Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. wcale nietrzeba ja w swoim ABC wymieniałem i paska nietrzeba zrzucać ale fakt paluchy trzeba powyginać
  2. też mi się tak wydaje wymień , bo na bank jak niebyła wymieniana to jest do nieczego
  3. bratpit odpowiedział(a) na petrus temat w Lifestyle i Hydepark
    to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak to czemu nie wybrałeś acorda z 99roku tylko A4 B5 z 97 ? Audi ma najlepsze silniki diesla na świecie i acord nie może sie równać z a4ką B6 !! a już na 100% nie combiak akurat jeżeli chodzi tylko o silniki to 2.2 hondy jest zdecydwanie lepszy od TDI pod względem awaryjności kultury pracy itd. Co do budy to nawet się niewypowiadam bo Honda Acord w Kombi to straszydło... Ja zdecydowanie wziąłbym Audi
  4. Tu miało byc jeszcze dopisane : Jeżeli odma jest kompletnie przypchana to auto podkapca na wolnych obrotach dosyć śmierdzącym dymkiem na rozgrzanym silniku z ruru wydechowej
  5. Dym się zawsze pojawi po odkręceniu korka na pracującym silniku, a w zasadzie to jest mgiełka olejowa. Tutaj raczej nie powinno być bardzo mocnego pssst, bo jakieś niewielkie nadciśnienie zawsze jest w głowicach. Tu niechodzi o psttt tylko o chmurke dymu wylatującego spod korka w momencie odkręcenia po chwili to sie stabilizuje. Jeżeli odma jest kompletnie przypchana to auto podkapca na wolnych obrotach dosyć śmierdzącym dymkiem na rozgrzanym silniku.
  6. to że diesel puszcza bąki to chyba nikogo nie dziwi musiał bys określić jak duże jest to zachmurzenie , może masz nieszczelny dolot posprawdzaj wszystkie rury intecoolera i przewody dolotu szczególnie krótkie gumy takie 5 cm łączone z dwóch stron cybantami
  7. bratpit odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Da rade , dla chcącego nic trudnego
  8. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kur...aaa pech straszny
  9. Przejedź sie ostro na rozgrzanym silniku , zatrzymaj auto ale go niegaś odkręć wlew oleju jak buchnie dymem to odpowiedź już masz
  10. Jak wy to wogóle wymieniacie te tarcze i klocki że musicie odpowietrzac te układy. Podczas wymiany tarcz i klocków wcale nietrzeba ingerować w hydrauliczny układ hamulcowy. Wystarczy odkręcić koreczek od płynu hamulcowego wyciągnąć go troche szczykawką wcisnąć z przodu tłoczysko , z tyłu pamietajcie że sie ich nie wciska tylko wkręca pozakładać tarcze , posprawdzać bicie , załozyć klocunie , uzupełnić płyn , poskręcac wszystko do kupy przejechac sie i powinno byc gitara.
  11. 30 dni na rejestracje , a 14 dni na podatek
  12. A może napisz co kupiłeś za klocki??
  13. oni wymienią ci PD , a to sie okaże , że to było koło dwumasowe
  14. są żarówki w sprzedaży srebrne które mrygją na pomarańczowo oczywiście są 3 razy droższe od zwykłych
  15. za duży profil opon, mówiłem bo to są zimówki - nieznasz się
  16. To jest oczywiście nieprawda , od momentu wyrejstrowania samochodu w wydziale komunikacji ( nawet jak tego niezgłosisz w ubezpieczalni ) nieponosisz żadnych konsekwenji , jeżeli nowonabywca zrobi jakąś szkode.
  17. Mylisz pojęcia w PZU sa takie wersje: AC pelne ( wycena bądź warsztat ) można sobie dożucić jak ktoś lubi i jest świadomy co robi jakiś udział własny , jest wersja MINI która jest i od kradzieży i od szkód tzw stłuczek ale tylko wtedy kiedy jest szkoda całkowita i działa jedynie w Polsce lub jak kto woli w IV RP i jest jeszcze opcja od samej KRADZIEŻY która jest bardzo tania i z tego co się orientuje oferowana jedynie przez PZU. W żadnej innej firmie niema takiej opcji jak sama KRADZIEŻ.
  18. IMHO ori to ori szczególnie Recaro , a jak masz zwykłe stołki i obszyjesz to skórą to będzie wyglądać jak w dużym fiacie
  19. Polecam tą stronke http://carsguru.ru/
  20. Brynia to napisz kiedy oglądamy A BMW niechcą Nalejpiej zadzwoń do Tede heh no raz juz brałem udział w ich konkursie na pytanie jak nazywa sie prowadzący OPT napisałem Andrzej Rosiewicz - niestety nic niewygrałem
  21. ludzie jesteście odważni , jak wywala bezpiecznik znaczy , że jest coś niechalo najprawdopodobnie jest gdzieś zwarcie w pompie.
  22. termostat do wymiany tak jak pisze sprinter , kosztuje grosze ale żeby go wymienić.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.