Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. dokładnie
  2. Najtańszy kabelek dostaniesz za 30zł. Wpisz na allegro KKL i poszukaj. Do jakiego ty mechanika jeżdzisz, ze albo wymienia Ci pompowtryski i nie ma efektu, albo wymieni wałek i zaczyna buczeć? Poszukaj lepszego mechanika, takiego który sprawdzi dokąłdnie samochód i zrobi kompleksową naprawę
  3. Masz swój kabelek? zrób logi statyczne i dynamiczne, bez tego nie wymieniaj w ciemno przepływki. Jak pytałem o korekcje to chodziło mi o wartości z sterownika silnika z grupy 13.
  4. To buczenie jest głośne, z jakiej odległości je słychac?? Jakie masz teraz korekcje po wymianie wałka i ustawieniu pompek?
  5. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    na spota zapraszam do pruszcza gdańskiego, co jakiś czas sie spotykamy, około 10-15 osób. Niekiedy nawet grilla robimy.
  6. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    życze szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia kiedyś w pracy:grin:
  7. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    też tam pracujesz?
  8. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    No niestety, aby kupić dobre auto to trzeba trochę poszukać. 1300 od flexa, hmm, to pewnie mieszkasz bardzie z tyłu. Ja jeżdze od strony schroniska, a tam chyba domków mieszkalnych nie ma. Jak zobaczysz czarnego sedana z prawie samymi zerami w rej to zatrąb:wink:
  9. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Do flexa jeżdżę, najczęściej jestem koło 7.30 po śniadanie w kauflandzie, a potem to już koło 16 tylko wylot z tcz zanim korki sie zaczną. Długo masz auto? Biały kolor w b5 jest rzadki i rzuca się w oczy.
  10. Co do grzania świec to sprawdź jaką temperaturę podaje czujnik temp. U mnie dziś grzał około 3s, ale ja mam trochę wydłużony czas grzania.
  11. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    no niedaleko, codzienne do pracy dojeżdżam do Tczewa, będę wypatrywac białej b5
  12. Ponizej 5 stopni klima sie nie załączy, Dodatkowo przy zimnym silniku jest mały obieg wody, więc wentylatory i tak by nie miały wpływu na wychłodzenie. Chłodnica zrobi się dopiero gorąca po otwarciu termostatu.
  13. Ja daje nawiew na 2 kreski i strzałka do góry(na szybe) Nie uruchamiam przycisku od przedniej szyby, jest on dobry tylko na zaparowane szyby, bo wtedy wieje na maxa. Elektryczna nagrzewnica ma okolo 1000W. Jeżeli ustawisz mocniejszy nawiew, np 6 kresek to będzie lecieć większa ilość powietrza, ale zimniejsze. Im mniej kresek tym powietrze cieplejsze. Jak mam zaparowane szyby od środka to daje jak najmocniejszy nawiew. A jak mam zamrożoną szybę od zewnątrz to daje tylko 2 kreski. Elektryczna nagrzewnica jest elementem dodatkowym. Standardowo jest też normalna nagrzewnica, więc jak silnik złapie 70stopni to elektryczna się wyłączy.
  14. w b6/b7 przy dieslu jest elektryczna nagrzewnica. W zimie odpalasz, włączasz ogrzewanie tylnej szyby. Ustawiasz nawiew na przednią szybe, np 2 kreski. I za chwile leci cieple powietrze na przednią szybę. Konieczne jest to, aby tryb econ nie był zapalony. Jeżeli to za mało, to można domontować webasto. W zeszłym roku zamontowałem u siebie, więc z niecierpliwością czekam na zimę
  15. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dobrze poszukasz to nowe halo wyrwiesz w cenie 80-120zł za szt. Nie oplaca się ich regenerować, szlifować.
  16. Co do wyciszania sufitu to nie ma postępu. Jest materiał i chęci, ale nie moge znaleźć czarnej podsufitki w dobrym stanie. Dach wyciszę jak będę wymieniać podsufitke na s-line.
  17. ładne to brązowe wnętrze:wink:
  18. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Witam kolejnego kolege z STG. Jak zobaczysz czarnego sedana a4 b6 to daj znać. Poznasz m.in po ramkach klubowych.
  19. Kilkukrotne przekręcenie kluczyka świadczy o tym, ze cofa się paliwo. Zanim wymienisz pompę sprawdź jej wydajność. Jeżeli pompa ma dobrą wydajność to szukaj nieszczelności, Ja bym zaczął od zaworka wciskanego w filtr paliwa
  20. z pod maski najlepiej wziąć z wiązki idącej do wentylatorów - duża kostka za lewym reflektorem.
  21. Aż dziwne, że mechanicy tego nie sprawdzali. Jeżeli masz dostęp do manometry to możesz zmierzyć pod jakim ciśnieniem pompa podaje paliwo. Możesz też rano zdjąć przewód z filtra paliwa i zobaczyć czy po pierwszym przekręceniu kluczyka poleci paliwo.
  22. Przy każdym przekręceniu kluczyka na moment włącza się pompa w baku i podaje paliwo. Jeżeli kilkukrotne przekręcenie pomaga, to albo masz nieszczelność w układzie paliwowym i paliwo schodzi, albo pompa ma za małą wydajność. żeby to sprawdzić to trzeba kilku dni, przy problemie pojawiającym się po długim postoju
  23. sprawdź jaką wydajność ma pompa vacum, czy nie cieknie z niej paliwo. Dodatkowo sprawdz jakie ciśnienie daje pompa w baku. Rozrząd masz dobrze ustawiony? jaki masz kont synchronizacji? Przed porannym odpaleniem przekreć 5 razy kluczyk i dopiero wtedy odpal. Mozesz też na noc zaparkować z górki, tak aby przód samochodu był niżej tył. Możesz też sprawdzić jaki masz kolor paliwa w filtrze, jeżeli jesny to wszystko ok. Jak były sprawdzane świece? Jedyny słuszny sposób to pomiar prądu amperomierzem cęgowym na każdym kablu.
  24. kkam odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Dzwięk jest ok. Jak masz chwilę czasu to wyciągnij filtr powietrza i sprawdź jakie dźwięki dochodzą. Jeżeli będzie głośne pukanie to wałek rozrządu może być wytarty. W upałach to normalne ze diesel gorzej jedzie.
  25. kkam odpowiedział(a) na Mruck temat w Audi A4 B6
    niestety nie ma takiej możliwości bez dużej ingerencji w zderzak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.