Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kandrzej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kandrzej

  1. Sprawdź wtryskiwacze i podciśnienie w reduktorze.
  2. Miałem podobnie. Winny był reduktor - wtedy był to scorpion GT, regulator ciśnienia gazu /nie można było ustawić ciśnienia gazu/. Nie naprawiałem tylko wymieniłem reduktor na AC R01 250.
  3. 1. doradca 1 auto 2. dzik 2 auta 3. MaciejK 1 auto 4. KrzysAudi89 1auto 5. kandrzej 1 auto
  4. Też byłbym zainteresowany...
  5. Dzięki, miło było Was poznać i zobaczyć "life" a nie tylko na forum...
  6. kandrzej odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Miałeś szczęście Jak wywali w czasie jazdy jak u mnie to masakra...
  7. kandrzej odpowiedział(a) na sawul temat w 1.8T
    Miałem podobny dźwięk...Ciśnienie na wolnych obrotach jak i przy 3000 było książkowe. Jeździłem, bo ciśnienie zmierzone i było dobre. Ale wkurzyłem się i kazałem zdjąć miskę, zajrzeć do smoka i pompy oleju - a tam zonk, miska brudna, jakieś gluty a najgorsze było to, że panewki się obróciły...Zakończyło się to wymianą słupka. Zdejmij miskę i zajrzyj co się tam dzieje.
  8. Cześć Marcin, Jaka cena siłownika klapy bagażnika do A4 B5 Avant rocznik 1998. - mało co mi głowy dzisiaj nie rozbiła... Pozdrawiam
  9. Sprawdź bieguny + -, jak zamieniłeś je to pompuje zamiast zasysać.
  10. Sprawdź jakie są spadki ciśnienia na reduktorze. Jakie jest zasilanie gazem - miedź 6mm czy 8mm i czy nie pozaginana/zmniejszony przekrój przewodu/ między butlą a reduktorem, może być jeszcze elektrozawór na butli - powinien być extra przy tej mocy. Wydaje mi się, że nie dostaje gazu przy wysokich obrotach - coś dławi przepływ gazu. Mam taki sam reduktor, miedź fi 8mm tylko wtryskiwacza hana niebieska - problemów nie mam, auto jedzie do odcinki na gazie.
  11. Sprawdź bezpiecznik, przekaźnik, pompę paliwa - podłącz na krótko, zobacz czy podaje paliwo. Może być też przytkany filtr paliwa...
  12. Miałem kiedyś podobnie, postawiłem pod marketem auto, zrobiłem zakupy wszystko spakowane i zonk. Kręcę rozrusznikiem i nic. Tylko że mam lpg, awaryjnie odpaliłem na gazie i dojechałem do domu. Okazało się, że winna była pompa paliwa/sprawdzałem bezpiecznik, przekaźnik, pompę na krótko podłączałem i wtedy się okazało że nie podaje paliwa.../. Po założeniu nowej pali o strzała.
  13. kandrzej odpowiedział(a) na top temat w 1.8T
    Przekaźnik jest pod kolumną kierownicy.
  14. Panowie, czy i gdzie w Szczecinie można zmierzyć AFR. Chciałbym idealnie ustawić lpg w samochodzie a bez AFR się nie da...
  15. kandrzej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Nieźle podrożało. Ja 2 lata temu płaciłem ok.100pln.
  16. kandrzej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Spróbuj w ASO Skody, ja u nich swego czasu kupiłem nową Dv-kę.
  17. kandrzej odpowiedział(a) na kfiat_man temat w 1.8T
    A moduł zapłonu /zapłonowy/ sprawdzałeś?
  18. Ustawię więc dół na korekty, a "pętlącą" górę zostawię w spokoju, bez sondy szerokopasmowej i AFR nie ustawię tego. Ale jak jest bogato do odcinki to nie jest tak źle...
  19. Co sądzicie o czasach wtrysku? Czy nie są za długie jak na AJL-a? Znajomy powiedział, że jak na serię to są zbyt długie i bym sprawdził ciśnienie paliwa na listwie - pętli benzynę i ciężko ustawić lpg /gaz też siłą rzeczy pętli/, choć jest bogato do odcinki...
  20. Czyli tyle ile miał wcześniej . Myślałem, że będzie trochę mniej po zmianie słupka z AJL na AEB. A lambda przy bucie na lpg jest prawidłowa /czy na bogato do końca/? Ustawiałem instalację i przy okazji zrobiłem te logi.
  21. Witam, Proszę o ocenę logów. Byłem zmuszony wymienić słupek w silniku /panewki się przekręciły/. słupek jest z AEB natomiast cały osprzęt z AJL-a. Doładowanie wg wskaźnika ok. 0,83bara. Co sądzicie o stanie silnika, jego mocy itp. na pb 002,007 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM na lpg 002,007 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 013, 025 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dzieki Pozdrawiam PS. Na PB jest "wachlowanie" obrotów ponieważ zajechano mi drogę i musiałem hamować, ale później już normalnie przyspieszałem na 3-ce.
  22. kandrzej odpowiedział(a) na stomi temat w 1.8T
    Jeśli masz gaz, to reduktor może podciśnieniem przepuszczać gaz do kolektora lub wtryskiwacze gazowe są nieszczelne i też puszczają gaz. Też miałem problemy takie jak Ty-winne były wtryskiwacze lpg, przepuszczały gaz do kolektora. Sprawdź podciśnienie lpg - gdy zgasisz silnik, zdejmij wężyk podciśnienia i włóż do pojemnika z wodą-jak się pojawią bąbelki tzn że przepuszcza gaz i reduktor do regeneracji.
  23. kandrzej odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    U mnie też stukało, po zdjęciu miski okazało się że jedna panewka się obróciła, pozostałe też się nadawały do wywalenia, co najmniej jedna korba do wymiany do tego wałek...Góry nie zdejmowałem, nie wiem co z tłokami i głowicą...Ja zamiast remontu kupiłem drugi słupek i wymieniłem...
  24. kandrzej odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Nie lekceważ problemu i zbyt długo nie zwlekaj z naprawą, zdejmuj miskę i sprawdzaj. Też miałem książkowe ciśnienie a kontrolka się zapalała, szukałem przyczyny jak Ty, w pewnym momencie silnik zaczął klekotać, po zdjęciu miski okazało się że smok zapchany, i najgorsze panewki się obróciły...Wynikiem tego jest nowy silnik. Koszta zamiast 400pln ponad 3000pln.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.