Treść opublikowana przez mlodyy
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
mi ostatnio gościu obtarł błotnik i drzwi , nie chciał dzwonić na policje bo i po co tez tak pomyślałem, spisałem z nim oświadczenie on pisał co uszkodził ,kiedy na jakiej ulicy ,nr polisy pesel adres nr dowodu nr telefonu podpisał sie ja tez . Zadzwoniłem na 2 dzień do jego do firmy gdzie był ubezpieczony jak to mam załatwić mila pani powiedziała ze przyjmuje zgłoszenie i w ciągu 4 dni odwiedzi mnie rzeczoznawca. Po 3 dniach przyjechał rzeczoznawca wycenił szkodę i w ciągu 10dni roboczych mam dostać kasę oczywiście kwota mnie satysfakcjonowała. Po tym co mówcie można sie ze wszystkiego wyłgać i później miesiące walki w sądzie , chyba juz nigdy takiej umowy nie spisze tylko na policje będę dzwonił
-
Nie można ruszyć, ze sprzzęgła wydobywa się chrobotanie Audi 1,8 T quatro
to juz lepiej cały komplet wymienić niz sam docisk czy tarcze
-
Temperatura od razu po odpalniu - 100 stop., czujnik?
jak nie będziesz miał błędów czujnika to zrób test zegarów
-
Jak wygląda chipowanie a4 b5 1.9 tdi afn 97 rok
biedny AFN idioto odporny silniki ale tego raczej nie wytrzyma
-
Amortyzatory do 1BE
do przodu mam monrołki do sprzedania 2szt za 400zł oczywiście nowe
-
Wybite tuleje belki tylnej pomocy
jak ktoś dorobił dobry ściągacz lub kupił to wymiana 2szt to około 50min,
-
Regulacja luzu maglownicy
Człowieku a jakiej odpowiedzi oczekujesz ? jak ktoś może Ci określić jaki miał luz , dla mnie mały to to pół obrotu kierownicą a dla Ciebie może byc mały cały obrót.Jeśli dokręcisz za mocno śrubę to kiera przestanie odbijać .
-
Wymiana sprzęgła
ponieważ z a4 zrobi sie 80 b3/b4 całkiem inna komfort jazdy itp
-
Ile jest poduszek skrzyni biegów?
poduszek silnika sa 3 pomilknąłeś grzybka tak zwanego
-
Jak wymienić pompę sprzegla?
tak jak hamulce pompujesz pedałem trzymasz ktoś odkręca odpowietrznik zakręca jak poleci powietrze i do czasu aż poleci sam płyn
-
Nie można ruszyć, ze sprzzęgła wydobywa się chrobotanie Audi 1,8 T quatro
dokładnie bez demontażu skrzyni niczego się nie dowiesz , przyczyn możne być dużo tarcza docisk może wałek sie wytarł to tylko gdybanie skrzynia w duł i sie wyjaśni
-
Spada temp. silnika po zmianie zderzaka na S4
może juz termostat powoli niedomaga , na chłodnice więcej powietrza leci a termostat nie jest juz wstanie tego wyregulować
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
jak bardzo sie nie leje i nie masz kasy czasu to możesz tak śmigać spokojnie jeszcze jakiś czas , ale sprawdzaj stan oleju
-
Regulacja luzu maglownicy
w maglu masz taka duża nakrętkę widać ja od spodu nia sie reguluje luz
-
Wymiana sprzęgła
będziesz
-
Wymiana sprzęgła
proszę tekturka + jak to sie wymienia i co potrzeba , następnym razem użyj szukaj bo śmietnik robisz http://a4-klub.pl/showthread.php?67213-B5-AFN-Zamiana-ko%B3a-dwumasowgo-na-ko%B3o-jednomasowe-%28AFN-1Z%29 ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- proszę tekturka + jak to sie wymienia i co potrzeba , następnym razem użyj szukaj bo śmietnik robisz http://a4-klub.pl/showthread.php?67213-B5-AFN-Zamiana-ko%B3a-dwumasowgo-na-ko%B3o-jednomasowe-%28AFN-1Z%29 ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- lektura ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- lektura
-
Wymiana sprzęgła
na ten temat jest tyle wątków ze głowa mała, wystarczy poszukać
-
Kolizja z walcem drogowym :)
oj tam oj tam Ćwiartkę sie wstawi i będzie pan zadowolony , jak by mi blacharz przy takim uszkodzeniu chciał ciąć niunie to bym go zabił śmiechem
-
Przewód maglownicy pytanie!!
dokładnie jest czy nie ma ważne ze śmiga
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput do BMW by nie wsiadł hehehe
-
Kolizja z walcem drogowym :)
moim zdanie to wystarczy wyciągnąć, lekko zaszpachlować i polakierować
-
Wężyki zbrojone
w każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz cos takiego
-
Wyłącza się turbina
mocy może mieć mnie ponieważ ucieka to co sprężarka napompuje, i powinie kopcić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to panowie robimy cos czy nie ???
-
Pojawia się czerwona lampka akumulatora- co to może powodować?
wystarczy zwykły miernik za 8zl zęby sprawdzić jak ładuje , napięcie powinno byc 14,3/14,4 po zapaleniu świateł itp nie powinno spaść po niżej 14,2