Treść opublikowana przez bratpit
-
AKN/AFB - różnice
z tego co ja wiem niema żadnej różnicy ale moge sie mylić
-
[B5 AAH] Czy 2.8 V6 174PS duzo mi pali ?
moje Ex ABC paliło od strzału i w życiu niespaliło 17 litrów w mieście w budzie A6 paliło około 12 literków
-
[B5 AFN] bialy dym , wysokie obroty , niski stan oleju co sie stało?
zasila sie olejem i samoczynnie garuje
-
Gałka S-line
a popraw temat bo niewiem co to gałaka
-
F1 Wyniki Roberta K
A dodam jeszcze ze w sobote wysypal sie tez Kuzaj , siakiż wypadkowy weekend
-
Diesel - Audi czy BMW?
2.5 TDS to lipa straszna co innego 3.0 D którym jeżdziłem i wymiata strasznie szczególnie w serii 3
-
Przekręcona śruba wahaczy, co teraz?
nic nietnij tylko bierz palnik i grzej jak wymieniasz te górne wahacze to i tak niemusisz się nimi martwić. Jak dobrze podgrzejesz to wyjdzie
-
2,5 TDI kilka pytań....
pooglądaj prawy intercooler moze masz pękniety i Ci cedzi olejem.
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
da sie wyczyścić , doświadczyłem tego na własnej skórze na hamowni mierzony przed i po wyczyszczeniu , a wymiana to tylko w ASO koszt 396 zl plus oddajesz stary i oczywiście ich szantaż że jak oni ci założa to 2 lata gwarancji jak nie to gwarancji nima koszt założenia 50 -80 zł za odkecenie 2 śrubek
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
heh polak to potrafi , później sie dziwić że w Polsce niemożna zdbanego egzemplarza trafić
-
szumiaca klima - AUDI A6 avant 2.5 TDI 12.98'
Wentylator z klimy robi u ciebie taki hałas , sprawdż go to ten elektryczny
-
[A4 B6 BFC 2.5 V6 TDi] powietrze w układzie paliwowym
posprawdzaj wężyki na przelewach i po kolei cały układ zasilania , jak masz opaski przy filtrze skręcane to je podokręcaj przejżyj cały układ aż do zbiornika , jak nic nieznajdziesz to może wysrała ci się pompa spiętrzająca w zbiorniku i zapowietrza układ
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
oddałem głos na 16
-
Auto bezwypadkowe vs "bezwypadkowe"
Widziałem kiedyś fajny test który mnie bardzo przekonał , bierze się paczke papierosów wyrzyca z niej fajki , bierze sie w jedną ręke tak żeby leżała wzdłuż dłoni i próbuje sie ją zgnieść , zapamiętuje się mniej więcej jakiej siły trzeba było użyć to jej zgniecienia. Teraz bierzemy tą samą paczke naprostowujemy coby przypominała spowrotem nieuszkodzoną paczkę fajek i test powtarzamy tak samo. Zobaczycie jak niewielkiej siły trzeba żeby ją po raz drugi zgnieść , tak samo zachowa się nasze auto po wypadku wyklepane i wyszpachlowane na cycuś.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
gratuluje , napisz ile zbiłes z tej ceny??
-
[1.9 TDI 110KM] Zanik mocy jak parno na dworze
zrob logi wtdy kidy fura lata i jak ledwo sie odpycha .... ułatwi to zdiagnozowanie usterki .... i napisz jeszcze czy ten spadek mocy jest naprawde duży bo to że TDI w upał , skwar i z włączoną klimą słabną to to jest mały standard ale jak ten spadek jest naprawde duży to trzeba poszukać gdzie tkwi problem
-
[1.8 ADR 5V] rozrząd i kolizyja
Jak najbardziej kolizyjny
-
[B5 AJM] Trudno odpala przy wysokich temp zewnetrznych
rozumiem, ze chodzi Ci o statyczny, ale to bylyby problemy przy odpalaniu na zimno PD'ki prawdopodobnie wykonczyl program, W PD nieustawia sie kąta wtrysku on sie ustawia sam , ustawia sie jedynie wałek rozrządu względem wału
-
Gdzie zlacze diagnostyczne w Audi 100 C4 2.6 V6 1993 r.....
- Problem z znalezieniem ubytku brakującej śruby
może z przegubu przy skrzyni ?? Cieżko powiedzieć w auci generalnie jest masa śrub , daj fotke moze się coś wyjaśni- [B5 AFN] Kiepsko pali jak postoi na zewnątrz
ostatnio przejzałem wężyki paliwowe i rzeczywiście kiedyś wymieniałem wężyki od przelewu na wtryskach i ten idący od pompy do pierwszego wtryskiwacza (tego od strony podszybia) mozna było palcami obracać, więc zacisnąłem go dodatkowo mocno opaską (luźno chodził od strony pompy) Póki co odpala ok, ale zobaczymy bo problemy miałem dotąd sporadycznie. A o co chodzi z tym cofaniem się paliwa do baku - jak usunałem przyczynę to chyba układ powinien się sam odpowietrzyć nie ? proszę uzupełnij profil niedoczytałem myślałem ze chodzi o 2,5 tdi- [B5 AFN] Kiepsko pali jak postoi na zewnątrz
A ja obstawiam filtr paliwa - wymień go na ORI z ASO kosztuje 10 zł więcej jak KNECHT , dobrze jest też zajżeć w przewody paliwowe i na opaski zaciskowe przy filtrze paliwa jeżeli masz skręcane to je podokręcaj , a normalnie powinny być równomiernir zaciskowe (spręzynowe) kupisz je w ASO Te samochody maja wade z zapowietrzaniem się i cofaniem paliwa do baku szczególnie po wymianach filtra paliwa. Oczywiście kąt wtrysku też możesz sprawdzić bo to tez może być przyczyna- 2.5 AEL Filtr Paliwa
zapowietrzony układ , jak najszybciej odpowietrzaj bo śmierc Vp44 może być blisko- [B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
a może masz przytarty kompresor od klimy - zrzuć pasek i zobacz- 2.5 V6 TDI quattro avant - jakie prawidlowe spalanie???
było 100 razy wystarczy poszukać - Problem z znalezieniem ubytku brakującej śruby