Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Palicie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie palacz - po prostu padał deszczyk i była lekka mgła. Poza tym obiektyw zaparował.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Nie, to był przypadek. Znajomy zaparkował obok w błocie i próbował z niego wyjechać... Niestety nie mogłem poczekać aż wyschnie - musiałem wyjeżdzać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa, krowy z nadciśnieniem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Można tak powiedzieć - rozrzutnik marki Opel Omega.- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Zdjęcie nie oddaje rzeczywistości, ale tak się prezentuje artystyczny, jednodniowy* brud na moim aucie: Po opłukaniu wodą: _________________________________________________ *) Jednodniowy - dosłownie, bo rano auto było na myjni...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja nie lubię jak pier*olicie głupoty!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, kiedyś chciałem zrobić dzień ciszy, nawet podałem konkretne warunki i była kara dla tego, który się odezwie, ale nie wypaliło. W tym wątku jest to po prostu niewykonalne.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też nie trawię jak się do mnie mówi po nazwisku, dlatego nie dziwię się, że Pietrek złapał nerwa.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może już zostańmy przy tym ciemnym graficie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki Waszym zdaniem moje auto ma kolor (pytanie szczególnie do tych, którzy widzieli moją A4 na żywo) ? Nie wiem czy w ogłoszeniach pisać grafit czy czarny, dlatego piszę "grafit (prawie czarny)".- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świezak, wszystko zależy od tego jakim autem przyjedziesz.. Jeśli przyjeżdżasz zwykłą bepiątką to niestety musisz przebijać się sam... Przyjedź za tydzień - wtedy będzie już lepiej. Ja dawno nie byłem w Arkadii i też trochę boję się przyjechać... :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Geniu,- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Hej, kto mnie zabierze na zlot? Coś tam wyczytałem, że jakaś koleżanka z Poznania będzie jechać przez Radom czy coś takiego..? To jak, da się coś zrobić? :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gienek A ja Zygmund i na tym kończymy... Wiem do czego pijesz Zygmunt, ale luzuj szorty Jeśli wiesz do czego pije to przyjmij do wiadomości i też zluzuj szorty.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gienek A ja Zygmund i na tym kończymy...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przemek, jak sie nazywasz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oł dżizas, to może wartałoby jednak skoczyć do tej Wawki. Kowal, umarłem. Szczególnie to mnie rozwaliło: POST NA FORUM: Czy bezpieczne jest pranie razem męskiej i damskiej bielizny? Otóż mam problem. Moim problemem jest obawa przed łącznym praniem (np. w jednej misce, czy tez pralce) bielizny męskiej i damskiej. Boję się, że obecne na męskich slipkach plemniki mogłyby się połączyć w trakcie prania z jajeczkami obecnymi na majteczkach kobiety, która powiedzmy przechodzi owulację. Mógłby się wówczas zupełnie nieoczekiwanie wytworzyć zarodek, który przykleiłby się na majteczki kobiety i ona by je włożyła , po czym zarodek wchłonąłby się do jej wnętrza. Lub inna wersja wydarzeń: plemnik nieoczekiwanie przeniosłby się na majteczki kobiece i po wysuszeniu ożył wędrując potem do jej wnętrza. Co o tym sądzicie? Wg mnie ryzyko jest. FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE: ***ależ możliwe, potem dziecko rozwila sie w pralce a po 9 miesiacach wyjmujesz ***To teraz już wiem czemu w instrukcji mojej pralki piszą, żeby przed uruchomieniem sprawdzić, czy w środku nie ma dzieci ***proponuje założyć prezerwatywe na pralke i do zasobnika nasypać globulek... ***tylko uważaj gdzie potem to pranie wieszasz. jak będzie wisiało w przeciągu, to te odwirowane plemniki mogą podczas porywu wiatru dostać się do twojego ucha, a potem do macicy i ciąża murowana ***przed włożeniem do pralki proponuje dobrze wytrzepać....bielizne i przegonić plemnictwo tam gdzie pieprz.....znaczy pieprzenie rosnie ***plemnictwo maskuje sie jak dobrze wyszkolony oddział ninja- wtapia sie w otoczenie... nie mamy szans ***najpierw domestos, potem wygotować, wywirować i na 3 zdrowaski do pieca- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś mi się wydaje, że jednak nie będzie dzisiaj gości na spocie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee, jak takie dary bedo to może i ja przyjade..- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Panowie, nie wklejajcie tu zdjęć, bo i tak już wiadomo kto wygra... Zdjęcia ma mój kolega, którego teraz nie mogę pospieszać, bo zmarł mu ktoś bliski... ;( ale wkrótce będzie można podziwiać najbrudniejszą A4 tej zimy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Radomiu. Gość dopiero zaczyna bawić się w lakierowanie itp., poza tym to mój znajomy, więc zapłaciłem tylko 100 zł, a auto odmłodniało o kilka lat. EDIT: Przemek, jak się nazywasz..? moskal, sprzedaję - jest mus.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry.. Nie chce mi się czytać, więc proszę o krótkie streszczenie, a szczególnie ciekawi mnie dlaczego kolega A3 znów jest uciszony..? Mignął mi się tam gdzieś między postami z żółtą kropką i mi się go szkoda zrobiło.. Zafundowałem polerkę mojej babci i teraz babcia wygląda prawie jak Tosikowóz. Nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo przywiązuję do samochodów i będzie mi smutno gdy już przyjedzie klient po moją Niunię.. ;( BTW kto mnie zabierze na OZA..? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.