Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ile Ci zajmie podróż koleją transsyberyjską na spota do Wawy..? Witam na forum. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajta spokój, bo Poziek w końcu się skończy... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też chcę na taką karuzelę. Gdybym w tym momencie miał przeznaczone na samochód 60.000 zł i w tym momencie miałbym decydować co kupić, to... nie kupiłbym Poźkowego Siwka, ale na pewno byłby to sedan B6 1.8T w kolorze siwym i Poziek otrzymałby propozycję bycia kompleksowym tunerem mojego auta... Siwek ma za***isty charakter - zawsze podobały mi się takie "tajniaki". A te czarne stalówki to idealne podkreślenie charakteru "niegrzecznego auta". Jakbym był laską to jadłbym kitkaty i miałbym kisiel w majtkach. Poziek, koniecznie wstaw kanapę. Dobra, idę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo, teoretycznie szanse są. Tak samo jak i raggaman miał szansę trafić szóstkę w totka.
-
[B5 AHL] 3 piknięcia przy odpalaniu
Któryś czujnik od ABSu nie działa, albo po prostu jest źle podłączony. Myślę, że to może być kwestia poprawienia wtyczki przy kole.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kufa, jak tak gadacie to ja chcę, żeby już była niedziela..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raggaman, nie pier**l, bo bo Ty nas zawsze ganiasz do KFC, McD i tych innych BK. Przyznaję, że na spocie takie rzeczy smakują wyjątkowo... :> Będziesz?? EDIT: Dobra, nie odpowiadaj, bo i tak zamykam już kompa i wsiadam w Audi. Najwyżej będę miał niespodziankę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JEST NOWA DECYZJA, JADĘ DZIŚ NA SPOTA I WPIEPRZĘ CAŁEGO McD i BK.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łahahaha Ragga, czyścisz mi monitor.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może jednak przyjadę.
-
[B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
Norbiasty, ale kanał. Nie zmieniasz klocków..? Wstyd na całe wieś. Weź lepiej zmień, bo zniszczysz tarcze, a i klocki po niedługim czasie też będziesz musiał wymienić. Przyjedź do Ułęży to akurat dotrzesz te obecne, żeby nie było Ci tak bardzo szkoda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Ale można kogoś wkręcić... "Frajerzy, mnie też dzisiaj nie będzie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, ale kogo Ty tak "yes yes yes"??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
Wtedy będziesz gość.- [B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE
Kup pełne tarcze do ADRa. Ja ostatnio zapaliłem klocki, a tarcze nadal nie biją.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.tube8.com Ty zboczeńcu! :bicz3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znacie jakiś dobry (czyli tani) bank zdjęć..?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie kurna nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się iść sprawdzać. Chyba masz rację...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, chętnie przygarnę jakieś łyse letnie oponki 205/65/16. Wy to pewnie 16" macie tylko zimowe, albo i też nie...- [B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
Spoko, Pany. Dymek widać tylko w lusterku, a jak się jedzie za samochodem to nie. Miałem ostatnio okazję jechać za swoją A4, bo też mnie niepokoiło to, że mimo rozgrzanego silnika leci para... Wszystko dobrze jest.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, a czym się zajmujesz oprócz przeglądania forum..?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale żeśta się dogadali.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj spaliłem telewizor. Co se kupić do pokoju 3,5*3,5. TV będę chciał zawiesić w rogu czyli... c2 = a2 + b2 c2 = 3,52 + 3,52 c2 = 12,25 + 12,25 c2 = 24,5 c = ~4,95 * 4,95m - 95m (na mocowanie do rogu i na głowę, która będzie w drugim rogu) = 4m ... z takiej odległości będę oglądał... _________________________________________________ *) Dobrze policzyłem??- A4- S4
Jeśli masz korek wlewu gazu gdzieś na wierzchu to nawet nie próbuj... A poważnie to popatrz: A4 S4 Różnica przede wszystkim w zderzakach, progach, felgach, lampach itepe itede, ogólnie dużo roboty. A na koniec odpowiedni lakier... Jeśli jesteś biednym studentem to lepiej nie zaczynaj... - [B5 AGB] S4 Pierd... tarcze ATE