Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SotoM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SotoM

  1. Element ustalający wałek ma być ułożony w odpowiedniej pozycji tak Abu nie było przesunięcia walka w przód/tył
  2. Ustaw wałek ssący na 0,0 Po tym Odepnij egr i się przejdź
  3. SotoM odpowiedział(a) na Lastk temat w 2.0TDI
    Zagięła się blacha między skrzynia a silnikiem podczas montowania rozrusznika... mi też czasami się zdarza i zawsze muszę potem ją poprawiam... Ta blacha pod rozrusznikiem jest nacieta i w tym miejscu się zagina dolna część.trzeba wymontowac rozrusznik i ta blachę naprostowac i bedzie cisza. Mechanik jakiś idiota ja bym w takim stanie auta nie wypuścił do klienta...
  4. O czujnik zapytaj w -www.pro-choice.pl Do wymiany czujnika trzeba zdemontować puszkę z f.powietrza, odkręcić od turbo i od kolektora wydechowego metalowy przewód olejowy i powinno być dojście.
  5. SotoM odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Trochę ciężko było z telefonem w ręku nagrywać i dokonać weryfikacji... Czasami zdarza się że Silniczek w nim pada...
  6. No niestety nie było 170tek na bosch tylko simenie
  7. Można tego dokonać na początku też o tym myślałem ale na szczescie do tego nie doszło... Aby przejść na bosch system w tym momencie robisz sobie seryjne 140km i po chipie dopiero seria może 170km Abu było jak "zdrowe" BRD i wyżej już masz problem - zaczyna się wydawanie pieniędzy 1000cami aby dojść do 200km Ja na tych wtryskach sim.juz 70000km nalotu mam nie mówiąc o przepracowanych moto/h silnika.... Z tego co wiem ponoć należy je co jakoś czas wyciągac i na ultradźwięki wracać do czyszczenia...
  8. SotoM odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    Motul specific 5w30
  9. SotoM odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    A to czy się któraś urwie to się zapytaj klapek... :-) Nie Będziesz czuł różnicy... Budynek grzeszy dobrym dołem -tak mówią ja wciąż kopie u siebie -i dojdę,cosjest na rzeczy bo Czasem auto jest nie do poznania z dołu... Miesiąc temu nalalem do baku STP ułatwiający czyszczenie Dpfu -polecam auto całkiem inaczej jeździ
  10. nigdzie indziej nie ma łozysk igiełkowych dzwigienki zaworów wałek sterujacy PPD
  11. SotoM odpowiedział(a) na scania1213 temat w 2.0TDI
    od regulatora odłącz podciśnienie i zaślep wężyk śrubką klapy pozostają w pozycji otwartej ja u siebie klapy osunąłem bo jedna oderwała się i wpadła do cylindra i zrobiła rozpierduchę... zadaniem klap jest zawirowanie mieszanki w cylindrze w niskim zakresie rpm - ja od 3 lat nie mam klap i nie musiałem ich osuwać w ECU ponieważ oska się kreci w kolektorze bez klap. i u wielu klientów tez usunąłem po tym jak zobaczyli mój tłok który zostawiłem sobie na pamiątkę... - rozumiem mechanika - prubuje załatwic sobie robotę.
  12. SotoM odpowiedział(a) na Gods temat w 2.0TDI
    zmuszony jestem odgrzać stejka może tym razem ktoś mi pomoże - pany potrzebuje uszkodzona chłodniczke EGRu - może być pocieta, przypuszczać płyn chłodzący do wydechu -wazne aby był sprawny regulator podcisnieniowy z klapkami który przykrecony jest od spodu do chłodniczki i uszczelka pod to. jesli ktos ma i zalega mu na pólce to bym chętnie odkupił jak to sie mówi "w cenie złomu"-wydmuchało u mnie uszczelkę pod mechanizmem węgielo ta pokrywę zerwały się klapki we wnętrz.
  13. SotoM odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    to jest cena detaliczna w sklepie tej swiecy, po rabatach sztuka kosztuje około 86zł 1szt dzwon do Marcina- na forum nik -dzik - http://pro-choice.pl/ - powienien ci w jakiejs takiej cenie załatwic + koszt wysyłki wiec cie wyjdzie pewnie około 130zł
  14. SotoM odpowiedział(a) na Radex121 temat w 1.9TDI
    na 4tym zdjeciu widac ze na 99% spod uszczelki pokrywy wałka rozrządu... - a przy korku wlewu oleju sucho...?? nie leje się w kierunku tego zaolejenia..??
  15. Dzwigienki sterujące zaworami...może pozostałości po byłym właścicielu auta
  16. pierburg czy Bosch....jak najbardziej i dobra cena...
  17. SotoM odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Marka rodzaj oleju Separator oleju Turbo Uszczelniacze zaworowe Pierścienie
  18. SotoM odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    To też zauważyłam...nie pamiętam czy 8V też mają to podciśnienie ale napewno silniki 8V leżące Poprzecznie także mają podciśnienie podłączone do pokrywy...
  19. SotoM odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Ponad 1-1,5L
  20. SotoM odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Po lekkim programie na 190km 0,5L dolewka wymiana co 10000km
  21. SotoM odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    Nie mozliwe poprostu nie możliwe... Po za tym ja sam sobie nie mogę wytłumaczyć po co wogle konstruktor podłączył do pokrywy podciśnienie...jaki to ma cel...?
  22. SotoM odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    Zbieg okoliczności z tym turbo - Uszczelka nie była lekiem napewno.
  23. Zapytaj też w VAGPRO były VWujcik.
  24. SotoM odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    Tak to jest ten zastaw, nawet widać ten właśnie winny zimering... Jak będziesz już montować pompę do głowicy musi być idealnie czysta powierzchnia Nawet przlisz powierzchnię papierem 2000/2500 na koniec przejrzyj szmatką i przyswiec czy nie ma przy kanale paliwowym jakiegoś syfka - to spowoduje zapocenia paliwa na zewnątrz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.