Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Panowie jak "na stole" we włącznik świateł 8E0 941 531 D do pinu 10 podłącze masę, a do pinu 17 podłącze 12v to uda mi się sprawdzić czy działają diody we włączniki??
  2. zapewne pękło Ci cięgno od regulacji lędźwi - ściągnij tylny plastik i będziesz wszystko wiedział. A co do bujania to wyrobiły się dziury w których siedzą nity w prowadnicach - żeby coś temu zaradzić to można np. rozwiercić stare nity i zanitować na nowo nitami o większej średnicy
  3. a jak tego szukać?? jak to nazwać?? ................................ znalazłem już na allegro
  4. a nie zostały Ci dwie na sprzedaż
  5. a z czego zrobiłeś takie fajne zaślepki??
  6. Dziś z uwagi na piękne okoliczności przyrody i ogólne ciepło, postanowiłem wyregulować sobie bixy i ku mojemu zaskoczeniu okazało się że nie mam otworów w błotnikach, które pozwoliłyby wsadzić imbusa i wyregulować światła góra/dół - czy jak auto nie miało fabrycznych bixów to zakładali inne błotniki?? A jeśli to norma to dysponuje ktoś jakimś szablonem, który pozwoliłby wywiercić dziury w odpowiednich miejscach?
  7. przed złożeniem drzwi wszystko było dobrze?? dalej obstawiam, że szyba jest źle ustawiona - tam naprawdę nie trzeba się bardzo pomylić, żeby zadziałała "ochrona przeciążeniowa". Co do panelu od sterowania szybami to warto było by go rozebrać i poczyścić styki - trzeba tylko uważać podczas jego rozbierania, bo jest w nim dużo malutkich blaszek, które zazwyczaj wypadają przy rozbieraniu panela
  8. tak wyglądają długie: VID_20200317_184803 (1).mp4
  9. tak właśnie mam zamiar zrobić, do puki nie założę samopoziomu to na stację diagnostyczną z tym nie pojadę
  10. obecnie mam założone palniki, które dostałem razem z lampami, na razie poustawiam wszystko na nich, a jak już będzie wszystko git to wsadzę nowe, które kupiłem już z rok temu w ASO
  11. jestem już po testach nocnych - generalnie muszę przyznać, że stare H7 to świeciły jak lampy naftowe. Z tego co widać to ustawienie chyba uda się skorygować samą regulacją - ale może jestem w błędzie.
  12. jednak nie ogarnąłem tego zasilacza i założyłem lampy na auto - teraz czekam do wieczora i zobaczę co z tego wyszło
  13. jak wciskasz opuszczanie i szyba po chwili idzie sama do góry tzn. że natrafia na opór - pewnie krzywo osadziłeś szybę w prowadnicach, niestety, ale ustawienie szyby w dobrej pozycji wymaga sporo cierpliwości. Do potwierdzenia mojej tezy użyj przycisków góra/dół bez zamontowanej szyby - jak się okaże że wszystko działa OK tzn. że tu będzie leżał twój problem.
  14. zrobiłem coś takiego jak na zdjęciu - myślisz, że będzie ok?? nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tymi dwoma liniami - czy +12V i -12V to dwie osobne linie?? W opisie który zalinkowałeś autor pisze o rezystorach, jak dobrze rozumiem jak nie robię żadnych diod to mnie one nie dotyczą?? Sory za głupie pytania, ale elektronik ze mnie żaden ;(
  15. mam coś takiego jak na zdjęciu. Tylko jak to uruchomić?? które piny muszę zewrzeć w złączu ATX, aby się włączył?? i z których pinów wyprowadzić zasilanie do lamp??
  16. no to raczej d..pa, nie znajdę takiego zasilacza - będę musiał podłączyć to pod auto i się mordować z odłączaniem i regulacją
  17. jakie parametry musi mieć taki zasilacz, domniemywam, że 12V, a co jeśli chodzi o ampery??? Można by np podłączyć lampę pod zwykły prostownik??
  18. Witam, Panowie w związku z obecną sytuacją jutrzejszy zlot raczej stoi pod dużym znakiem zapytania, czy się mylę?? Mnie raczej z domu żona nie wypuści. Dziś jest póki co godzina 11, a ja już jestem po pracy - wszystkie spotkania nam odwołali
  19. a możesz napisać w które piny w lampie się wpinasz i jakiego zasilacza używasz?? Też o tym myślałem, ale nie miałem pomysłu jak wykonać takie połączenie.
  20. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Matekb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Kurcze ciężko temat, głośnik jak głośnik raczej zamiennik czy oryginał to nie ma znaczenia, ważne by miały takie same parametry. Poczytaj może tu:
  21. Na oko to chyba będzie to ciężko ustawić, muszę je chyba założyć na auto i zrobić test
  22. Co nieco poprawiłem i obecnie sprawa wygląda tak jak na zdjęciach. Co do podłączenia przysłony to porobiłem sobie połączenia na kostkach, za co ten kondensator odpada bo go nie wywaliłem??
  23. witam, Panowie jestem w trakcie zakładania soczewek do B6 i mam dwa pytania. 1. jak podłączyć kable przysłony - w oryginalnym bixie zaraz przy wtyczce jest "jakieś coś elektryczne(pastylka)" przy soczewce od B8 tego nie ma - co z tym zrobić i jak podpiąć przewody jeśli chodzi o kolory?? 2. wyciąłem dziurkę w lampie aby dobrze siadła soczewka od B8 i w sumie jest na tyle luzu że osiada swobodnie, ale nie mogę jej dokładnie wycentrować - coś z tym zrobić czy jest ok?? Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Obecnie mam zwykłe lampy na H7 i póki co brak samopoziomu - czy jak złoże bixy do kupy to mogę je podłączyć do auta i spróbować wyregulować, czy raczej niewskazana jest regulacja bez włączenia "tryby regulacji" VCDS'em??
  24. Panowie tak czytam co tu piszecie i mam zagwozdkę, 2 lata temu zakupiłem moduł dziennych od be-smart i powoli zabieram się za jego montaż Kupić lepiej coś innego, czy awarie tego modułu to tylko jednostkowe przypadki???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.