Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. z tego co ja wiem niema żadnej różnicy ale moge sie mylić
  2. moje Ex ABC paliło od strzału i w życiu niespaliło 17 litrów w mieście w budzie A6 paliło około 12 literków
  3. zasila sie olejem i samoczynnie garuje
  4. a popraw temat bo niewiem co to gałaka
  5. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A dodam jeszcze ze w sobote wysypal sie tez Kuzaj , siakiż wypadkowy weekend
  6. 2.5 TDS to lipa straszna co innego 3.0 D którym jeżdziłem i wymiata strasznie szczególnie w serii 3
  7. nic nietnij tylko bierz palnik i grzej jak wymieniasz te górne wahacze to i tak niemusisz się nimi martwić. Jak dobrze podgrzejesz to wyjdzie
  8. pooglądaj prawy intercooler moze masz pękniety i Ci cedzi olejem.
  9. da sie wyczyścić , doświadczyłem tego na własnej skórze na hamowni mierzony przed i po wyczyszczeniu , a wymiana to tylko w ASO koszt 396 zl plus oddajesz stary i oczywiście ich szantaż że jak oni ci założa to 2 lata gwarancji jak nie to gwarancji nima koszt założenia 50 -80 zł za odkecenie 2 śrubek
  10. heh polak to potrafi , później sie dziwić że w Polsce niemożna zdbanego egzemplarza trafić
  11. Wentylator z klimy robi u ciebie taki hałas , sprawdż go to ten elektryczny
  12. posprawdzaj wężyki na przelewach i po kolei cały układ zasilania , jak masz opaski przy filtrze skręcane to je podokręcaj przejżyj cały układ aż do zbiornika , jak nic nieznajdziesz to może wysrała ci się pompa spiętrzająca w zbiorniku i zapowietrza układ
  13. Widziałem kiedyś fajny test który mnie bardzo przekonał , bierze się paczke papierosów wyrzyca z niej fajki , bierze sie w jedną ręke tak żeby leżała wzdłuż dłoni i próbuje sie ją zgnieść , zapamiętuje się mniej więcej jakiej siły trzeba było użyć to jej zgniecienia. Teraz bierzemy tą samą paczke naprostowujemy coby przypominała spowrotem nieuszkodzoną paczkę fajek i test powtarzamy tak samo. Zobaczycie jak niewielkiej siły trzeba żeby ją po raz drugi zgnieść , tak samo zachowa się nasze auto po wypadku wyklepane i wyszpachlowane na cycuś.
  14. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    gratuluje , napisz ile zbiłes z tej ceny??
  15. zrob logi wtdy kidy fura lata i jak ledwo sie odpycha .... ułatwi to zdiagnozowanie usterki .... i napisz jeszcze czy ten spadek mocy jest naprawde duży bo to że TDI w upał , skwar i z włączoną klimą słabną to to jest mały standard ale jak ten spadek jest naprawde duży to trzeba poszukać gdzie tkwi problem
  16. Jak najbardziej kolizyjny
  17. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    rozumiem, ze chodzi Ci o statyczny, ale to bylyby problemy przy odpalaniu na zimno PD'ki prawdopodobnie wykonczyl program, W PD nieustawia sie kąta wtrysku on sie ustawia sam , ustawia sie jedynie wałek rozrządu względem wału
  18. może z przegubu przy skrzyni ?? Cieżko powiedzieć w auci generalnie jest masa śrub , daj fotke moze się coś wyjaśni
  19. ostatnio przejzałem wężyki paliwowe i rzeczywiście kiedyś wymieniałem wężyki od przelewu na wtryskach i ten idący od pompy do pierwszego wtryskiwacza (tego od strony podszybia) mozna było palcami obracać, więc zacisnąłem go dodatkowo mocno opaską (luźno chodził od strony pompy) Póki co odpala ok, ale zobaczymy bo problemy miałem dotąd sporadycznie. A o co chodzi z tym cofaniem się paliwa do baku - jak usunałem przyczynę to chyba układ powinien się sam odpowietrzyć nie ? proszę uzupełnij profil niedoczytałem myślałem ze chodzi o 2,5 tdi
  20. A ja obstawiam filtr paliwa - wymień go na ORI z ASO kosztuje 10 zł więcej jak KNECHT , dobrze jest też zajżeć w przewody paliwowe i na opaski zaciskowe przy filtrze paliwa jeżeli masz skręcane to je podokręcaj , a normalnie powinny być równomiernir zaciskowe (spręzynowe) kupisz je w ASO Te samochody maja wade z zapowietrzaniem się i cofaniem paliwa do baku szczególnie po wymianach filtra paliwa. Oczywiście kąt wtrysku też możesz sprawdzić bo to tez może być przyczyna
  21. bratpit odpowiedział(a) na maryś temat w 2.5TDI
    zapowietrzony układ , jak najszybciej odpowietrzaj bo śmierc Vp44 może być blisko
  22. a może masz przytarty kompresor od klimy - zrzuć pasek i zobacz
  23. było 100 razy wystarczy poszukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.