Treść opublikowana przez bratpit
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
A ja sam nad takim czyms myślalem żeby sobie kupić A4 b5 2.8 oczywiście Avant i przerobić go na RS4 ale jest jedno ale za 7 ts zł to raczej niema szans tego do porządku zrobic ,żeby przypominało to oryginał. Po pierwsze komplet zderzaków z kratkami , halogenami itd to koszt około 3000 tys zł , progi też z 1000 zl , błotniki przednie i tylne to mysle koszt tez około 2 tysi , a gdzie to wszystko zmontowac pomalować to podejzewam około 4- 5 tysi lekko. To nie wszystko trzeba kupić zawieszenie obnizające bo mam nadzieje ze spręzyn niebedziesz cioł do tego dochodza felgi z RS4 z oponkami to koszt tez około 4 tysi. No i myśle ze jeszcze kilka pierdół takich jak grill i pare elemntów wnetrza jak carbon , tarcze zegarów. Ja sobie kiedyś tak szacowałem że auto koszt około 25 tys i około 15 tys zł i dało by rade coś takiego wyrezac. Jakby się ktoś do tego naprawde przyłożył i popracowal suminnie nad tym to myśle że pomysl fajny i wmiare na kieszen normalnego człowieka biorąc pod uwagę utrzymanie A4 B5 2.8 , a utrzymanie RS4 gdzie same tarcze hamulcowe i klocki kosztuja majątek. Kiedys może sam sie zdecyduje na taką rzeźbe
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy kierownica stawia opór
geometrii w A4 z przodu sie nieustawia tylko zbieżność
-
[B5 1Z] Problem z Vmax
A sprzęgło ci sie nieślizga???
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
A czy to prawda że oprócz nowości jką jest CR w tym silniku dorzucono również łańcuch zamiast paska rorządu??
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
heh aleś mnie tymi podatkami rozbawil mechanicy akurat je płacą - poproś podrzędnego mechanika po robocie o rachunek
-
[B5 1Z] problem ze skrzynia biegow (synchronizator 3)
Z kupnem skrzyni używanej to jest loteria bo co możesz sprawdzić niewkładająć jej do auta chyba tylko tyle czy zapina biegi a jak wejdzie na obroty to juz niewiadomo. Proponuje naprawiać , zapłacisz tyle co za niewiadomą skrzynie. No chyba ze masz możliwość kupna naprawde pewnika skrzyni np z auta które jest na chodzie wtedy można się zdecydować na podmianke skrzyni.
-
[B5 ADP] Sprzęgło albo skrzynia ? niewiem co :(
obstawiam zurzyte sprzęgło
-
[B6 ANB] Ubytki cieczy chłodzącej
napisz jakie duże te ubytki bo czasami jest tak że sie sączy np na blok i odrazu paruje to cieżko to zlokalizować. W najgorszym wypadku może być wydmuchana uszczelka pod głowicą.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
:polew: popłakałem sie z tymi lampami po II lifcie Autko super , fakt ta felga niedojże że mała to jeszcze średnio ładna. Ogólnie wielkie gratki. Auto ładne szczególnie konsola , zegary. Jestem ciekaw porównania głośności w środku CR do poprzednika PD. Klamki też moim zdaniem są jakoś tak za nisko - dziwnie to wygląda. Dla mie osobiście to najładniejszym modelem A4 jest B6 i nic mnie nieprzekona.
-
Nowe przepisy - auto z niemiec pytanie do obeznanych
czyli na handel sie bardziej opłaca na żółte wziąść??
-
Nowe przepisy - auto z niemiec pytanie do obeznanych
a czy na żółtych tablicach obywatel niemiecki może jechać do Polski lub czy Polak może wykupić takie zółte tablic i może sie z na nich przemieszczać po Polsce , kiedyś jak niebyliśmy w Schengen to żółte tablice można było tylko wykorzystać na terenie niemiec a teraz widze dużo aut na zółtych tablicach w Polsce czyżby to ubezpieczenie obejmowało również polske??
