Treść opublikowana przez kkam
-
B7 na nowy rok
widziałem auto na żywo, dobra baz do modów:naughty:
- Starogard Gdański
-
Starogard Gdański
mi pasuje. Podjadę czarną b6,
-
Starogard Gdański
ja jestem chętny na spota
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
bixenon jest już na miejscu. Dużo jeżdżę w nocy dlatego nie chce tracic dodatkowych długich na h7 Ostatnio wpadła też soczewka z b8:banan: ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- no i wpadły nowe żarniki ostam CBI 5000K
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ogólnie to chciałem wstawić inne DRL, bo te moje nie mają homologacji.(mam DRL i halogen w jednej obudowie). Chyba jednak zostanę przy DRL w halogenach. DRL w miejsce długich to też dobra opcja, ale nie chcę tracić długich. Musiałbym dać ledy H7, żeby kolor był biały.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
listwy z S4 były kupione na ebayu, Były dosyć dobrą kopią. Jednak teraz mam listwy S-line, bo kupiłem oryginały w dobrej cenie.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Jaka firma robi soczewki do mercedesa?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Może blokują Ci się przesłony i nie wracają do pierwotnego położenia. Stań przed scianą i zrób zdjęcie. Będzie wiadomo co jest nie tak.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
na drogowymi też myślałem, tymbardziej że mam teraz bixy. Długo już masz DRL na drogowych? Gdzieś czytałem ze H7 się szybko przepalają jak są zasilanie niższym napięciem bo nie występuje wtedy efekt halogenkowy, bo nie ma odpowiedniej temperatury w żarówce
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
diody są homemade, sam je zrobiłem. W każdej żarówce są po 2 diody led, takie jak w tel kom ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 20:19 ---------- Znudziły mi się DRL w halogenach i pomyślałem o pewnych zmianach. Do tej pory miałem takie światła: Co myślicie o wstawieniu podłużnych świateł DRL? Rozpatruje 2 opcje: DRL z S6 poniżej halogenów uniwersalne DRL na wysokości halogenów Która opcja będzie najlepiej wyglądać?
-
Podświetlenie tapicerek drzwiowych z A6 do A4B7
musisz podfrezować listwy drzwiowe, tak aby zmieścić pasek z plexi z diodami. Podpatrz jak ma zrobione u siebie siemian.
-
Podświetlenie tapicerek drzwiowych z A6 do A4B7
Powiedz konkretniej z czym masz problem, rozebranie tapicerki, podłączenie elektryczne ?
-
Gdy ruszam ...
Pompa abs robi test sprawności. Na pedałch czuć takie drgania, podobne do tych jak na śliskiej drodze włączy się ABS. Jest to tylko raz, po odpaleniu i przy pierwszym ruszeniu. Jest o tym wątek na forum
-
Gdy ruszam ...
czy czujesz tylko to raz po odpaleniu auta? jeżeli tak to jest to test abs.
-
problem jazdą pod górkę
Jeżeli masz możliwość to zrób logi dynamiczne. Turbina przeładowuje i dlatego wpada w tryb awaryjny. Przyczyn może być kilka, od zabrudzonej gemoetrii w turbinie, zaworek n75, przewody podciśnienia itd. Jest kilka elementów do sprawdzenia. Bez kompletnych logow cięzko cos stwierdzić.
-
Nierówne wycieranie tarcz
w jakim stanie prowadnice(tzn te gumki w których "pływa zacisk")?
-
Nowa lampa a dwa odcienie swiatła
z reguły wszyscy chcą miec taka poswiate. Mozesz zrobic zdjecie i pokazac jak swiecą lampy
-
Przelany olej silnikowy. Jakie konsekwencje?
po pierwsze to wyczyść dolot i sprawdz czy przypadkiem turbina nie puszcza oleju
-
Nowa lampa a dwa odcienie swiatła
przesłona jest pomiędzy odbłysnikiem a soczewką. Jej lekkie przesunięcie powoduje, że pojawia się niebieska poświata. Poswiate widać np na scianie. na granicy swiatło-cień pojawia się troche niebieskiego koloru. Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym stan odbłysnika w starej lampie. Soczewke można wykrecić i wyjąć przez tył obudowy. Robiłem tak w lampach xenonowych, są one konstrukcyjnie bardzo podobne do h7. Jakbys potrzebwał pomocy to mogę Ci podesłąc kilka fotek, jak to wszystko wyglada itp
-
Nowa lampa a dwa odcienie swiatła
sprawdz stan odbłysnika, niebieski odcien może byc spowodowany lekkim pochyleniem przesłony. Np w odbłysnikach z b8 jest śrubka do regulacji
-
Koniec wsparcia Windows XP
znaczy to tyle, ze nie będą wydawane kolejne łatki itp. Jeżeli masz starego kompa to nie rób nic. Jak masz cos lepszego to przejdź na win7.
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
napięcie lekko podwyższone, ale nie ma tragedii. Z dobrym regulatorem powinno być w granicach 14-14.4V bez obciążenia. Zasadnicze pytanie: czy twój miernik dobrze mierzy? może miernik przekłamuje? Jeżeli masz możliwość to zmierz innym miernikiem.
-
Otworzenie samochodu - brak zamka w drzwiach
Usunięcie zamka to typowe zabezpieczenie na złodziei, ale trzeba to robić z głową, czyli wyprowadzić kable z zamka. Jeżeli nie masz wyprowadzonych kabli to musisz dostać się do stacyjki: albo przez szybę albo przez bagażnik. Jeżeli masz tunel na narty to spróbuj przełożyć rękę i odblokować oparcie.
-
Zablokowane drzwi kierowcy, pompa centralnego
ryglowanie nie chce się wyłączyć. Jeżeli masz kabelek to sprawdz czy nie masz błędów. Prawdopodobnie masz uszkodzoną wiązkę idącą do drzwi. Można się dostać od strony nadkola do wiązki - tak aby nią poruszać. Musisz zdjąć koło, nadkole i odsunąć plastik "zamykający błotnik" od strony drzwi. Przechodziłem to samo. przetarty był jeden kabelek zasilający. Szyba i lusterko działało, nie można było tylko drzwi otworzyć