Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. kkam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W bixie z b6 jest trochę inaczej. Jest dodatkowo żarówka h7. Jeżeli mamy wyłączone światła, a chcemy komuś mrugnąć to zapala się tylko h7 i opada przesłona, jednakże xenon nie odpala się. W b7 żarówkę h7 zamieniono na światła DRL stąd moje wątpliwości. Bo np jak będę chciał komuś mrugnąć 5 razy w odstępie np 1 sekundy to w b7 będzie się za każdym razem xenon odpalać?
  2. kkam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli jadąc na DRL i jak chce komuś mrugnąć długimi to za każdym razem odpala się xenon i opada przesłona? Jak wygląda sprawa żywotności takiego rozwiązania? Bo takie odpalanie i gaszenie chyba nie jest dobre dla żarniów i przetwornic?
  3. kkam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    montuje u siebie w b6 moduł MCE z b7 i poszukuje informacji na temat zasady działania świateł długich w b7. Czy jadąc na DRL jak mrugacie długimi to zapala się xenon?
  4. To raczej nie jest nalot. B6 z początku produkcji miało plastiki pokrywane czymś gumowym. Z czasem to się wyciera i są ślady. Pozostaje wymiana na niepowycierane elementy
  5. Czyli tak jak pisałem na samym początku, masz uszkodzoną wiązkę. Przylutuj czerwono niebieski kabel oraz wymień te,które mają ponacinana izolacje. Najszybciej będzie jak zdemontujesz boczek i wyciągniesz cala wiązkę, bo jest tam mało miejsca i ciężko się lutuje
  6. Będziesz też montował u siebie przycisk S? W drodze jest nowy moduł swiateł z a4 b7, plan jest taki aby zrobić DRL, CLH i uruchomić czujnik deszczu
  7. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    To może kiedyś się minęliśmy, bo często jestem w Pelplinie na ulicy dworcowej. Czy macie jakieś spoty przy górce papieskiej? Widziałem kilka razy tam jakieś spoty.
  8. Przycisk S fabrycznie świeci na czerwono. Wlutowałem leda dwukolorowego i zrobiłem mała modyfikacje na płytce. Sterownik silnika zapala odpowiedniego leda w zależności od wybranej mapy.
  9. Montaż lusterka jest prosty, kilka kabli wystarczy pociągnąć i przerobić uchwyt. Więcej zabawy było z jego przemalowaniem, bo lusterko było wcześniej beżowe.
  10. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Hej, a skąd jesteś dokładniej? Nie miałem pojęcia o pkaudi.pl. Musze sie zarejestrować. W którym miejscu w stg sie spotykacie?
  11. Niepotrzebnie ściągałeś od strony drzwi. Jest tam dosyć mocny plastik który najlepiej wypchnąć przy zdjętej tapicerce. Jeżeli wyciągałeś bezpieczniki to mogły się "pogubić " sterowniki i dlatego nie działa ci domykanie z pilota. Każdą z szyb musisz przełącznikiem opuscić do końca i podnieść, po tym domykanie z pilota powinno dalej działać. Masz VAGa, sprawdzić błędy? Jeżeli kable są dobre, to zostaje podmiana sterownika na próbe
  12. Pojechałem dziś na złomowiec w celu poszukiwań modułu świateł z a4 b7, a wróciłem z listewkami:
  13. Działa tak długo, aż kabel się nie przerwie.Wczoraj mogło działać, dziś już nie. Sprawdzenie tego to 5 min. Jak kable będą dobre to można szukać dalej.
  14. Masz na 99% przerwane kable w gumowej harmonijce przy drzwiach. Częsta przypadłość. Wystarczy polutować/ wymienić kable
  15. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    ja dziś nie dam rady:kwasny: robimy jakiegoś spota w najbliższym czasie?
  16. Pomiędzy rns-d a rns-e jest przepaść technologiczna. Jeżeli masz kase to bierz rns-e ledowego. rns-d nie warto kupować, bo nie ma już od tego roku nowych map, jest gorszy wyświetlacz, trudniej podłączyć zewnętrzną kamere, itd
  17. zapraszam;) ale pewnie szybciej spotkamy się w Twoich rejonach, bo średnio co 2 tygodnie tamtędy jade.
  18. Dawno nic tu nie pisałem, więc warto powiedzieć co ostatnio się zmieniło w aucie: - wpadło lusterko fotochrom + kompas - ESP, kubek w chromie - przepinanie map w sterowniku silnika Kilka słów o samym przepinaniu map. Zbudowałem układ, który pozwala na wgranie do sterownika silnika 2 map oraz przepinanie ich w dowolnym momencie, nawet podczas jazdy. Do przepinania używam przycisku S z RS4. Dla słabszej mapy przycisk świeci się na zielono, dla mocniejszej na czerwono. Dodatkowo jest jeszcze opcja przełączania map pedałem gazu. Gdy opcja jest aktywna, to każde mocniejsze wciśniecie pedału gazu(do końca), powoduje przepięcie na mocniejszą mape. Jeżeli jede spokojnie to po upływie 5 min, włączy się ponownie słabsza mapa. Obecnie mam jedną mapę "ECO" na dojazdy do pracy i drugą mocniejszą.
  19. kkam odpowiedział(a) na Eddie92 temat w 1.9TDI
    nie przejmuj się, tak ma być
  20. przewody są tylko wciśnięte w gumową przelotke
  21. Jeżeli przednie tarcze będziesz niedługo wymieniać to zastanów się nad montażem zacisków 320mm, nie jest to spory wydatek, a hamulce bedziesz miał dużo lepsze
  22. Jest to przewód doprowadzający podcisnienie do serwa. gumowa przelotka w grodzi z wiekiem staje się miękka i zasysa się do środka podczas mocnego hamowania i sie zatyka
  23. sprawdź podciśnienie, a w szczególności gumowy przewód idący przez grodz
  24. Odpiecie przycisku nie spowoduje błędu. W przycisku jest tylko jedna dioda i mikroswitch zwierający do masy. Jedno zwarcie do masy deaktywuje ESP, kolejne zwarcie do masy aktywuje itd.
  25. Dostales mandat czy prosbe o wskazanie kierujacego? Bo to jest zasadnicza roznica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.