Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Brynia to napisz kiedy oglądamy A BMW niechcą
  2. dokładnie mały kominek z tyłu garażu i dziurkowana brama z dołu na drzwiach
  3. Kąt jest inny z tego co pamiętam to chyba 54 ale jak sie myle to niech ktoś mnie poprawi
  4. Piękna robota No to trzeba podbic cene
  5. zdecydowanie zakładaj nowy lub uzywany ori błotnik - żadnych szpachli
  6. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Masz gdzieś nieszczelność w układzie paliwowym , sprawdź w przezroczystym wężyku co idzie do pompy czy niemasz tam powietrza. Może być też opcja cofania się paliwa.
  7. fajnie wygląda ale zmień jeszcze gril na poliftingowy i bedzie cacy
  8. heh może utrzymują się ze sprzedaży aluminium
  9. nie tablic przewozowych sie nieoodaje one tracą ważność i tyle , a te normalne sa wymeldowane.
  10. Tylne lampki założone , dres na dupe i w trase
  11. Trzeba zadać sobie troche trudu i poszukać http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,8153.0.html jak na tacy
  12. No nieprzesadza maks to 20 tyś km i to proponuje kupować tylko ORI. Z odmą to wiadomo standardzik. Ja jeździłem 2 lata AFB i złego słowa na ten silnik niepowiem , fakt jest kosztowny nawet w samym utrzymaniu bo te wszystkie odmy , filtry paliwa , przepływki ,rozrządy itd ( a ja mam na tym punkcie świra i musze mieć wszystko wymienione na czas ) robiło z tego samochodu mało ekonomiczny wózek , ale za to frajda z jazdy zdrowym V6 jest ogromna , dźwiek a w zasadzie cisza w śrdoku jak na diesla jest powalająca. Gorąco polecma takie auto ale do zakupu trzeba podejść z ogromna rozwaga bo można solidnie popłynąć bo jak zdrowy TDI daje fun z jazdy tak zmęczony daje tylko sam sztres i nerwy tak wielki że czasami będziesz miał chęć zrzucic go z mostu heh
  13. a Ty przypadkiem nie zmieniles R4 na V6 w TDI .... ? [i nic sie nie chwalisz] jakos tak spojrzalem na opis ... Już to zauwazyłem wczoraj
  14. grunt to zycie w skromności :polew:
  15. bratpit odpowiedział(a) na mackol temat w Audi A4 B5
    Sprawdź wysprzęglik przy skrzyni lubi zapowietrzać hydrauliczny układ sprzęgła
  16. 14 - 15 gazu to w tym silniku bardzo dobry wynik
  17. Na 100 % masz opcje WYCENA ten kto robił Ci to ubezpieczenie to albo Ci tego niepowiedział albo sam zdecydowałeś że będziesz płacił mniejszą składkę z ryzykiem udziału własnego
  18. Zagoogluj i będziesz miał namiar
  19. Myśle że niewlałeś zimnego płynu do gorącego silnika??
  20. Nie łam się , niema tego złego co by na dobre niewyszło. Generalnie jest tak że jak cie coś niezabije to Cię wzmocni. A wiem co mówie
  21. wow 200SX jak sie niemyle kiedyś kolega miał takiego fajnie się tym jeżdziło
  22. możesz sobie wykupic taki assistance w polsce w PZU , nie są to jakieś wielkie świadczenia ale npholowanie do 180 euro , drobne naprawy do 180 euro , koszty hospitalizacji w razie wypadku każdego z osobna na 7500 euro , pomoc prawna w razie jakis problemów prawnych w wersji LUX. Koszt takiego ubezpieczenia to w granicach 90 euro na rok
  23. Zużyte wałki faktycznie zmniejszają moment obrotowy i auto zaczyna przymulać , czasami słychac głośniejszą prace silnika. Jak zdejmiesz dekle to sie przekonasz. Możesz też zobaczyć tak na szybko 2 krzywki przez korek wlewu oleju.
  24. heh widziałem juz to kiedyś ale myśle że niebęde reprezentował tego poziomu
  25. Niesłuchacie szoguna , jak miga panel klimatronika to trzeba zakodować ponownie sterownik. Robi sie to vagiem w zakładce 08 AC/HVAC , kodowanie wpisujesz kod - napisz do kolegi szoguna to napewno ci go poda , potwierdzasz. silnik i klima oczywiście włączone. Teraz 04 BAsic Settings , grupa 001 i czekasz aż silniczkie sie poustawiają , objawi się to czterema zerami. Wychodzisz z vaga i klima śmiga az miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.