedział(a) na Ysioo temat w 2.0TDI
    Pakuj od BRD
  19. SotoM odpowiedział(a) na Ksiadz temat w 2.0TDI
    Katalizator zapchany.
  20. SotoM odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Jakiś czas temu wyeliminowałem to w silniku BMM w octavi.nie było efektu jak w temacie potrsob1 tylko takie nagłe "odbicie" po zamontowaniu zaślepki z dziurką fi8 objaw zniknął a toważyszył w codziennym użytkowaniu.
  21. SotoM odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    to zjawisko wytepuje w silnikach BRD 170km w 140tkach nie słyszałem ale prawdopodobnie jak do 2.0TDI 16V 140km zamontuje sie wtryski od BRD to to zjawisko prawdopodobnie wystapi...
  22. SotoM odpowiedział(a) na 646739 temat w 2.0TDI
    Głowice rób komplet-także 16szt prowadnic zaworów,panewki wałków itd.
  23. To tylko środek czyszczący,nic nie będzie źle bedzie tak samo lub lepiej ale wątpię że 1 razowe zastosowanie wyleczy dolegliwości...
  24. SotoM odpowiedział(a) na kubolowy temat w 2.0TDI
    Nie kupuj znów nie trafiłeś...
  25. Bez demontu pokrywy się nie dowiesz czy to oby właśnie to czy np coś w dole silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.