Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. a dziekuje juz cos wiem ale malo tam info motornia interesuje mnie 2.3 2.6 2.8 szukam porad, komentarzy opini itd. ale to info z akp juz cos tam nakresla. thx Z tych akurat najlepszy to 2.8 poza tym technicznie to zwykła B4 bez dachu ale moim skromnym zdaniem najładniejsze audi tamtych lat. Kupuj 2.8 ale z końcowych lat produkcji najlepiej black w czerwonej skórze
  2. To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :> przestan jeżdziłem najnowszym modelem 2.0 tdi 140 KM i w środku też jest tragedia przynajmniej dla mnie
  3. zdecydowanie głośniejsze jak A4 i troche gorsze materiały deski rozdzielczej. Zdecydowanie szukałbym A4
  4. Kąt masz rozregulowany , a podejżewam że czyni to małe kółeczko na wale - sprawdź je czym prędzej , bo jak Ci zetnie klina to możesz miec mały problem. Wystarczy dobrze poszukac na forum było juz o tym pare razy
  5. dzięki ci serdeczne za przesłanie. Temat można uznać za zamknięty
  6. Jeśli ktoś kupił RZECZPOSPOLITĄ 4 stycznia 2008 z płytą z programem do wypełniania zeznania podatkowego za rok 2007 to chętnie bym ją przygarnął jak komuś niejest potrzebna - bo niestety nieudało mi się nabyć. Jeżeli ktoś ma prosze o jakieś info
  7. odma jeżeli niebyła wymieniana to na 100% jest do wymiany. Co do spadku mocy obstawił bym tu umierający albo całkiem umarty przepływomierz - odepnij go i zobacz czy jest jakaś różnica. Gwizdanie turbiny też nie jest zaciekawym zjawiskiem bo tam też może się już coś dziać , powinno być tylko leciutko słychać przy wyższych obrotach napewno nie na wolnych. Najlepiej zrobić logi i wrzucic na forum napewno ktoś pomoże.
  8. bratpit odpowiedział(a) na szymas temat w Lifestyle i Hydepark
    Zastepujesz coś czymś i musi działac bez zbednych modyfikacji
  9. świecy ?? chyba raczej nie
  10. wartośc jak to zwykle bywa ustali urząd skarbowy
  11. dokładnie , jeżeli w gre wchodzi również kombi to rozważ Allroada
  12. ja bym poszukał BMW X5 z roku 2000 - 60 tysi to może ciut za mało ale jakby poszukał u sąsiadów w D to może by cos znalazł. Auto może troche starsze ale godne zainteresowania
  13. musicie spisac umowę darowizny , udać się z tą umową do Urzędu Skarbowego jeżeli to są osoby nie z rodziny i wartość darowizny przekracza coś ponad 9 tysi to napewno jakiś podatek. Potem do wydziału komunikacji przerejstrować , potem do ubezpieczalni sporządzić aneks do ubezpieczenia OC napewno coś trzeba będzie dopłacić , bo jak piszesz osoba niema zniżek i to tyle
  14. Morgoth i Quattro niepomogło
  15. bratpit odpowiedział(a) na ACE temat w 1.9TDI
    Może dotyczyło by to zwykłego starego diesla z komorami wstępnymi itd ale nie z bezpośrednim wtryskiem jeżeli jest ustawiony dobrze kąt wtrysku , jest odpowiedni ciśnienie sprężania i jest paliwo musi zapalić niema cudów nawet bez świec
  16. bratpit odpowiedział(a) na ACE temat w 1.9TDI
    dokładnie o tym niepomyślałem
  17. skrzypią gumy tylniej belki
  18. bratpit odpowiedział(a) na ACE temat w 1.9TDI
    niektórzy twierdzą , że przed pierwszym zapaleniem zimą np rano warto włączyć na chwile np ogrzewanie tylniej szyby lub światła coby pobudzić akumulator. Ile w tym prawdy niewiem
  19. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    WIWA wymiata hehehe psuje się co poł roku ale gwarancja door to door sprawia że nietrzeba wychodzic z domu hehe i czyta wszystko
  20. dokładnie doheftuj coś do tej świecy i próbuj wykręcić. A jak nieda rady to zostaw i daj sobie sposób ze zrzucaniem głowicy z powodu jednej świeczki.
  21. felgi tylko lekko straciły środek
  22. równie dobrze może trezc pasek o obudowe plastikową , albo spaprali Ci wisko i teraz za każdym razem się załącza na maksa
  23. obstawiam tarcze sprzęgłową. Koła dwumasowego niemasz więc ta okoliczność odrzucam
  24. Passat B3 1.9td , Audi 80 B4 1.9tdi , Primera 2.0dslx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.