Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. albo vagpl , jest gdzies darmówka na necie
  2. niepodnośi sie tego na zawiasach tylko musisz zdjąć tapicerke z drzwi i ujrzysz rame przykręconą na 4 śrubach , popuśc je na jednej jest klin którym regulujesz rame
  3. Odpowietrz cały układ jak należy zaczni od najdalszego koła od pompy czyli praw tył później lewy tył , nastepnie prawy przód i lewy przód w takiej kolejności i patrz na płyn czy siedzi w nim powietrze
  4. Lepiej sie zajmij sie tym jak najszybciej. Też obstawiam klina na kółeczku
  5. Latałem ostatnio 530 diesel 02 rok w automacie wiec moge sobie tylko wyobrazic co ten silnik czyni w E46 :th:
  6. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    polecam ASUSA
  7. Stylistycznie będzie wyglądać już niedługo tak:
  8. Tez tak zawsze uważałem ale Ci powiem że na żywca wygląda to super , materiały użyte to naprawde wysoka półka. Kierownica trójramienna faktycznie wygląda dużo lepiej.
  9. nie pierwszy samochód u mnie w stajni z tylnim napędem także damy rade ale jak sobie to przypomne zime i tylni napęd to faktycznie hehehehe
  10. tak uczynie tylko musze nabyć jedną ramke
  11. heh w koszulce juz smigałem
  12. Musze sie przyznać że zdradziłem Audi dla dresowozu pod nazwą BMW. Jako że sprzedałem A4 jakieś 2 miechy temu i po długich poszukiwaniach A6 w germanii niewidać były szansy na zakup fajnego egzemplarza postanowiłem odmienić sobie troche live i kupie sobie BMW 5. Nigdy wcześniej nieposiadałem tej marki. I pomyślałem że warto sprubować chociaż zdawałem sobie sprawe , że to niełatwe. Zawsze broniłem się ręcami i nogami przed BMW. Ale teraz może troche o moim egzemplarzu bo tu jest ciekawie. Może silnik 2 litry 6 garów 150 KM niezbyt żwawy (jakieś 10 sek/100km ) lecz okaz był wart zainteresowania. 1 ręka lekarz od nowości , 98 rok , wypasik dość fajny , ciemna zieleń skórka , pompowane fotele, 8 poduszek powietrznych , roletki elektryczne , grzane sitze , ASC , czujniki parkowania ,letnie gumki , zimowe gumki na felgach itd. , no i tył napęd . No i ten przebieg , niewiarygodny !!! 126 tys z pełną książką serwisową wypełnianą w tym samym warsztacie co Pan dochtór go zakupił. Auto kupione oczywisćie bez żadnych pośredników. Powiem Wam że pierwsze wrażanie z BMW są bardzo pozytywne. Komfort jazdy jest super poprostu salonka. Kilka fotek Myśle , że niewyklniecie mnie z tego forum ( poza tym , że oczywiście pewno zdejmiecie mnie z funkcji moda z tym sie licze) jest to super forum z którego wszyscy którzy zakładają tego typy kolubów powinni brać przykład. Miłośc do Audi pozostanie na wieki także myśle że predzej czy później w mojej stajni znów zawita jakiś wóż z czterema pierścieniami.
  13. bratpit odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    klamra jest potrzebna tylko wtedy jak montujesz łacznik stabilizatora ze sworzniami kulistymi sstarego typu , łącznik z przelotowymi śrubami niewymaga stosowania klamry
  14. A to niby czemu ? Jeżeli auto służy ci do zarabiania pieniędzy i wykażesz to w PZU muszą uwzględnić w odszkodowaniu koszty z faktur za wypożyczenie samochodu tej samej klasy. I to że koleś byl pijany niema żadnego znaczenia bo odszkodowanie zostanie wypłacone a koleś zostanie obciążony tymi kosztami. Dziwny macia tam jakiś inspektorat
  15. Obstawiam śmierć VP44 i niemałe koszta
  16. Ach Ci dresiarze :polew:
  17. "Właściciel solarium lubi wypas..." :polew:
  18. upewnij się o którą pompe chodzi tak jak pisze Rogalotti , bo jak masz zepsutą pompe spietrzającą w baku to może ona powodować zapowietrzanie sie układu paliwowego , alerównie dobrze możesz mieć umierającą pompe wtryskową VP 44 i też może być efekt cieżkiego odpalania
  19. Oddaj auto do ASO i cześć. Upieraj się przy tym że ciebie pieniądze nieinteresują tylko naprawiony samochód. Ma on wyglądać dokładnie tak samo jak przed wypadkiem tak mówią przepisy i tyle.
  20. obstawiam zapowietrzanie sie układu lub koniec VP44. Sprawdź czy niemasz powietrza w układzie w momencie odpalania , podłacz VAGa i sprawdź czy niełapie jakiś błędów , podokręcaj opaski na filtrze paliwa
  21. około 400 zł
  22. :gwizdanie: no toś się napracowal w tym Photoschopie , zmieniłeś tylko tablice ?
  23. koleś napisał ten tekst w kontekście awaryjności , a samochód dla kochającego motoryzacje to rzecz IMO drugoplanowa. Niech porówna w taki bądź razie jakość materiałów wykończenia np wmnętrza nowego Avensisa i nowej A4. To jest poprostu przepaść. Japończycy może i przeganiają niemców w bezawaryjności ale w jakości wykonania nieprzegonią ich nigdy
  24. obleśne bleee , wolałbym ori 80 w cabrio
  25. wystarczy troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2766

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.