Treść opublikowana przez bratpit
-
Z serii nietypowe pytanie - szybkowar - zawór bezpieczeństwa
zbawicielu to jest właśnie to, teraz kto zna wegierski i jak to kupić
-
[B6 BFB] Cewki i swiece. POMOCY
Ja znam przypadek ze w nowym aucie z przebiegiem 15 tys km jedna cewka nadaje się do wymiany.
-
konkurs klubowy VT
coś konkurs cieszy sie małym zainteresowaniem ja myśle żeby go odwiesic wtedy będzie więcej wejść
-
Audi Cordoba - najnowsze dziecko grupy Audi/seat
Nadaje się jak ulał dla TEDEgo do programu OPT
-
Z serii nietypowe pytanie - szybkowar - zawór bezpieczeństwa
Mam prośbe poszukuje zaworu bezpieczeństwa do pokrywki szybkowaru węgierskiego firmy Kukta kiedyś bardzo popularnego. Może ktoś z Was posiada taką niepotrzebna starą , niekompletną pokrywke ale ze sprawnym zaworkiem bezpieczeństwa i mógłby odstąpić lub odsprzedać za jakąś symboliczna kwote. Część nie do zdobycia w sklepie przynajmniej w mojej okolicy na allegro tyz niema. Kilka fotek poszukiwanego zaworu lub pokrywki
-
[B5 AHL] Skrzypienie w przednim zawieszeniu
Skrzypiące przednie zawieszenie jest oznaką zużycia wahacza prostego (nośnego)
-
[B5 AFN] drżenie drążka biegów w czasie jazdy
stawiam na poduchy pod silnikiem
-
[B5 ADR] Chce wymienic pasek rozrzadu ale ....
Co wyście sie czepili tak tego przodu rozebranie przodu i odsunięcie go do przodu zajmuje niewięcej jak 20 minut
-
[B5 AFN] buczenie przy 2100-2400 obr
kolo dwumasowe możesz mieć do wymiany , może równie dobrze tłumik wpadac w rezonans ale ja stawiam na dwumase
-
nasz A4kowa Klasa :P
Sie wpisałem :>
-
konkurs klubowy VT
pewno ze smarta
-
konkurs klubowy VT
a do kiedy trwa głosowanie ?
-
konkurs klubowy VT
to po to robie Keżor 1,2,3 żebyś ty mi zmieniał na keżor i tak samo z hajperem se poradze, OK ? a teraz? jakiś kijowy serwer był, wrzuciłęm teraz na fotosik A przyjżyj sie
-
konkurs klubowy VT
zmodyfikowałem troche podpisy bo siakoś mało wyraźnie były podpisy P.S. Pierwsza praca mi sie nieotwiera niewidzę foty
-
[B5 AFN] Regulacja zaworow w dieslu ?
regulacja jest tylko hydrauliczna
-
[B5 1Z] Szarpanie od 1,5- 2 tyś obrotów
a gdzie sa logi dynamiczne ... ? -sprawdz uklad paliwowy [szczelnosć] -oraz koniecznie koło pasowe na wale korbowym ... obstawiam również kółeczko na wale radziłbym to jak najszybciej sprawdzić
-
[B5 AHU] problem z odpalaniem diesla (e46 320d)
ale to już chyba 150 KM a nie 136 no nie ?? EOT tak 150 KM produkowane od końcówki 2000 rok
-
[B5 ABC] Jak zdjąć przegub zewnętrzny???
oczywiście niezapomniałeś dać smaru do przegubu
-
[B5 AEB] Po odpaleniu na FIS'ie pojawia się ikonka hamulca i gaśnie
Akumulator do wymiany
-
b5 AFB dziwnie odpala z rana
temat 100 razy wałkowany wystarczy poszukać: 1. świece żarowe 2. kąt wtrysku 3. filtr paliwa 4. powietrze w układzie paliwowym 5. cofanie się paliwa
-
[B5 AHU] problem z odpalaniem diesla (e46 320d)
nie bardzo się orientuję w bejcach... ale to były jakieś 2.0d na innej pompie ? Troszkę tak offtopikowo... Również stawiałbym raczej na pompę VP44. było Comon Rail ale nowsze , może poprostu się zapowietrza
-
konkurs klubowy VT
napisz czy dotarła ostatnia 3 poprawka jak tak to ona jest aktualna i ostatnia
-
konkurs klubowy VT
moje tez poszło - amatroskie bo amatorskie ale co tam
-
PS3 vs XBOX360
zastanawia mnie tylko ten dym i pisk z opon czy ten RS to niejest Quattro ? A co do konsoli zdecydowanie PS3 - sprzęcik nowy , odtwarzacz bluray , gry się napewno pojawią a przedewszystkim GT5. Xbox 360 może i fajny ale poza tym że robi hałas to jeszcze do tego się przegrzewa , a niejednokrotnie przez to uszkadza.
-
Samochody z videoradarami
No to dopisz Opolskie rejon Kedzierzyna OK 27152 Opel Vectra nowy model