Treść opublikowana przez bratpit
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
To co jedziemy z tym malcem??
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Wszystkiego naj naj grudniowy chłopaku 100 lat :drunk:
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
nisłyszałem i niechce słyszeć - przedziurawić to sobie można uszy , a odme sie poprostu wymienia. Ale nietakie wynalazki w Polsce bywają , kiedys czytałem na AKP ktoś opisywał inny patent na odme , że oddał auto do mechaniora a ten wywiercił dziure w korku od wlewu oleju i powiedział ze juz sie będzie odpowietrzać
-
[INNA MARKA, ABC] Problem z interfejsem
cięzko ci bedzie to uruchomić na przejsciówce kiedyś próbowałem i po 2h sie poddałem
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
No Panowie ale o tym to jeszcze nie slyszalem, wymieniac owszem , ale zeby dziurawic.???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:26 _________________________________________________ Mi chodzi o to co ma wspólnego termostat z odmą Wg mnie tyle co czerwona fuga do czarnych plytek..... :D no to wyjaśnia sprawe
-
zrób sobie autko -moje dzieło [VW Garbus]
Jak go z przodu zobaczyłem to pomyślałem sobie nawet fajny - kolorek na drzwiach troche jakby psiknięty z innego kąta ale ogólnie wygląda ok. ALE jak go zobaczyłem z tyłu to sie zastanowiłem na jakim ty zlocie byłeś , klamki z szafek kuchennych na tylnej klapie i ten ogromniasty znaczek VW mnie powalił i zawiało druciarstwem. Wywal te ozdoby kuchenne i autko będzie malinka
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
Mi chodzi o to co ma wspólnego termostat z odmą
-
[B5 AVG] Bąki na biało, gubi gdzies olej
Jak najbardziej turbina może połykac olej jak usczelniacz w turbince już niedomaga jak od strony wydechowej to jeszcze pól biedy bo zobaczysz jak będzie kopcił ale jak łyknie sporą dawkę od cześci zimnej do cylinderków to możesz szykowac dolary na remont silniczka.
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
Niebardzo wiem co ma piernik do wiatraka
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
Ja proponuje malczasa
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Świetny materiał dotyczący koła dwumasowego , zasady działania i najczęstych usterek koła dwumasowego https://www.youtube.com/watch?v=aenFgmg6F5I#t=29 http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/cala-prawda-o-kole-dwumasowym-wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-dwumasie/ewb9k#fp=as http://www.motofocus.pl/technika/technika_1576.php http://www.motofocus.pl/technika/technika_3316.php
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
Murzyn już nawet dla Ciebie artykuły pisze tygodnik MOTOR np poniedziałkowy:
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
I w jakim stanie są wałki ?? wytarte wałki powoduja spadek momentu obrotowego
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
fota jest słabej jakości
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
Ja zagłosowałem na prace nr 5 ( troche faktycznie zaciemna ) ale z tym tłem fajnie to wygląda. A jak bym miał wybierac auto do poruszania sie na codzien z tych prac to zdecydowanie podoba mi sie 3 taki lajciek super z guścikiem. Gratki dla wszystkich
-
[b5 AFN] zapach palonej gumy z jednego koła po wymianie hamulców
Podnieś auto na lewarku i zobacz czy koło nieobraca się z oporem
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
brakuje w ankiecie : Murzyn zrobił swoje - Murzyn musi odejść :polew: P.S. A tak naprawde ma smaki na BMW :polew:
-
[B5 ADR] Huczy w prawym przednim kole, to łożysko czy może...
Na bank huczy łożysko.
-
[B5 AFN] krzywo jezdzi po uderzeniu
myśle żę szybciej zgieła się belka w miejscu łączącym czop z belką niż sam czop.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
Prze zdrowym motorku - miasto 8,2 do 8,5 zimą , latem troszke mniej , trasa zdecydowanie 7,5 spokojnie.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
what?? chyba E39
-
[B5 AVG] brak oleju
Powiem Ci szczerze pierwsze słysze , że olej wymienia się zimny Olej zlewa się z auta jeżeli ma temperature roboczą czyli 90 stopni i jest w pełni rozgrzany. Niewyobrażam sobie zlewać olej np mineralny z zimnego silnika chyba by zostało conajmniej 1,5 litra w silniku. Po zlaniu oleju ciepłego z silnika należy troche odczekać aby silnik stracił troche temperatury i wtedy zalewać go świerzym olejem.
-
Liberty Direct
Amerykańska ubezpieczalnia to i amerykańska cena heheheh
-
[B5 AJM] dostałem w pupę :( - "Moja przygoda z Hestią"
Normalnie dostanie pieniądze od ubezpieczalni , a oni ściągną pieniądze z Funduszu Gwrancyjnego , a ten ściągnie kase ze sprawcy i tyle