Treść opublikowana przez bratpit
-
TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
Brynia to napisz kiedy oglądamy A BMW niechcą
-
wentylacja garażu
dokładnie mały kominek z tyłu garażu i dziurkowana brama z dołu na drzwiach
-
JAKI KĄT WTRYSKU2.5TDI??
Kąt jest inny z tego co pamiętam to chyba 54 ale jak sie myle to niech ktoś mnie poprawi
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
Piękna robota No to trzeba podbic cene
-
Klepać czy wymienić błotnik
zdecydowanie zakładaj nowy lub uzywany ori błotnik - żadnych szpachli
-
[B5 AFB] Gaśnie po 3 sekundach
Masz gdzieś nieszczelność w układzie paliwowym , sprawdź w przezroczystym wężyku co idzie do pompy czy niemasz tam powietrza. Może być też opcja cofania się paliwa.
-
[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp
fajnie wygląda ale zmień jeszcze gril na poliftingowy i bedzie cacy
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
heh może utrzymują się ze sprzedaży aluminium
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
nie tablic przewozowych sie nieoodaje one tracą ważność i tyle , a te normalne sa wymeldowane.
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Tylne lampki założone , dres na dupe i w trase
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Trzeba zadać sobie troche trudu i poszukać http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,8153.0.html jak na tacy
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
No nieprzesadza maks to 20 tyś km i to proponuje kupować tylko ORI. Z odmą to wiadomo standardzik. Ja jeździłem 2 lata AFB i złego słowa na ten silnik niepowiem , fakt jest kosztowny nawet w samym utrzymaniu bo te wszystkie odmy , filtry paliwa , przepływki ,rozrządy itd ( a ja mam na tym punkcie świra i musze mieć wszystko wymienione na czas ) robiło z tego samochodu mało ekonomiczny wózek , ale za to frajda z jazdy zdrowym V6 jest ogromna , dźwiek a w zasadzie cisza w śrdoku jak na diesla jest powalająca. Gorąco polecma takie auto ale do zakupu trzeba podejść z ogromna rozwaga bo można solidnie popłynąć bo jak zdrowy TDI daje fun z jazdy tak zmęczony daje tylko sam sztres i nerwy tak wielki że czasami będziesz miał chęć zrzucic go z mostu heh
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
a Ty przypadkiem nie zmieniles R4 na V6 w TDI .... ? [i nic sie nie chwalisz] jakos tak spojrzalem na opis ... Już to zauwazyłem wczoraj
-
Nówka fura Ojca dajrektora...
grunt to zycie w skromności :polew:
-
[B5 ADP] problem z biegami
Sprawdź wysprzęglik przy skrzyni lubi zapowietrzać hydrauliczny układ sprzęgła
-
[B5 ABC] Gwaltowny wzrost spalania LPG
14 - 15 gazu to w tym silniku bardzo dobry wynik
-
PZU AC nierzetelna wycena!_
Na 100 % masz opcje WYCENA ten kto robił Ci to ubezpieczenie to albo Ci tego niepowiedział albo sam zdecydowałeś że będziesz płacił mniejszą składkę z ryzykiem udziału własnego
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
Zagoogluj i będziesz miał namiar
-
[B5 AFN] Silnik złapał temperaturę
Myśle że niewlałeś zimnego płynu do gorącego silnika??
-
Czas się pożegnać na jakiś czas.
Nie łam się , niema tego złego co by na dobre niewyszło. Generalnie jest tak że jak cie coś niezabije to Cię wzmocni. A wiem co mówie
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
wow 200SX jak sie niemyle kiedyś kolega miał takiego fajnie się tym jeżdziło
-
[B6 AWX] Unia Europejska - darmowe holowanie i naprawa
możesz sobie wykupic taki assistance w polsce w PZU , nie są to jakieś wielkie świadczenia ale npholowanie do 180 euro , drobne naprawy do 180 euro , koszty hospitalizacji w razie wypadku każdego z osobna na 7500 euro , pomoc prawna w razie jakis problemów prawnych w wersji LUX. Koszt takiego ubezpieczenia to w granicach 90 euro na rok
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
Zużyte wałki faktycznie zmniejszają moment obrotowy i auto zaczyna przymulać , czasami słychac głośniejszą prace silnika. Jak zdejmiesz dekle to sie przekonasz. Możesz też zobaczyć tak na szybko 2 krzywki przez korek wlewu oleju.
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
heh widziałem juz to kiedyś ale myśle że niebęde reprezentował tego poziomu
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
Niesłuchacie szoguna , jak miga panel klimatronika to trzeba zakodować ponownie sterownik. Robi sie to vagiem w zakładce 08 AC/HVAC , kodowanie wpisujesz kod - napisz do kolegi szoguna to napewno ci go poda , potwierdzasz. silnik i klima oczywiście włączone. Teraz 04 BAsic Settings , grupa 001 i czekasz aż silniczkie sie poustawiają , objawi się to czterema zerami. Wychodzisz z vaga i klima śmiga az miło