Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[..] na www.imageshack.us i linkuj Tylko pamiętaj, żeby zapisać w JPEG, bo bitmapa za dużo waży.
-
[ALL] Forum uzytkownikow ekologicznych aut
Ekologiczne opony to po prostu takie, które są twardsze, mają niskie opory toczenia, dzięki czemu auto mniej pali. Niestety te opony są też mniej bezpieczne - łatwiej stracić przyczepność..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witeś, aleś mnie załatwił z tą gierką. Nosz kufa no.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Osz fak, witki mi opadły. Faktycznie gamoń. Jak można być takim gamoniem. BTW fajną A4 mają.
-
[ALL] Forum uzytkownikow ekologicznych aut
Każdy człowiek ma różne potrzeby, manie, zachcianki itd. Nie wiesz co i po co mi jest teraz potrzebne, nie wiesz czy w ogóle jest mi coś potrzebne. Pytam tylko czy ktoś zna tego typu forum!? Więc Ragusiu, proszę o nie spamowanie mi w wątku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To mój idol. Biere z niego przykład..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ar ju siur?
-
Samochód do roboty - VW New Beetle czy Audi A3
Biorąc pod uwagę to, że jeździsz A4 to dla Pani trzeba kupić A3 np. 1.6 - bardzo fajny wózek. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś tej Pani lima podbił? _________________________________________________ http://pl.youtube.com/watch?v=qiIYEmpWaaQ&feature=related
-
Ken Block i jego impreza
Świetny filmik. Chcę dojść do takiej perfekcji.
-
[ALL] PILNA SPRAWA Probelmy z felgami
A masz jakiś kwitek od swojego wulkanizatora? Może on ma bicie na oponie. Powiedz, żeby przerzucił przód na tył i będzie po kłopocie. To przecież TYLKO używane felgi.
-
[ALL] Forum uzytkownikow ekologicznych aut
Oj Raguś Raguś, co Ty wiesz o zabijaniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano ta, przeca to Witolda jest. A niech mu tam będzie - najlepszego Panie Witesiu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, w sobotę ostatni raz w tym roku UŁĘŻ. Chętni niech się zapisują. http://www.a4-klub.pl/smf/nauka_jazdy_u_wrobla_ii_tura_ulez-t50706.105.html
-
[ALL] Zderzenie z sarną - brak AC
Nie robię OTa Panie Tomaszu. Napisałem: , więc mając tylko OC tym bardziej odszkodowania nie uzyskasz. Takie jest moje zdanie.
-
[ALL] Zderzenie z sarną - brak AC
Jeśli był znak ostrzegawczy przed wyskakującą z lasu zwierzyną to wydaje mi się, że nawet gdybyś miał AC to i tak byś nie dostał odszkodowania..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te wspaniałe dwa bufory, Wyglądają jak lis z nory.
-
[B5 AAH] Wycięcie katalizatora
U mnie seryjnie katalizator byl jeden. Auto kupilem z juz wycietym katem i wspawana zwykla rurka. Bylo glosno, wiec wybralem sie do tlumikarza, ktory dobral mi tlumik przelotowy (to sa jakies uniwersalne tlumiki). Po wymianie auto chodzi ciszej, a dodatkowo lepiej sie zbiera z dolnych obrotow.
-
[ALL] Forum uzytkownikow ekologicznych aut
Czy ktos z Was zna tego typu forum? Czy w ogole jest cos takiego? Chodzi mi glownie o auta zasilane paliwami alternatywnymi. Niestety google mi nie pomogly...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wicia, ales mi pojechal. Po prostu pierwsza mysl byla taka, ze trzebaby pojechac na spota i pojechalbym, jesli mialbym jak, ale z drugiej strony jesli nikt po mnie nie przyjedzie to przynajmniej odpoczne w domu.. A piatkowym banem juz sie wyleczylem - mysle, ze nie bede musial prosic o kolejnego.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Dlatego zycze Ci, zebys byl z tego zadowolony. :th: Jesli zrobisz jakies progi i pomyslisz cos nad tylem to bedzie niezle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Lazow - wylot na Radom. Wypilem piwo, wiec sam nie moge pojechac. Z drugiej strony nie chce mi sie ruszac z domu, wiec jesli nikt nie przyjedzie to sie wcale nie pogniewam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sluchajcie, do jutra zostaje w Wawie i nie wiem czy jechac na spota czy nie.. Tzn. jesli juz to chcialbym, zeby ktos po mnie podjechal.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też chętnie przyjadę do Arkadii. W sumie to w każde miejsce mogę podjechać..
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Podziwiam Twojego Tatę - to musi być bardzo cierpliwy człowiek. Nie lubię wizualnego tuningu i nie podoba mi się to co robisz ze swoim samochodem, ale mam nadzieję, że fajnie to zakończysz i będziesz zadowolony. Powodzenia. :th: