Treść opublikowana przez kandrzej
-
Uszkodzenia i usterki (sukcesywnie naprawiane)
Nie domyślasz się...Jasło, podkarpackie, mi też ta osoba pomogła. Ale niech powie autor wątku.
-
Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie
Tel. 788981011 firma glass tuning. Berlin-Barlinek. Przyciemnianie szyb. Glass-tuning nie wiem czy to aktualne dane.
-
Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie
Ja z kolei przciemniełem w Barlinku ze 2 lata temu. Robota świetnie wykonana, atest, duży wybór foli, no i cena - było prawie o połowę taniej niż w Szczecinie.
-
AnB gaz + chip
Zależy jaka jest ta miedź. Ja mam 8mm i jest ok. Reduktor AC R01 250, niebieskie hany i tech318. Obecnie moc 180km, ten zestaw co mam daje radę, jest jeszcze zapas. Tak jak koledzy napisali, przede wszystkim zmień wtryski, jak powyżej 180km to i reduktor do zmiany. No i podstawa ogarnięty gazownik aby to wyregulować.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ok. Dam znać co i jak wyszło.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czytając opinie w necie na różnych forach, to tak. Niebawem będę wiedział dokładnie, zdecydowałem się na "wirusa".
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tak, aktualne.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzięki.
-
Dobrzy chiptunerzy
Szukam kogoś w Szczecinie lub w okolicy. Do kogo można podjechać? Proszę o jakieś info i kontakt. Już znalazłem - Leo.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie, ma ktoś kontakt do Leo? Naszło mnie na virusa i kilka niutków więcej...
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Dzięki Damian.Dzięki Galetto za info. Po robocie wieczorem podjadę na autostradę i zrobię logi.
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Gdzie się wpiąć z manometrem? Jest jakiś trójnik, który ułatwiłby podpięcie, czy trzeba kombinować...?
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Tylko że u mnie nie było nic robione seryjny AJL z pętlącą benzyną. Pytanie,co z tym można teraz zrobić? Wtryskiwacze a może pompa paliwa a może program...
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Dołączę się do wątku, czy jest rada na pętlące wtryskiwacze? Ustawiałem instalację lpg, przy ok 5500 zapętliło pb i odrazu lpg. Zlogowałem przepływkę i pokazuje w 2 bloku /logi nie nadają się do wklejenia - są długie, porownywałem korekty krótkie na pb i lpg w czasie strojenia/. Czasy ponad 21ms przy 5000 tys. później spadają poniżej 20 ale to blisko odcinki, max przepływ 144g/m3. Czy wymiana wtryskiwaczy na większe pomoże/teraz nr z końcówką... 447/? Czy lepiej zmienić pompę paliwa, na np. walbro? Pompę wymieniłem na drugą/zamiennik/ stara powiedziała papa.
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
2 bary? Bardzo dużo. Wg danych producenta zakres pracy reduktora wynosi 1-1,3bara. A jakie masz korekty w vag-u?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
Jakie masz ustawione ciśnienie na reduktorze? Błąd 561 - źle wyregulowana gazownia...
-
Kalibracja STAG 300 ISA2
Miałem kiedyś staga 300-4 ale zmieniłem na techa. Ja bym obniżył od 8ms do końca mnożnik, tak by mapy się pokryły. Teraz masz za bogato powyżej 8ms. później vag i sprawdzenie korekt oraz strojenie na korekty Vag/krótko i długoterminowe powinny być takie same i na pb i na lpg/
-
Kalibracja STAG 300 ISA2
Tak jak przedmówcy napisali ok.1bara. U siebie kalibrację robiłem przy 0.98bara. Nie wiem czy można zejść niżej z ciśnieniem przy tym redku /AC R01 250/ - wg danych producenta zakres pracy:1-1,3bara.
-
Lampy soczewkowe do A4 B5 98r
Miałem taki sam dylemat, brak miejsca na dłubanie - pod blokiem ciężko...Kupiłem dzielone In-pro/środek czarny mat/ od kolegi na forum - zacnie to wygląda na aucie no i p&p, nie mam teraz tylko przeciwmgielnych ale to nie problem. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest światło - dużo lepiej niż w boschach wcześniej.
-
spadek ciśnienia 1.8T 150KM
Dużo zależy też od średnicy miedzi /ja mam 8mm/, może gdzieś być baryłka zbyt mocno zaciśnięta i dławić przepływ gazu no i zawór w butli /czy jest zwykły czy ekstra/.
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Dodaję zdjęcie jak obiecałem. Zmieniłem lampy na in-pro, jeszcze kierunki boczne /dyminone/ jak przyjdą...no i może inne mody, jak funduszy wystarczy...
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Byłem dzisiaj u Dawida, zafundowałem SPA audince. Świetna robota, nie poznałbym samochodu...Nie wiedziałem, że może tak wyglądać...poezja. Warto było...Zdjęcia zrobię jutro i wrzucę tutaj. Choć Dawid robił i mówił, że zamieści je. Dzięki Dawid. Podziękowania i dla kolegi Pozdrawiam.
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Dawid, mogę w sobotę na 9.30 podjechać?
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Jeśli dobrze liczę, to moja kolej wypadłaby i tak w sobotę.
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Jeśli można to ja w sobotę na 9.30 podjechałbym.