Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. SotoM odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    dokładnie tak mam.czasem mi koń zdechnie
  2. SotoM odpowiedział(a) na kubolowy temat w 2.0TDI
    Pi x drzwi z grubsza opisał... :S Zresztą pół roku temu śledzilśmy temat jak jednemu koledze brd zmarło bo klapka się urwała.zresztą u mnie też kiedyś się to wydażyło.
  3. SotoM odpowiedział(a) na kubolowy temat w 2.0TDI
    niech Kamil poczyta http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/porady-uzytkowe/317848,EGR-a-klapy-wirowe-czemu-psuja-sie-nowoczesne-kolektory-dolotowe.html ja u siebie te klapy wyrwałem została tylko pracująca oska.
  4. przy wymianie uszczelniaczy na PD nalezy wymienic uszczelkę pokrywy zaworów- teoretycznie nie powinno sie montowac zdemontowanych podzespołów na stere uszczelnienie - mozliwosc nie chcianego wycieku. a praktycznie.... i trzyma długo długo. jak kolega wyzej pisał -kwestia wymiany samej uszczelki pokrywy. z 30zł erling'a kosztuje
  5. bardzo proszę o instrukcje jak ty to robisz ,jeszcze w życiu nie upchnąłem takiej ilości oleju do wzdłużnie posadzonego PDka. porównywałeś długości miarek oleju? może masz miarkę od poprzeczniaka...(krótszą)
  6. SotoM odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    mam identycznie w 16V - jak w pysk strzelił... czasami tego nie ma - wydaje mi sie ze jak dzien wczesniej wypali sie DPF- wciąz to testuje/obserwuje mam nową przepustnice,egr-ppd eleganckie, rozrząd/synchronizacja ksiązkowa. wiec wydaje mi sie ze to dpf tak muli motor.
  7. SotoM odpowiedział(a) na 15lolo temat w 2.0TDI
    koleś chce pakowac z koleji do pssata dół 2.0 a czapka 1.9 - skoro do 1.9 pakują pd od 2.0 i wszystko pasi....
  8. wogole nie pomyslałem - podłaczałem ja pod kierowce... jak bede miał chwile to podłącze ją pod fotel pasażera i sprawdze.
  9. SotoM odpowiedział(a) na jozin3k temat w 2.0TDI
    To naprawdę jest mega prawda z tym Q -brakuje mi też tego zdecydowanie. Miałem przed b7,b5 w takim kolorze ale chociaż tyle miała z RS'a - nawet lakier się nazywał- RS blau
  10. odkręć na pompie CR czujnik wysokiego cisnienia i zobacz czy nie ma tam opiłków jesli beda to jestes w mega czarnej d*pie- zatarta pompa CR = nie buduje cisnienia paliwa. zały układ paliwowy do wymiany. jesli opiłków nie ma to moze byc zaciety tylko czujnik - kwestia zamontowania drugiego i odpali ścierwo
  11. SotoM odpowiedział(a) na dawidq100 temat w 2.0TDI
    bo taka prawda - ja takze sie bałem ale kupiłem. nasłuchałem sie naczytałem - łep jak sklep i półki powywracane- co robić.....??? olałem to - ja nie dam rady... nadzien dobry tylko filtry i olej w silniku po jakims czasie zdjąłem miske aby spr ten cholerny zabierak pompy oleju - zmieniłem dobry starego typu na nowy - po wymianie juz 50tkm na tym zabieraku zrobiłem... no i potem zaczeły sie ustereczki nie moce itd - ALE Z tego wszystkiego najwiekszym mega plusem było to z dostałem od Audi nowe Pompowtryski na akcji - jak juz to dostaniesz to reszta z banieczki - takze panowie nie sr** sie tylko brac i latac.