-
Nowe przepisy - auto z niemiec pytanie do obeznanych
Czy można wracac z niemiec teraz na tablicach żółtych wykupionych na niemca nie na mnie?(na kumpla zameldowanego w niemczech) Czy musi on osobiście nim jechać. Chodzi mi o to bo chce kupic auto w niemczech tu je przywieźć i sprzedać i chce miec odrazu komplet dokumentów dla kupującego żeby mógł spokojnie zarejestrować ten samochód. Czyli breef I część i mały breef. Amoże ktoś mi to teraz rozjaśni jak to wygląda. Tak żeby samochód już był wymeldowany w niemcach i można go było śmiało zarejestrowac bez rzadnych problemów.
-
Urodziła się córka ! ! !
wielki gratki i powodzenia w rozpieszczaniu córeczki - super
-
[B5 AFN] Dziwne szarpanie na 1 biegu
koło dwumasowe koszt około 2000 tys zł
-
Czy ktos wie do czego jest ten kabel??
Juz niemusisz wrzucać na elektrode http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.centrum-car-audio.pl/oferta/przewody%2520do%2520zmieniarek/13040.jpg&imgrefurl=http://www.centrum-car-audio.pl/oferta/przewody%2520do%2520zmieniarek/Przewody.html&h=255&w=340&sz=84&hl=pl&start=16&um=1&tbnid=EL6DWg4JVDjI1M:&tbnh=89&tbnw=119&prev=/images%3Fq%3Dalpine%2BUNI-LINK%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D
-
Czy ktos wie do czego jest ten kabel??
wrzuc temat na elektrode tam napewno odrazu uzyskasz odpowiedź na bank do zmieniarki CD Alpine UNI-LINK
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
pospawac przetoczyc i bedzie jak nóweczka
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
nie tylko w naszym. kurcze nie mógł się wyżyc na bmc-e? jedno jest pewne koles wie jak na siebie zwrócic uwagę prosze cie nie każdy właściciel Bm dablju jest takkim wjeśniakiem :polew:
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
nie wiem dlaczego sie śmiejecie, wiele osób na forum tak robi :gwizdanie: dokładnie to samo chciałem napisać... nie no az mi sie ;( chce jak takie coś widzę... :bicz3: takie lampy kiedyś robiła jakaś znana firma tuningowa i była możliwośc ich zakupu - pamietam jak oglądałem kiedyś stare katalogi z germanii i tam właśnie były takie B3 z takimi lampami - wyglądało to tragicznie
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
http://www.audisport.za.pl/ pooglądajcie i oceńcie co właściciel mial na myśli i komu chciał zaimponować. I ta demonstracja www.
-
chyba nikt z naszych ??
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/news/nieszczesny-final-brawurowej-jazdy,1052456 mam nadzieje że nikt z naszych
-
Auto z wymienionym silnikiem
znaczki przełożone jeżeli w aucie siedzi SDI i w książce tez jest SDI to raczej ktoś sobie dołożył to tdi
-
[B5 AFB] Problemy z odpalaniem
VP44 lata również w BMW 2.0 diesel np E46 i tam mniej się słyszy o padającej pompie. Ja myśle że problem polega na tym że głównie klękają one w A6 a na dodatek w wersji Avanta , a te z reguły kupowane były w większości na firmy , a wiadomo ze firma niekupuje auta żeby stało tylko buja po niemieckich authobanach , ajak dosiądzie sie jeszcze do tego firmowy kierowca to dopiero robi sie nieciekawie bo jemu to dynda co się dzieje z autem. I tak się tworzy mit o awaryjnych 2.5 tdi.
-
[B5 AFB] Problemy z odpalaniem
To jest prawda , że niewielu mechaników ma pojęcie jak odpowietrzyć ten układ zasilania. Ponoć w vectrze 2.2 DTI jest podobny problem. P.S. kiedyś w ASO jak zapytałem jak powinno się odpowietrzyć AFB to usłyszałem że piłować tak długo aż zapali fachury
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie