Treść opublikowana przez bratpit
-
[B5 1.8T] Kasowanie inspekcji
albo vagpl , jest gdzies darmówka na necie
-
[ALL] Regulacja tylnych drzwi
niepodnośi sie tego na zawiasach tylko musisz zdjąć tapicerke z drzwi i ujrzysz rame przykręconą na 4 śrubach , popuśc je na jednej jest klin którym regulujesz rame
-
[B5 AHL] Miękki pedał po wymianie klocków
Odpowietrz cały układ jak należy zaczni od najdalszego koła od pompy czyli praw tył później lewy tył , nastepnie prawy przód i lewy przód w takiej kolejności i patrz na płyn czy siedzi w nim powietrze
-
[B5 1Z] kąt wtrysku 255 na VAG-COM, czy to możliwe ?
Lepiej sie zajmij sie tym jak najszybciej. Też obstawiam klina na kółeczku
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Latałem ostatnio 530 diesel 02 rok w automacie wiec moge sobie tylko wyobrazic co ten silnik czyni w E46 :th:
-
Laptop - jaki?
polecam ASUSA
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Stylistycznie będzie wyglądać już niedługo tak:
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Tez tak zawsze uważałem ale Ci powiem że na żywca wygląda to super , materiały użyte to naprawde wysoka półka. Kierownica trójramienna faktycznie wygląda dużo lepiej.
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
nie pierwszy samochód u mnie w stajni z tylnim napędem także damy rade ale jak sobie to przypomne zime i tylni napęd to faktycznie hehehehe
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
tak uczynie tylko musze nabyć jedną ramke
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
heh w koszulce juz smigałem
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Musze sie przyznać że zdradziłem Audi dla dresowozu pod nazwą BMW. Jako że sprzedałem A4 jakieś 2 miechy temu i po długich poszukiwaniach A6 w germanii niewidać były szansy na zakup fajnego egzemplarza postanowiłem odmienić sobie troche live i kupie sobie BMW 5. Nigdy wcześniej nieposiadałem tej marki. I pomyślałem że warto sprubować chociaż zdawałem sobie sprawe , że to niełatwe. Zawsze broniłem się ręcami i nogami przed BMW. Ale teraz może troche o moim egzemplarzu bo tu jest ciekawie. Może silnik 2 litry 6 garów 150 KM niezbyt żwawy (jakieś 10 sek/100km ) lecz okaz był wart zainteresowania. 1 ręka lekarz od nowości , 98 rok , wypasik dość fajny , ciemna zieleń skórka , pompowane fotele, 8 poduszek powietrznych , roletki elektryczne , grzane sitze , ASC , czujniki parkowania ,letnie gumki , zimowe gumki na felgach itd. , no i tył napęd . No i ten przebieg , niewiarygodny !!! 126 tys z pełną książką serwisową wypełnianą w tym samym warsztacie co Pan dochtór go zakupił. Auto kupione oczywisćie bez żadnych pośredników. Powiem Wam że pierwsze wrażanie z BMW są bardzo pozytywne. Komfort jazdy jest super poprostu salonka. Kilka fotek Myśle , że niewyklniecie mnie z tego forum ( poza tym , że oczywiście pewno zdejmiecie mnie z funkcji moda z tym sie licze) jest to super forum z którego wszyscy którzy zakładają tego typy kolubów powinni brać przykład. Miłośc do Audi pozostanie na wieki także myśle że predzej czy później w mojej stajni znów zawita jakiś wóż z czterema pierścieniami.
-
Wymiana wahaczy dolnych
klamra jest potrzebna tylko wtedy jak montujesz łacznik stabilizatora ze sworzniami kulistymi sstarego typu , łącznik z przelotowymi śrubami niewymaga stosowania klamry
-
Wypadek w Sulęcinie.
A to niby czemu ? Jeżeli auto służy ci do zarabiania pieniędzy i wykażesz to w PZU muszą uwzględnić w odszkodowaniu koszty z faktur za wypożyczenie samochodu tej samej klasy. I to że koleś byl pijany niema żadnego znaczenia bo odszkodowanie zostanie wypłacone a koleś zostanie obciążony tymi kosztami. Dziwny macia tam jakiś inspektorat
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
Obstawiam śmierć VP44 i niemałe koszta
-
Lądowanie Talibów w Klewkach
Ach Ci dresiarze :polew:
-
Blachara lubi się pokazać
"Właściciel solarium lubi wypas..." :polew:
-
moje a4 98 2.5 tdi b.ciężko odpala jak jest rozgrzana
upewnij się o którą pompe chodzi tak jak pisze Rogalotti , bo jak masz zepsutą pompe spietrzającą w baku to może ona powodować zapowietrzanie sie układu paliwowego , alerównie dobrze możesz mieć umierającą pompe wtryskową VP 44 i też może być efekt cieżkiego odpalania
-
Wypadeczek i % - czyli jak wqr..c Murzyna
Oddaj auto do ASO i cześć. Upieraj się przy tym że ciebie pieniądze nieinteresują tylko naprawiony samochód. Ma on wyglądać dokładnie tak samo jak przed wypadkiem tak mówią przepisy i tyle.
-
moje a4 98 2.5 tdi b.ciężko odpala jak jest rozgrzana
obstawiam zapowietrzanie sie układu lub koniec VP44. Sprawdź czy niemasz powietrza w układzie w momencie odpalania , podłacz VAGa i sprawdź czy niełapie jakiś błędów , podokręcaj opaski na filtrze paliwa
-
[B5 AFB] Wahacze - temat rzeka:)
około 400 zł
-
[B5 ALL] Oceńcie jak to wygląda. Projekt na Photoshopie.
:gwizdanie: no toś się napracowal w tym Photoschopie , zmieniłeś tylko tablice ?
-
Czyzby kawalek tajemnicy o niemieckich wozach-sami ocencie
koleś napisał ten tekst w kontekście awaryjności , a samochód dla kochającego motoryzacje to rzecz IMO drugoplanowa. Niech porówna w taki bądź razie jakość materiałów wykończenia np wmnętrza nowego Avensisa i nowej A4. To jest poprostu przepaść. Japończycy może i przeganiają niemców w bezawaryjności ale w jakości wykonania nieprzegonią ich nigdy
-
Audi Cabrio B7
obleśne bleee , wolałbym ori 80 w cabrio
-
rejestracja samochodu
wystarczy troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2766