  12. SotoM odpowiedział(a) na dawidq100 temat w 2.0TDI
    Ta lista została zakończona - itd...bo jeszcze można dopisać. Bez sensu dmuchać na zimne. Jestem zdania ze nie ma co płakać za wczasu. Moja BaRDacha nie jest też idealna... Mialem z nią przeboje ale nie zniszczyła mnie choć już raz doprowadziła mnie do takiej furji że miałem chęć ją sprzedać... Ogólnie fajny motor na dzień dobry masz 170koni= wieksze spalanie nie to co 140koni spalanie 1-1,5L mniejsze -tak tu piszą na forum. Taka poradka-nie czytaj tych płaczu usterek aut ludzi pechowych którzy płaczą w necie-pomyśl że taka sama ilość ludzi mających te auta nawet nie mają pojęcia o takich usterkach. Daj sobie spokuj.podoba ci się fura to bierz i sie ciesz.
  13. Nie trzeba
  14. SotoM odpowiedział(a) na .Pablo. temat w 2.0TDI
    Raacja
  15. SotoM odpowiedział(a) na dawidq100 temat w 2.0TDI
    Padają wtryski,hydrosztosy,zawory egr,uszkodzenia chłodnicy spalin,pękają przewody układu recylkulacji spalin,klapa gasząca ulega uszkodzeniu,urywają sie klapki w kolektorze ssącym,ulega uszkodzeniu regulator klapek kolektora ssącego i wpadają do cylindra,padają turbiny,zdarza sie peknięcie glowicy,wyrabiają się zabieraki napedu pompy oleju itd...jak w innych 2,0tdi. Nie znaczy to że uszkodzi sie wszystko z listy...
  16. SotoM odpowiedział(a) na .Pablo. temat w 2.0TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227738-pozera-olej-dlaczego/
  17. SotoM odpowiedział(a) na .Pablo. temat w 2.0TDI
    A jeżeli idzie w część kompresyjną to nie kaput...?
  18. SotoM odpowiedział(a) na .Pablo. temat w 2.0TDI
    Na dziale 1.9 jest prawie idętyko temat.podlącz się tam poczytaj. 8v to prawie to samo.
  19. W brd broki odpadają.no ale są w wałku.po zdjęciu pokrywy widać jak na dłoni
  20. Jak narazię koszt jaki poniosłem to 90zł + strata kilku darmowych minut do gościa z ogłoszenia. Nie ma kto mi tego ogarnąć więc sam muszę dłubać. Po za tym mam dobrego w fachu instruktora... Ja sie poznam a ty będziesz miał poszeżoną w tym kierunku wiedzę. Nie działczy mimo wszystako...
  21. SotoM odpowiedział(a) na jozin3k temat w 2.0TDI
    Tak.ale ta lepsz z mitsubishi. Temat popmpa oleju w brd
  22. z innej beczki - wziałem starą "uszkoszoną" mate przylutowałem do niej z powrotem jej oryginalną wiązkę elektryczną - wziałem miernik i zrobiło sie przejscie - opornosc 2,2ohm - o chu....steczke chodzi... ? kwestia poprawy lutu i mata sprawne...?? później pójdę ja podłącze w samochodzie, zobaczę czy ruszy. -w/g mnie wykonanie tej maty jest mistrzowskie ona jest nie do uszkodzenia ta ścieżka w macie w tej szmacie jest tak cienkie elastyczne włókno ale tego nie idzie d*pa uszkodzić.... jak podłączę i będzie działało to chyba mnie szlak trafi... znowu rozpruje fotel i włożę ta mate z powrotem.
  23. Prawy fotel dziala normalnie ale dlugo trzyma zalączone grzanie. Ok to szukam maty na oparcie. kurde może gdzieś instalacja od polączenia wiązki ze ścieżką przy macie do kostki jest trafiona (zwiera do masy) a sama mata jest ok... bo to jak wygląda ori mata z b7 to ja do tej pory nie wiem co się w niej uszkodziło.nie ma żadnej widocznej przerwy w ścieżce i przejścia też nie.
  24. SotoM odpowiedział(a) na jozin3k temat w 2.0TDI
    Pawełkiwi ma do sprzedania zestaw używanych gratów za 500zł.
  25. SotoM odpowiedział(a) na jozin3k temat w 2.0TDI
    Przestań się szczypać...fura jak fajna to bierz albo będzie dobrze albo źle,każdy ryzykuje.moja audi też nie była wiecznie bez awaryjna. Zepsuła sie bidula naprawiłem ją i jeżdżę dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.