Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. PDek umarł.
  2. SotoM odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    a to do xbora pisałem że się chyba nie doczeka opini bo wiekszość pruje puche. ja osobiście nie wiem w którą str.bym poszedł, jestem narazie 50/50... Jak narazie moja audi to czysta seria z dpfem na pokładzie Ale też już zbyt często się wypala - 2-3x na baku.
  3. SotoM odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    Regenerowal...-u Radzikowskiego czy wymieniasz na nowy zamiennik?
  4. SotoM odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Oo...to się raczej nie doczekasz. Czytałeś temat od początku Ogolnie te zamienniki są dobre, polacy już kombinują ich import do DE... tunerzy będą 3mali język za zębami bo to dla nich krach na dpf off.
  5. SotoM odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    a to taki bardzo lajtowy wirusik...
  6. SotoM odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    Ile obecnie mocy na tym setupie wyciągnąłeś?
  7. SotoM odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    Jest kilka przeróbek.
  8. SotoM odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Ludzie stąd biorą - www.e-tłumiki.pl
  9. Uu...to bym sprawdził akumulator oraz ładowanie alternatora- pojedź do jakiegoś kumatego człowieka,wejdź na dział zloty i spoty i na swoim województwie mieście okolicach znajdzie się ktos normalny kto ci ogarnie prawidłowo problem.
  10. dlatego moim skromnym zdaniem najpierw zrobić co należy a mapy to ostateczność...
  11. A co później zrobisz jak niechęć palenia powróci-bo nie raz sie z tym spotkałem...
  12. Więc kwestia -zademonstrowania przez agate palenia silnika.może faktycznie się okaże że to jest to o czym piszesz... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246660-ciezki-rozruch-jak-cieply-20tdi/page-7#entry4303740agata poczytaj.
  13. Tryb na czopie wału korb.sie prześlizguje...?? :/ Nieszczelnoś pompy oleju na łączeniu z kadłubem ? Zbyt krótki smok ? Innych opcji coś nie widze.choć nigdy takiego swapu nie robiłem.
  14. pewnie któregoś czujnika temperatury- płynu chłodzącego lub paliwa jedź najlepiej do kogos na komputer i sprawdzą ci grupę 004 - tam są parametry ustawienie rozrządu-choć ja oprucz tego sprawadzam fizycznie rozrząd - jak pisałem wyzej ustawienie wałka wydechowego względem ssącego. w aucie był wymieniany rozrzad,badź dopiero bedzie wymieniany? wejdź u siebie w opcje i zmien kod silnika - 1B to kod jakiegoś starego silnika
  15. kiedy problem został zauważony? do sprawdzenia ust.rozrządu przedewszystkim ust.wałka wydechowego względem ssącego jeśli tu będzie prawidlowe to takim standardem jest zmeczony życiem rozrusznik.mimo ze silnik kręci normalnie.
  16. Jaki kod silnika tej 2u litrówki? Lub ilu zaworowy silnik?
  17. Używka ori, nówka ori lub z zamiennika febi + hydro Ina. paliwa do oleju ci nie przybyło-może?
  18. "będzie pan zadowolony" oby skończyło się na tej 2umasie życzę ci tego niż rozbiórki motoru...
  19. jakby nie patrzył skrzynia do wymontowania i do weryfikacji 2umasa. Jeśli chcesz moge na pw dać ci num.do 2uch sklepów z częściami.chłopaki mają bardzo dobre ceny.
  20. Jaki błąd? Ostro jeździć-to kręć go po obrotach-ten silnik pełną kurwice dostaje przy 4000rpm.
  21. Jak wyjdzie to dobrze ale to nie znaczy że masz obowiązek w aso wszystko robić. Trzeba było poprosić o wydruk z diagnozy lub pełny opis błedu-błedów od czujnika może być kilka różnych ale to nie znaczy ze dany element jest do wymiany. może kwestia spr.drożności przewodów spalin, w czujniku też potrafi się zbierać tzw jodo-metan- w postaci wody wystarczy tą wodę usunąć i funkcjonalność czujnika może wrócić...no ale kontrolka sama nie zgaśnie.
  22. SotoM odpowiedział(a) na mlody17m temat w 2.0TDI
    to sprzedaj jak sobie nie radzisz... może ci tłok jeszcze pęknie...urwie się klapka z kolektora ssącego i wpadnie do cylindra....pęknie kolektor wydechowy lub chłodnica EGRu lub któryś z elementów... wiele jest usterek - niema samochodów bez wad / cech. choc mam kolesia w FORDzie i bardzo chwali te auta 2.0TDCI - nic tam sie nie dzieje z silnikiem,żadko cos ze skrzynia biegów choc słabe zawieszenia mają.
  23. stara gwardia tej firmy to ta która poleciłem na początku wątku... ale dla ASO VW Line maluje wozy... a ten David z Autodetalingu - chyba tez sie zajmuje malowaniem...czy tylko pacykowanie lakieru....?
  24. SotoM odpowiedział(a) na kubolowy temat w 2.0TDI
    Ma robić sie w układzie podciśnienie a nie nadciśnienie. - efekt prawidłowy.tak ma być
  25. + / - to korekcje związane ze szczelnością komór spalania-nawet jak zrobisz pomiar ciśnienia w cyl.to mogą być na manometrze równe wskazania ale dla ecu są to minimalne wartosci i ecu tak dawkuje ON aby utrzymać jak najrówniejszą pracę silnika na biegu jałowym. Co do szarpnięć podczas jazdy-sugestia przyślepienia egru z otworkiem fi8mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.