Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Musisz wykrecić całkowicie śrubę od strony bagażnika, a następnie zdecydowanym ruchem wyciągasz lampe. Lampa przykręcona jest tylko na 1 śrubie ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- czerwona zawleczka to awaryjne otwieranie klapki paliwa
  2. kkam odpowiedział(a) na bkhcrew temat w 1.8T
    masz kabelek? jak tak to zrób logi. Jak nie masz to mogę Ci pomóc z logami, często jestem w Miastku
  3. po prostu obecne silniki są projektowane w wiadomym celu - użytkownik ma kupić samochód na 3-4 lata, a potem iść do salony po nowy samochód
  4. sprawdź czy nie zapowietrza się układ paliwowy
  5. sprawdź czy nie ma uszkodzonej wiązki elektrycznej idącej do drzwi(w gumie łączącej drzwi ze słupkiem)
  6. Ogólnie to ksenony tak się zachowują. Zaraz po odpaleniu świeca mocniej, natomiast po 20-30 sekundach jasność stabilizuje się na właściwym poziomie.
  7. jak świeci to znaczy, ze jest wyłączone
  8. przypomnij się jutro na PW to podeśle Ci schemat, teraz pisze z laptopa, a wszystko mam na kompie stacjonarnym
  9. tdi tak, nie wiem jak benzyna
  10. może podepnij się równolegle do elektrycznej nagrzewnicy? Tzn z nagrzewnicy weź sygnał sterujący przekaźnikiem, który załączy Twoją grzałkę
  11. ja w zeszłym roku założyłem za 800, wiadomo, że koszt wyższy, ale masz to udogodnienie że wsiadasz do ciepłego auta.
  12. Też szukam odp na to pytanie. Z tego co się dowiedziałem to wystarczy kupić nowszy licznik. Czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?
  13. A nie lepiej dołożyć kilka stówek i zamontować webasto?
  14. kkam odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Zawsze możesz podłączyć kabelek i sprawdzić.
  15. kkam odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Jedno z drugim jest powiązane. W sterowniku jest mapa, w której zapisany jest czas grzania dla danej temperatury. Zmieniając tak jak opisałem przesuwasz całą mapę. Jeżeli przykładowo przy 5stopniach grzeje 1s i przesuniesz całą mapę to uzyskasz efekt że będzie już grzać np przy 10stopniach 1s, a przy 5 będzie to np 4. Nie ma możliwości wpisania temperatury bezpośrednio, Wszystko regulowane jest poprzez przesunięcie mapy. Jak chcesz bardziej zmienić mapę to trzeba modyfikować wsad
  16. ja mam takie same spryski, już 6 miesięcy i jest też sucho.
  17. najszybciej nauczysz się rozmawiając po ang, znam to po sobie, nic tak nie daje jak rozmowa. Znajdz kogos na skype i gadaj:)
  18. kkam odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Tak więc żeby wydłużyć czas grzania świec musimy zalogować się do silnika i dokonać adaptacji w grupie 12 1.) Włączyć zapłon 2.) Wybrać 01 Silnik 3.) Zalogować się przy użyciu kodu 12233 4.) Adaptacja, grupa 12. 5.) Zmienić wartość adaptacji 32768 (default) na wartość bliską 32700 6.) Test i save nową wartość. 7.) Wyjście 8.) Wyłączyć i włączyć ponownie zapłon 9.) Ponowne logowanie do silnika za pomocą kodu z pkt. 3 10.) Adaptacja, blok 12 i w drugim oknie będzie widoczna zmiana. Wartość przedstawia czas grzania świec żarowych (w sekundach) Czynności te należy wykonywać przy zimnym silniku żeby mieć możliwość weryfikacji zmian wartości naszej adaptacji. Adaptację możemy wykonać w dowolnym czasie ale efekt adaptacji będzie widoczny przy zimnym silniku. Nowy czas grzania świec nie będzie widoczny w drugim oknie 12 grupy silnika. Żeby zobaczyć czas grzania musimy ponownie zalogować się do silnika 12233 adaptacja, grupa 12 i wtedy zobaczymy nowy czas
  19. kkam odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Vagiem można przesunąć o kilka stopni granicę od której świece zaczynają grzać.
  20. W pierwszej kolejnosci sprawdz świece żarowe, a potem czy nie zapowietrza Ci się układ paliwowy
  21. webasto trzeba kupować latem, wtedy ceny są dużo niższe i sporo piecyków zalega na allegro
  22. weź się ogarnij:facepalm:
  23. dokładnie, podpinasz pod instalacje i vagiem robisz diagnozę
  24. Możesz opisać jak ogarnąłeś pilot uniwersalny? Webasto sterowane jest +, czyli jak podasz 12V to odpala, chodzi tak długo, jak podajesz napięcie(oczywiście jeżeli sterownik widzi ze wszystko jest "ok") Kupiłem radiolinię dwu kanałową z załączaniem czasowym (jest tego pełno na allegro np Radiolinia 2 kanałowa z pilotem DWB-100 (3671405752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) Skonfigurowałem tak, że naciśniecie przycisku załącza webasto na 15 min oraz zapalają się kierunkowskazy na 3s. Ponowne nacisnięcie przed upływem czasu wyłączy webasto. Jak masz jakieś bardziej szczegółowe pytania to pisz na PW ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- przykładowe webasto z a6 WEBASTO OGRZEWANIE AUDI A6 C5 2.5 TDI 4B0265081D (3714839840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Oczywiście warto poszukać jak najmłodsze/ ewentualnie kompletne, np z pompką paliwa ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Tak wygląda po zamontowaniu(lewa podłużnica, przy silniku 1,9 tdi)
  25. tak 800zł. Pilot uniwersalny 80zł, piecyk z wydechem 350zł, pompka paliwa 140zł, a reszta to węże paliwowe, kostki i kable do zrobienia wiązki. Montaż we własnym zakresie - około 10h. (w tym rozebranie piecyka na części pierwsze i czyszczenie.) Piecyk też można diagnozować vagiem, bo jest z a6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.