Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. A ja stawiam na wysprzęglik lub zapowietrzający się układ hydrauliczny
  2. Może tak być , że w aucie już jest po uszczelce pod głowicą , może zbieg okoliczności , a może fuszera mechaniora który robił wymiane płynu. Jak jest ciepły silnik i wykipi ci płyn przez korek to nawet jak cały zbiornik wypchni w momencie odparuje i niema wielkiego śladu. Ja tak miałem w A6 też na trasie.
  3. jakiś problem z Immobiliserem lub brak kontaktu w stacyjce lub zegarach
  4. Korby z tyłu są dla bezpieczeństawa jak wpadniesz do rzeki żebyś umiał z auta wyleźć
  5. o wyświtlaczu FIS już było musisz poszukać. Jest facet na allegroktóry zajmuje sie tymi wyświetlaczami - reanimuje je. Problem z tego co słyszałem polega na tym że taśma która dochodzi do wyświetlacza po jakimś czasie przestaje spełniac swoją funkcje , szczególnie latem w upały i niedziała tak jak powinna. U mnie jest to samo , zimą super świeci latem połowy linii niema
  6. A może klin zrobił pa pa ,ale najpierw napisał być o jaki i silnik dokładnie ci chodzi bo szukam i szukam
  7. Śmiać mi sie chce jak to czytam jeżdzę 2 lata tym "strasznie awaryjnym samochodem" i narazie niemiałem żadnej awarii , ale za to słysze i czytam non stop tematy które zaczynaja sie [1.9 TDI]. Sprawa jest prosta jak auto jest wychlastane to czy to jest 1.9 czy 2.5 czy może 3.0 a może 1.8 T to każde tak samo się może zesrać i faktycznie lepiej zaknąć ten temat
  8. http://moto.allegro.pl/item192908597_fiat126p_el_tuning.html buahahaha opis tuningu jest powalający "wykończony barankiem"
  9. wydaje mi sie że pasują , ale głowy uciąć niedam
  10. też założyłem FEBI wzmocnione - bo są 2 rodzaje
  11. W synagodze kontrola z urzedu skarbowego. Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta - a co robicie z niedopalonymi resztkami swiec? - wszystko skrzetnie zbieramy i wysylamy do producenta i raz w roku przysylaja nam swiece za darmo. -aha.. po chwili namyslu - a co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu? - wszystko skrzetnie zbieramy i wysylamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo - aa.. mysli mysli i w koncu - a co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu? - wszystko skrzetnie zbieramy, wysylamy do Urzedu Skarbowego i raz w roku przysylaja nam c**ja na kontrole.
  12. owszemlecz czemu wsteczny ciężko wchodzi bo jest niesynchronizowany
  13. sprawdź czy niemasz powietrza w przewodach paliwowych
  14. Ile zapłaciłes za to autko jeżeli można wiedzieć??
  15. Nie A4 ale pojechane na maksa i ta cena http://moto.allegro.pl/item191631211_sprzedam_audi_90_po_tuningu.html
  16. napewno to nie A4 Właśnie dlatego ta polewka Bo to BMW serii 3 heh
  17. Odma na 100% , wymień filterek odmy i problem zniknie.
  18. dokładnie właśnie tak jest
  19. IMO niegdy niemyj zimną wodą gorącego silnika , jak masz karcher z podgrzewaną wodą to tak. Pozasłaniaj workiem alternator i widoczne podzespoły elektroniczne reszte można lać. Po umyciu odrazu odpal auto i niech sobie chodzi na wolnych obrotach z otwartą maską i tyle.
  20. W B5 niebyło 180 KM :twisted:
  21. popraw temat a dokładnie kod silnika
  22. ja bym na twoim miejscu sprawdził przepływomierz , jak niemasz vaga to podjedż do kogoś niech ci strzeli logi i wszystko będziesz wiedział
  23. normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem To nie jest forum www. jasnowidz.pl
  24. Przedewszytstkim sprawdź filtr paliwa to on głównie jest powodem powietrza w układzie , sprawdź też przewody przelewowe na wtryskach lącznie z jednym najdłuższym który idzie pod pompą wtryskową , najlepiej to je powymieniaj na nowe. Jak to niepomorze to szukaj dalej po przewodach do zbiornika , na końcu zostanie ci pompa paliwa w zbiorniku. A tu masz dobry sposób odpowietrzania http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8154
  25. facet ma fantazje , może mieć każdy samochód jaki sobie zamarzyj, tylko czy starczy mu tuszu na wydrukowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.