Treść opublikowana przez bratpit
-
Problem z biegami 1 i R
A ja stawiam na wysprzęglik lub zapowietrzający się układ hydrauliczny
-
[A6 1,9TDI 98r.] Problemy z przegrzewaniem silnika.
Może tak być , że w aucie już jest po uszczelce pod głowicą , może zbieg okoliczności , a może fuszera mechaniora który robił wymiane płynu. Jak jest ciepły silnik i wykipi ci płyn przez korek to nawet jak cały zbiornik wypchni w momencie odparuje i niema wielkiego śladu. Ja tak miałem w A6 też na trasie.
-
17978 co to jest???
jakiś problem z Immobiliserem lub brak kontaktu w stacyjce lub zegarach
-
RS4 auto za 80k EURO
Korby z tyłu są dla bezpieczeństawa jak wpadniesz do rzeki żebyś umiał z auta wyleźć
-
A4 1,9 TDI AJM2000r Wyśiwtlacz radia i komputerka
o wyświtlaczu FIS już było musisz poszukać. Jest facet na allegroktóry zajmuje sie tymi wyświetlaczami - reanimuje je. Problem z tego co słyszałem polega na tym że taśma która dochodzi do wyświetlacza po jakimś czasie przestaje spełniac swoją funkcje , szczególnie latem w upały i niedziała tak jak powinna. U mnie jest to samo , zimą super świeci latem połowy linii niema
-
[B5 1Z] Czy to świece żarowe?
A może klin zrobił pa pa ,ale najpierw napisał być o jaki i silnik dokładnie ci chodzi bo szukam i szukam
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Śmiać mi sie chce jak to czytam jeżdzę 2 lata tym "strasznie awaryjnym samochodem" i narazie niemiałem żadnej awarii , ale za to słysze i czytam non stop tematy które zaczynaja sie [1.9 TDI]. Sprawa jest prosta jak auto jest wychlastane to czy to jest 1.9 czy 2.5 czy może 3.0 a może 1.8 T to każde tak samo się może zesrać i faktycznie lepiej zaknąć ten temat
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item192908597_fiat126p_el_tuning.html buahahaha opis tuningu jest powalający "wykończony barankiem"
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
wydaje mi sie że pasują , ale głowy uciąć niedam
-
Zbieżność się przestawia
też założyłem FEBI wzmocnione - bo są 2 rodzaje
-
Strefa Śmiechu
W synagodze kontrola z urzedu skarbowego. Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta - a co robicie z niedopalonymi resztkami swiec? - wszystko skrzetnie zbieramy i wysylamy do producenta i raz w roku przysylaja nam swiece za darmo. -aha.. po chwili namyslu - a co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu? - wszystko skrzetnie zbieramy i wysylamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo - aa.. mysli mysli i w koncu - a co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu? - wszystko skrzetnie zbieramy, wysylamy do Urzedu Skarbowego i raz w roku przysylaja nam c**ja na kontrole.
-
[B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
owszemlecz czemu wsteczny ciężko wchodzi bo jest niesynchronizowany
-
[2,5 TDI v6] Czkawka na pierwszym biegu w quattro
sprawdź czy niemasz powietrza w przewodach paliwowych
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
Ile zapłaciłes za to autko jeżeli można wiedzieć??
-
jak popsuc wyglad A4
Nie A4 ale pojechane na maksa i ta cena http://moto.allegro.pl/item191631211_sprzedam_audi_90_po_tuningu.html
-
Jak na Mazurach odzyskuje się A4
napewno to nie A4 Właśnie dlatego ta polewka Bo to BMW serii 3 heh
-
2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Odma na 100% , wymień filterek odmy i problem zniknie.
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
dokładnie właśnie tak jest
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
IMO niegdy niemyj zimną wodą gorącego silnika , jak masz karcher z podgrzewaną wodą to tak. Pozasłaniaj workiem alternator i widoczne podzespoły elektroniczne reszte można lać. Po umyciu odrazu odpal auto i niech sobie chodzi na wolnych obrotach z otwartą maską i tyle.
-
2.5 TDI quattro - obawy i pocztki uzytkowania.
W B5 niebyło 180 KM :twisted:
-
[B5 2.5 TDI AKN] Dźwięki podczas kręcenia kierownicą
popraw temat a dokładnie kod silnika
-
[2.5 TDI AKN '99] Słaba dynamika:(
ja bym na twoim miejscu sprawdził przepływomierz , jak niemasz vaga to podjedż do kogoś niech ci strzeli logi i wszystko będziesz wiedział
-
[2.5 tdi AKN] wyciek oleju
normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem To nie jest forum www. jasnowidz.pl
-
[2.5 TDI AKN '99] Słaba dynamika:(
Przedewszytstkim sprawdź filtr paliwa to on głównie jest powodem powietrza w układzie , sprawdź też przewody przelewowe na wtryskach lącznie z jednym najdłuższym który idzie pod pompą wtryskową , najlepiej to je powymieniaj na nowe. Jak to niepomorze to szukaj dalej po przewodach do zbiornika , na końcu zostanie ci pompa paliwa w zbiorniku. A tu masz dobry sposób odpowietrzania http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8154
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
facet ma fantazje , może mieć każdy samochód jaki sobie zamarzyj, tylko czy starczy mu tuszu na wydrukowanie