Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kandrzej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kandrzej

  1. Nie domyślasz się...Jasło, podkarpackie, mi też ta osoba pomogła. Ale niech powie autor wątku.
  2. Tel. 788981011 firma glass tuning. Berlin-Barlinek. Przyciemnianie szyb. Glass-tuning nie wiem czy to aktualne dane.
  3. Ja z kolei przciemniełem w Barlinku ze 2 lata temu. Robota świetnie wykonana, atest, duży wybór foli, no i cena - było prawie o połowę taniej niż w Szczecinie.
  4. Zależy jaka jest ta miedź. Ja mam 8mm i jest ok. Reduktor AC R01 250, niebieskie hany i tech318. Obecnie moc 180km, ten zestaw co mam daje radę, jest jeszcze zapas. Tak jak koledzy napisali, przede wszystkim zmień wtryski, jak powyżej 180km to i reduktor do zmiany. No i podstawa ogarnięty gazownik aby to wyregulować.
  5. Ok. Dam znać co i jak wyszło.
  6. Czytając opinie w necie na różnych forach, to tak. Niebawem będę wiedział dokładnie, zdecydowałem się na "wirusa".
  7. Tak, aktualne.
  8. Dzięki.
  9. Szukam kogoś w Szczecinie lub w okolicy. Do kogo można podjechać? Proszę o jakieś info i kontakt. Już znalazłem - Leo.
  10. Panowie, ma ktoś kontakt do Leo? Naszło mnie na virusa i kilka niutków więcej...
  11. Dzięki Damian.Dzięki Galetto za info. Po robocie wieczorem podjadę na autostradę i zrobię logi.
  12. Gdzie się wpiąć z manometrem? Jest jakiś trójnik, który ułatwiłby podpięcie, czy trzeba kombinować...?
  13. Tylko że u mnie nie było nic robione seryjny AJL z pętlącą benzyną. Pytanie,co z tym można teraz zrobić? Wtryskiwacze a może pompa paliwa a może program...
  14. Dołączę się do wątku, czy jest rada na pętlące wtryskiwacze? Ustawiałem instalację lpg, przy ok 5500 zapętliło pb i odrazu lpg. Zlogowałem przepływkę i pokazuje w 2 bloku /logi nie nadają się do wklejenia - są długie, porownywałem korekty krótkie na pb i lpg w czasie strojenia/. Czasy ponad 21ms przy 5000 tys. później spadają poniżej 20 ale to blisko odcinki, max przepływ 144g/m3. Czy wymiana wtryskiwaczy na większe pomoże/teraz nr z końcówką... 447/? Czy lepiej zmienić pompę paliwa, na np. walbro? Pompę wymieniłem na drugą/zamiennik/ stara powiedziała papa.
  15. 2 bary? Bardzo dużo. Wg danych producenta zakres pracy reduktora wynosi 1-1,3bara. A jakie masz korekty w vag-u?
  16. Jakie masz ustawione ciśnienie na reduktorze? Błąd 561 - źle wyregulowana gazownia...
  17. Miałem kiedyś staga 300-4 ale zmieniłem na techa. Ja bym obniżył od 8ms do końca mnożnik, tak by mapy się pokryły. Teraz masz za bogato powyżej 8ms. później vag i sprawdzenie korekt oraz strojenie na korekty Vag/krótko i długoterminowe powinny być takie same i na pb i na lpg/
  18. Tak jak przedmówcy napisali ok.1bara. U siebie kalibrację robiłem przy 0.98bara. Nie wiem czy można zejść niżej z ciśnieniem przy tym redku /AC R01 250/ - wg danych producenta zakres pracy:1-1,3bara.
  19. Miałem taki sam dylemat, brak miejsca na dłubanie - pod blokiem ciężko...Kupiłem dzielone In-pro/środek czarny mat/ od kolegi na forum - zacnie to wygląda na aucie no i p&p, nie mam teraz tylko przeciwmgielnych ale to nie problem. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest światło - dużo lepiej niż w boschach wcześniej.
  20. Dużo zależy też od średnicy miedzi /ja mam 8mm/, może gdzieś być baryłka zbyt mocno zaciśnięta i dławić przepływ gazu no i zawór w butli /czy jest zwykły czy ekstra/.
  21. Dodaję zdjęcie jak obiecałem. Zmieniłem lampy na in-pro, jeszcze kierunki boczne /dyminone/ jak przyjdą...no i może inne mody, jak funduszy wystarczy...
  22. Byłem dzisiaj u Dawida, zafundowałem SPA audince. Świetna robota, nie poznałbym samochodu...Nie wiedziałem, że może tak wyglądać...poezja. Warto było...Zdjęcia zrobię jutro i wrzucę tutaj. Choć Dawid robił i mówił, że zamieści je. Dzięki Dawid. Podziękowania i dla kolegi Pozdrawiam.
  23. Dawid, mogę w sobotę na 9.30 podjechać?
  24. Jeśli dobrze liczę, to moja kolej wypadłaby i tak w sobotę.
  25. Jeśli można to ja w sobotę na 9.30 podjechałbym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.