Treść opublikowana przez mlodyy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to ja nie wiem tez ma 6k i jeszcze nigdy sie nie czepili , po założeniu hid do schowka wrzuciłem dwie żarówki h7 w razie kontroli ze wymienię przy nich ale póki co nie było potrzeby. Może zdają sobie sprawę ze nawet ta vectra 3.0 BT nie dogonią mojej strzały heheh
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeśli będziesz miał spryski i poziomowanie to nie powinny ci nic zrobić, ja śmigam na hid juz 3 lata i ani razu sie nie czepili nawet atrap zaślepek na spryski nie mam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ilu was było ??
-
Pytanie o wysprzeglik ?
to jest pompa sprzęgła nie wysprzęglik , przez ten wyciek możesz mieć problemy z wrzucaniem biegów ponieważ pompa może generować za małe ciśnienie a co za tym idzie wysprzęglik nie dociska dobrze docisku sprzęgła
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
albo dobry ściągacz zrób lub kup i wymienisz te tuleje w 20min
-
[B5 1Z] Problem z centralnym zamkiem.
zimne luty, musisz rozkręcić pompkę i lutownicą podgrzać luty powinno pomóc
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
ja na serwis to przyzwoita cena , ale z tymi oryginalnymi częściami u Danielczyka to nie był bym taki pewny bo jak czegoś nie maja na miejscu i czas dostawy takiej części przekracza 3 dni co sie często zdarza to podkopują w IC , i to już na pewno nie sa oryginalne części
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja odpadam mam dzisiaj wesele wiec do 13 na pewno nie będę zdolny do jazdy
-
[B6 AWX] Pompa paliwa w zbiorniku paliwa.
Wyjmij stara pompę wyciągnij wkład i do sklepu sam wkład około 120zł
-
[B5 AFN] Sprzęgło valeo
dokładnie lepiej kupić koło od 1z i sprzęgło luka , tyle ze wibracje przy ruszaniu itp będą większe o wiele , ja pojeździłem rok i założyłem dwumas bo mi wibracje i czasem dziwne dźwięki przeszkadzały
-
[B5 AVG] Problem z wężykami podciśnienia
wystarczy poszukać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?64547-B5-AFN-Jakie-przewody-podci%B6nienia&highlight=rozmiar+przewod%F3w
-
[B5 AFN] Powracający problem zapieczonych łopatek
ja tez tak mam ze co roku muszę czyścic turbinę, zakładałem nawet o tym temat turbo zawsze stawało na wiosnę powód bardzo prosty.Do pracy mam 4km auto nie zdąży się nagrzać wiec kręcone jest max do 2tys nie mam gdzie jej przegonić bo jak jadę w trasę to służbowym bo szkoda mi niuni gonić po 800km tygodniowo. A nawet jak złapie temperaturę to i tak nie ma gdzie przegonić i sie syfi suszarka
-
Spotkania na drodze
Granatowe kombi widziane na ruskiej w lublinie we wtorek 16.30 rameczki klubowe , pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz to już nie chce sie w cale włączyć a na Windowsie 7 da rade zainstalować program ????
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
juz to zrobiłem i chu..... a szkoda go mi na śmietnik bo kupiłem nową baterie za 200zł 2 miesiące temu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany a zna sie ktoś na lapkach , bo mojemu coś sie pojeba.... włączę go i zaczyna wentylator działać itp i raz zaskoczy a raz po prostu wyłącza sie i włącza i nawet monitor nie działa , a jak już sie uda go włączyć to czasem smiga normalnie a czasem po około 8min zrobi piiiii na monitorze przez 1sek niebieski ekran i sie wyłącza.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W lublinie nie ale ja mam dobra miejscówkę koło swidniku dobre 2,5km prostej szerokiej mało uczęszczanej drogi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pastaldo boisz sie słońca , może ty jakiś wampir jesteś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
odezwij sie do Pastaldo , jak nie będzie miał czasu to w przyszłym tygodniu będę miał już sprawnego lapka to możemy sie ustawić
-
[B6 ASN] Czym się różnią te klocki?
różnią się grubością FDB1717 20.1 mm FDB1323 20.4 mm
-
[B5 AJL] Cieknie wąż idący od pompy wspomagania
ale gdzie dokładnie cieknie na zakuciu , jesli tak to podjedz gdzieś gdzie dorabiają to zakują od nowa, a jeśli pękła guma to szukaj używki bo nowy or to dużo kasy a zamienniki sie nie sprawdzają
-
Spotkania na drodze
To nikt z klubu ostatnio gościa zaczepiłem i mówił ze kupił z taka naklejką , chyba ze 2 w lublinie czerwona taksa myka
-
[B5 AVG] Silnik zaczął klekotać i przerywać.
to nie jest pompa paliwa tylko pompa wtryskowa nic nie musi stukać wystarczy poszukać jest dużo na temat nastawnika i objawach
-
[B5 AFN] Wyciągnięcie i włożenie wtrysków - gorzej zapala
dokładnie jak pisze lukaszlsw przy każdej wymianie trzeba zmieniacz podkładki miedziane bo pod wpływem temperatury odkształcają sie .
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W tamtym roku jak nie miałem a4 przez tydzień to została 80 ręcznik na siedzenie i sie dało siedzieć Trzeba by pruć kierownice później oddać do szycia troszkę bez sensu koszty duże a wystarczy rękawiczki