Treść opublikowana przez bratpit
-
mały konkurs , co to za fura?
Ale Keżor tak bys nieprzerobił Dacii Kombi jak ja :polew:
-
Wyplata za szkode w PZU
Ciesze sie że sprawa sie wyjaśniła , trzeba było im pokiwać mocno palcem i radze dobrze czytać ogólne warunki bo to podstawa do jakichkolwiek roszczeń
-
Wyplata za szkode w PZU
Sprawa wygląda nastepująco agent który robil Ci to ubezpieczenie widocznie niezproponował bądź zaproponował , a ty na to przystałeś ze względu na niższą składke udział własny w szkodzie. Masz skonczone 23 lata ale niemasz skończonych 26 więc powinieneś zapłacić 30 % wyższą składke , wtedy płacone by było za całą szkode , a ty zapłaciłeś niższą składke i masz tam udział własny 15% w każdej szkodzie z Ruchu i postoju. Tu masz kawałek ogólnych warunków
-
[B5 AFB] Trudno odpala
po zapowietrzający sie układ paliwowy
-
oplaty celne za auta z niemiec
było 100 razy ale podam ci 101 http://tmp.sysinfo.pl/auto.php i zamykam na zapłate akcyzy masz 5 dni od dnia kupna
-
Sklep z alkoholem-potrzebne info????
Poczytaj tu napewno coś znajdziesz http://www.biznesforum.pl/pomysl-na-biznes-vf17.htm
-
Odrdzewiacz jaki najlepszy
Pytanie dotyczy odrdzewiaczy , ponieważ uzywałem zawsze WD40 który jest ponoć najmniej skuteczny więc postanowiłem zacząć używa? Ja kupiłem na próbe takiego
-
[B5 ALG] Moje nowe A4 1.8T 150km, 1998r. kilka pytan;>
1. Cały czas sie kręci bo to jest visko i jak odpalisz zimny silnik to kręci sie mocniej bo olej się musi w nim rozprowadzić , później kręci sie w zależności od temp silnika 2. Jest możliwe że niemiałeś FISa czyli kompterka pokładowego 3. Jedno z tych wąskich okienek pokazuje aktualny bieg oczywiście jak byś miał automat , a drugi pokazuje temp zewnętrzną - widocznie niemasz i tego i tego dlatego są puste 4. Poszukaj na forum było
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
tyż to zauważyłem
-
Wymiana wahaczy dolnych
jeżeli jest potrzeba uzycia ściągacz to do sworzni kulistych a nie do spręzyn ale jak wahacz idzie do wymiany to młotek i heja
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
A ja bym se zamiast A8 kupil piekne V8
-
grafitti na lambo
wow niezła robota
-
2.5 TDI Głośna praca na wolnych obrotach
Przydymianie na wolnych obrotach - tu obstawił bym odme. Stuki w silniku to jak sprinter pisze mogą byc objawy uszkodzonych wałków i hydrauliki. Oj cos czuje że moga byc koszty ;(
-
Czy ma ktoś elektroniczny spis części dla BMW?
No strona wymiata
-
Nowa "Impreza" koniec klasyka
Zrobili dobrą robote dla EVO , bedzie sie sprzedawał jak ciepłe bułki.
-
Czy ma ktoś elektroniczny spis części dla BMW?
do mnie było sie zwrócić http://bmwfans.info/original/
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Samochód generalnie był , jest i bedzie skarbonką bez dna. W Polsce dominuje zasada - kupic tanio ( OKAZYJNIE ) , nic niedołożyć , zrobic 50 tysi km i drogo sprzedać. Wielki szacun że MorgothV8 doprowadza swoją audiczke do stanu idealnego. Ja też zawsze nieszczędziłem złotych polskich , a nawet euronów żeby autko jeżdziło jak należy.
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
Czyli wychodzi na to , że niestety to nie nasza smyczka , chociaż podobienstwo było
-
[B6 AVJ] Jak odkręcić nakrętke :]
Kup sobie przecinak do nakretek http://moto.allegro.pl/item253396059_przecinak_do_nakretek_10_24mm_made_in_germany.html tak to mniej więcej wygląda
-
a4 2,5 tdi wolno się zbiera
może właśnie wałki masz już przytarte i brakuje moementu
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
no chiba że mi sie coś pomyliło ale wyglądało to na smycz klubową zrób screena jak możesz . Ja niestety powtórki niemam jak zrobić
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
no i jaka oglądałnośc
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
nieprzuważyłem czy miał rameczki. Kolor ciemna zieleń , felga taka sobie ale miałem wrażenie że już go gdzieś na tej feldze widziałem. Początek tablicy WN , znaczki oczywiście zaklejone taśmą izolacyjną jak to w polskich produkcjach
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
Jadłem sobie kolacyjke z żoneczką , a w tv leci M jak miłość więc łypie okiem na ten serial , a tu nagle Pan Mroczko jedzie audi A4 i nie było by w tym nic dziwnego gdybym niedojrzał klubowej smyczki przy kluczach Przyznać się kto ma taką gwiazde w klubie która gra w serialu M jak Miłość
-
Pod akumulatorem stoi woda, da się otwór przeczyścić bez odłączania aku ?
przewody odpływu są dwa jeden pod akumulatorem i bez wyjęcia aku raczej go nieprzepchasz