Treść opublikowana przez bratpit
-
[B5 AFN] Brak możliwości wrzucenia jakiegokolwiek biegu
obstawiam docisk
-
[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6
wcale nietrzeba ja w swoim ABC wymieniałem i paska nietrzeba zrzucać ale fakt paluchy trzeba powyginać
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
też mi się tak wydaje wymień , bo na bank jak niebyła wymieniana to jest do nieczego
-
Wybór auta
to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak akurat jeżeli chodzi tylko o silniki to 2.2 hondy jest zdecydwanie lepszy od TDI pod względem awaryjności kultury pracy itd. Co do budy to nawet się niewypowiadam bo Honda Acord w Kombi to straszydło... Ja zdecydowanie wziąłbym Audi
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Tu miało byc jeszcze dopisane : Jeżeli odma jest kompletnie przypchana to auto podkapca na wolnych obrotach dosyć śmierdzącym dymkiem na rozgrzanym silniku z ruru wydechowej
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Dym się zawsze pojawi po odkręceniu korka na pracującym silniku, a w zasadzie to jest mgiełka olejowa. Tutaj raczej nie powinno być bardzo mocnego pssst, bo jakieś niewielkie nadciśnienie zawsze jest w głowicach. Tu niechodzi o psttt tylko o chmurke dymu wylatującego spod korka w momencie odkręcenia po chwili to sie stabilizuje. Jeżeli odma jest kompletnie przypchana to auto podkapca na wolnych obrotach dosyć śmierdzącym dymkiem na rozgrzanym silniku.
-
[B5 AFN] Kopci powyżej 3000 obrotów
to że diesel puszcza bąki to chyba nikogo nie dziwi musiał bys określić jak duże jest to zachmurzenie , może masz nieszczelny dolot posprawdzaj wszystkie rury intecoolera i przewody dolotu szczególnie krótkie gumy takie 5 cm łączone z dwóch stron cybantami
-
Wymiana wahaczy dolnych
Da rade , dla chcącego nic trudnego
-
F1 Wyniki Roberta K
Kur...aaa pech straszny
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić stan odmy w 2.5 TDI AFB
Przejedź sie ostro na rozgrzanym silniku , zatrzymaj auto ale go niegaś odkręć wlew oleju jak buchnie dymem to odpowiedź już masz
-
[B5 AHL] Miękki pedał po wymianie klocków
Jak wy to wogóle wymieniacie te tarcze i klocki że musicie odpowietrzac te układy. Podczas wymiany tarcz i klocków wcale nietrzeba ingerować w hydrauliczny układ hamulcowy. Wystarczy odkręcić koreczek od płynu hamulcowego wyciągnąć go troche szczykawką wcisnąć z przodu tłoczysko , z tyłu pamietajcie że sie ich nie wciska tylko wkręca pozakładać tarcze , posprawdzać bicie , załozyć klocunie , uzupełnić płyn , poskręcac wszystko do kupy przejechac sie i powinno byc gitara.
-
[B5 1Z] Kupiłem Nowe Autko. Pare porad...
30 dni na rejestracje , a 14 dni na podatek
-
[B5 1Z] śmierdzace hamulce...
A może napisz co kupiłeś za klocki??
-
kto lepszy na autostradzie ?
2132
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Nascar Test Drive Unlimited
-
[B6 AWX] POMOCY - pompowtryski !!!
oni wymienią ci PD , a to sie okaże , że to było koło dwumasowe
-
Białe kierunki - żółta żarówka-> drażni mnie !!!
są żarówki w sprzedaży srebrne które mrygją na pomarańczowo oczywiście są 3 razy droższe od zwykłych
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
za duży profil opon, mówiłem bo to są zimówki - nieznasz się
-
OC po sprzedaży autka
To jest oczywiście nieprawda , od momentu wyrejstrowania samochodu w wydziale komunikacji ( nawet jak tego niezgłosisz w ubezpieczalni ) nieponosisz żadnych konsekwenji , jeżeli nowonabywca zrobi jakąś szkode.
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Mylisz pojęcia w PZU sa takie wersje: AC pelne ( wycena bądź warsztat ) można sobie dożucić jak ktoś lubi i jest świadomy co robi jakiś udział własny , jest wersja MINI która jest i od kradzieży i od szkód tzw stłuczek ale tylko wtedy kiedy jest szkoda całkowita i działa jedynie w Polsce lub jak kto woli w IV RP i jest jeszcze opcja od samej KRADZIEŻY która jest bardzo tania i z tego co się orientuje oferowana jedynie przez PZU. W żadnej innej firmie niema takiej opcji jak sama KRADZIEŻ.
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
IMHO ori to ori szczególnie Recaro , a jak masz zwykłe stołki i obszyjesz to skórą to będzie wyglądać jak w dużym fiacie
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Polecam tą stronke http://carsguru.ru/
-
TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
Brynia to napisz kiedy oglądamy A BMW niechcą Nalejpiej zadzwoń do Tede heh no raz juz brałem udział w ich konkursie na pytanie jak nazywa sie prowadzący OPT napisałem Andrzej Rosiewicz - niestety nic niewygrałem
-
[B5 ADR] Przepalajacy bezpiecznik pompy pali
ludzie jesteście odważni , jak wywala bezpiecznik znaczy , że jest coś niechalo najprawdopodobnie jest gdzieś zwarcie w pompie.
-
[B5 AFM] Audi 2.5TDI B5 II facelift i ....nie może nabrać temperatury
termostat do wymiany tak jak pisze sprinter , kosztuje grosze ale żeby go wymienić.....