Treść opublikowana przez bratpit
-
[B5 1Z] MAM PROBLEM Z ODPALENIEM AUTA
najpiewr napisz na jakiej ropce i z jakiej stacji tankujesz??
-
Do znawców GSM - telefon działa lecz niesłychać dzwonka
Pytanie moje jest do osób znających się na telefonach GSM. Rzecz dotyczy telefonu NOKIA 6100 i wygląda następująco. Wczoraj spadł mi ten telefon i kurna trąba przestał dzwonić tzn dzwoni ktoś do mnie i niesłychać dzwonka - działa wibracja ale niedziała dzwonek. Reszta telefonu chodzi bez zarzutu. Teraz pytanko do fachowców , gdzie zajrzeć , co sprawdzić , może wylutuje głośniczek od dzwonka i wymienie go jeżeli jest taka opcja. A może zwaliło się coś innego , jeżeli jest taka możliwość prosze o wszystkie info. I prosze niepisać , że mam go wyrzucić na śmietnik bo moim zdaniem jest to najlepszy telefon jakiego miałem.
-
auto zastępcze
no i cudo - grunt to trafić na dobrego szkodowca
-
Rejstracja auta
raczej nie , nie masz breefu niejesteś właścicielem auta według niemieckiego prawa
-
Niedzwiedz-Lock czy warto zalozyc
A ja mam AC i nigdy niemiałem żadnych łancuchów , a jak jeżdziłem kiedyś takim autem co miało antynapad , alarm i blokade skrzyni biegów i AC , to się zastanawiałem czy jest sens posiadania wogóle samochodu i przeżywać te katusze z odblokowywaniem wszystkiego po kolei. Myśle , że najlepiej jak już ktoś chce się zabezpieczyć to zrobić sobie własny prosty i szybki w obsłudze przełącznik odcięcia zapłonu i kupić AC przynajmniej od samej kradzieży i tyle.
-
Lokalizacja numerów skrzyni biegów
Masz wszystkie skrzynki
-
pirat - tvn turbo dzis:)
juz widziałem w jakims z odcinków i tez sie dziwowałem kto im zafundowal takie C5 - ciekawe jaki motor tam mają. P.S. Dobra ta klientka z tego Q7 jak parsknęła śmiechem że mąż będzie w TV heheh . Blondineczka jak nic
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/8384/Omega-94.-TD-2.5.-Czarna-Zla.-Nie-czytaj-opisu
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
Ja mam Orange Firma i 5 darmowych numerów czy mnie też tyczy ta informacja ??
-
Otworzenie sklepu - krok po kroku kto poradzi ?
Ale ja działalność juz mam tylko musze ją rozszerzyć o handel i niewiem czy istnieje tez rozszerzenie o handel poprzez internet ? bo cos mi sie obiło o uszy. Bo chciałbym również jak to ruszy pohandlowac również przez internet jako dodatek do sklepu.
-
Otworzenie sklepu - krok po kroku kto poradzi ?
Witam. Mam pytanko szczególnie do ludzi którzy prowadzą tego typu działalność czyli sklep. Mam zamiar otworzyć sklep lecz na razie mam skąpe informacje dotyczące tego typu działalności. Nie będzie to sklep z branży jakieś szczególnej objętej jakąś kontrolą sanepidu itp czyli sprawy lokalu jego urządzenia itd możemy sobie odpuścić. Bardziej chodzi mi jak zacząć , gdzie zgłosić , co załatwić jakieś kasy fiskalne itp cuda ( jakie koszt w przybliżeniu nielicząc zaopatrzenia oczywiście muszę ponieść żeby uruchomić sklepik ) Sprawy zatrudnienia kogoś narazie odpuszczamy bo to ma być sklepik najbardziej dla żony Prowadze swoją działalność gospodarczą lecz nie jestem Vat-owcem i niebardzo wiem z czym to się je. Napewno musze zgłosić rozszerzenie działalności gospodarczej o handel ale co dalej?? Może ktoś mi rozjaśnić troche umysł??
-
[B5 AEB] NIE MOGę ODPALIć!!!
Ja bym profilaktycznie zalał z 10 litrów benzynki no chyba ze jestes w 100% pewny ze benzyna jest (wskażnik wcale niejest miernikiem tego bo moze cię oszukiwać) Znam przypadek identyczny jak Twój gdzie koleś miał pół baku według wskaźnika !!! i auto mu zgasło pół auta rozebrał , lawete zamawiał do mechanika - koszty poniósł ogromne na końcu okazało się że ma pusty bak i zepsuty czujnik poziomu paliwa w zbiorniku pokazywal pół baku. Jak masz paliwo to obstawił bym pompe paliwa może niedawać odpowiedzniego ciśnienia dlatego Ci zgasł.
-
[B5 AHU] Szarpie przy ruszaniu
Bo problem polega na tym , że na nośnym wachaczu cięzko wyczuć luz podczas kontroli , dlatego wachacz prosty powinno sie profilaktycznie przynajmniej zaraz po zakupie auta wymienić , a jak skrzypi to natychmiast.
-
Strefa schengen
Polacy są the best - są granice - narzekają , znoszą też narzekają zamiast się cieszyć że będziemy pełnowartościowymi członkami unii i niebędziemy musieli na granicy sie tłumaczyć co wieziemy po co i gdzie , mnie to zawsze tak wkurw.... że ho ho. A co do ludzi z Ukrainy , Rosji itd to oni akurat maja gorzej bo ceny wizy im wzrosną z 0 lub 10 euro na 35 euro a to dla niektórych sprawa niedoprzeskoczenia i pojadą na słowacje gdzie wizy są dużo tańsze. A ci co się przebiją przez las to tylko przejadą Polske wzdłuż i wjadą sobie do Niemiec , Austrii bo po grzyba siedzieć w Polsce jak mozna swobodnie przełknac później prawie całą europe bez kontroli granicznej. Tym co sie to nieuda zostaną w Polsce
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Głos oddany na Keżora - chociaż to tylne koło troche za duże Ale ogólnie fajne wszystkie prace.
-
Kobieta i Audi
ale Niunia nie ma czarnej w nocy zielony wygląda jak czarny
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Rozłożyłeś mnie tym cukierkowym pickupem :kox:
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
No to jedziemy z głosowankiem do przyszłej niedzieli do godziny 21 Baza Keżor1 Keżor2 grafi sokolnh bratpit Nowak_zg
-
Audi 100 C4
zdecydowanie - zgrabniejsza , ładniejsza no i zwinniejsza
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
No właśnie niema do kogo to możecie przysyłać do mnie czekam do godziny 21.00 i robie ankiete
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
a komu to wogóle mam wysłać?
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
Ja już coś tam amatorskiego wystrugałem , a co tam
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
a do kiedy można robić VT??
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
a co to ci za mała?? no chyba by nie pytał o wiekszą, jakbym uważał że ta jest za mała, nie ? zle sie na takich małych robi vt jak ci 1280x960 za mało to niestety niemam większych
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
a co to ci za mała??