Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Auto Szwajcar
Kolego jeśli chcesz kupić B6 to raczej nie patrz na przebiegi tylko na stan - auta te już mają trochę za sobą. Nie wierz ludziom (handlarzą), że B6 z 2004r. ma przebiegu poniżej 200kkm, zwłaszcza auta ściągane z zagranicy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje diesla, aby stał na podwórku i ładnie wyglądał - tymi autami po prostu się jeździ. Jeżeli auto ma ponad 10 lat to musi mieć nastukane ponad 200kkm. Dzwoniąc też po handlarzach i opisując swoje preferencje, sądzę, że nie jeden Ci powie, że obecnie ma auto na placu które ma 260kkm, ale jak Ci taki przebieg nie odpowiada to znajdzie coś z niższym przebiegiem, po czym skręci licznik. Osobiście uważam, że auta z przebiegiem 250 - 300kkm za cenę jaką obecnie trzeba za nie zapłacić (ok. 10% - 15% wartości nowego auta) to przebieg do zaakceptowania. Trzeba się tylko modlić by ten przebieg nie był rzędu 600kkm - a wchodząc np. na mobile.de to znaleźć taką B6 to żadne problem i ludzie tez ich za darmo nie dają. Musisz brać pod uwagę, że kupując takie auto będzie trzeba coś do niego dołożyć, ale jak się nie kupuje auta w salonie to trzeba iść na jakieś ustępstwa.
-
kolorowy wyświetlacz problem
O naprawie liczników już jest parę tematów i wszyscy polecają http://www.aceef.pl/ . Sam naprawiałem u nich kolorowy wyświetlacz i póki co działa parę lat. Pozdrawiam, Łukasz
-
Tylne głośniki w drzwiach
Głośniki tylne podłączone są przez wzmacniacz który siedzi w bagażniku Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam navi na fisie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przeglądałeś tą stronie: http://www.carberry.it/en/p/347/Carberry/?? jest tam nawet forum i z tego co widzę to ludzie sobie nawzajem pomagają, więc pewnie i tobie pomogą, do pobrania jest nawet parę gotowych rozwiązań - niestety nikt nic nie pisze o fisie ;( Generalnie jest to fajna rzecz, więc działaj i jeszcze to: http://www.janssuuh.nl/en/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek tel. 502269994 https://www.google.pl/maps/place/MAX+Auto+Naprawa+Mechanik/@50.096538,20.0383047,66m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!2sZapusta,+Kraków!3b1!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047!3m4!1s0x0000000000000000:0x296bdda39e7da6a0!8m2!3d50.0965474!4d20.0386219 Pzdr. dzięki, mam do niego rzut beretem więc podjadę i spytam co i jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne to tu: https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047 ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, czy ze względu na jutrzejszy mecz będzie ktoś na spocie czy frekwencja raczej zerowa??
-
odzyskanie hasła z facebook'a bez e-mail'a
możesz mnie bardziej naprowadzić na ten kontakt, bo ja jestem ślepy i nie mogę tego znaleźć
-
odzyskanie hasła z facebook'a bez e-mail'a
a jest gdzieś możliwy jakiś kontakt z supportem facebooka - interesuje mnie nawet kontakt w wersji angielskiej??
-
odzyskanie hasła z facebook'a bez e-mail'a
Witam, mam niemały problem. Kumpel poprosił mnie o pomoc, a mi się już pomysły skończyły. Sprawa wygląda tak: kumple ma konto na facebooku od 100 lat i zawsze z niego korzystał na telefonie w którym ma zapisane hasło w aplikacji i wszystko jest ok. Teraz kupił sobie nowy telefon i chce też mieć na nim swojego facebooka, ale nie pamięta hasła. I teraz pojawia się problem, bo w jednej z zakładek w jego profilu gdzie jest miejsce na powiązane konta e-mail nie ma żadnego adresu (nie mam pojęcia jak to jest możliwe), ani też nr telefonu - nie wiem jak jest możliwe założenie konta bez adresu e-mail, czy też nr telefonu, ale widocznie jest lub kiedyś było. Podczas próby odzyskania hasła czy też nazwy użytkownika przez "Nie pamiętasz nazwy konta?" na stronie facebooka wychodzi mi coś takiego: podczas gdy np. na koncie w którym jest e-mail oraz nr telefonu wychodzi coś takiego: Ja nie posiadam konta na facebook'u, więc zabordzo nie wiem co w tym momencie zrobić. Szukałem na stronie facebooka gdzieś jakiegoś kontaktu z pomocą techniczną, ale tam chyba coś takiego nie występuje, jest tylko jakieś głupie FAQ, które w niczym mi nie pomoże. Ktoś ma pojęcie jak to ugryźć oraz ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że profil kumpla nie ma powiązanego żadnego e-maila, czy też nr telefonu - jak on założył te konto? Od razu dodam od siebie, że przy próbie dodania adresu e-mail na telefonie, z którego ma obecnie dostęp do swojego profilu wymagane jest hasło którego kumpel nie zna.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Też czekam na 1070 ma kosztować gdzieś koło 2kzł, patrząc na cenę 1080 nie wiem czy nie szkoda pieniędzy. Nie wiem do czego ci ta karta potrzebna ( mi akurat do renderingu), ale myślę że w grach to 1070 pociągnie wszystko z rozdzielczością 4K, a różnica w cenie jest spora. Pozdrawiam, Łukasz
-
Podczas rozmowy przez bluetooth cicho słychać rozmówcę
jak to nie daje?? u mnie dało i u kumpla w a3 też to robiliśmy i wszystko było ok. Jeszcze można spróbować podczas rozmowy przyciskiem VOL+ na telefonie - tak podgłaśniam rozmowy w Kia Soul
-
centralny zamek carprotect bx 20
kolego napisz jaki masz konkretnie problem to może ktoś pomoże
-
Wypalony FIS
Z tego co wiem to w aceef naprawiają wyświetlacze tylko wtedy jak się nadają do naprawy. W innym wypadku wymieniają na inny - nie wiem czy nowy czy nie, ale dają na niego gwarancję, więc powinno być ok
-
pomocy :)
Korekcje pd nie mówią tylko o ich stanie, ale też o stanie zużycia całego silnika. Zresztą koleżanka nie napisała czy korekcje są + czy -. Biorąc pod uwagę roczniki b6 to auto już trochę ma za sobą i takie korekcje mogą być ok. Ważne by suma wartości korekcji wynosiła 0 ( zero). Pozatym 1300km to żaden dystans, więc śmiało można jechać w trase. Jeżeli mechanik na podstawie korekcji chce wymieniać wtryski to lepiej go zmienić, zanim naciągi nas na większe koszty. Wrclaguna, dobrze prawi - podjedź na zlota,a koledzy napewno lepiej ocenią stan silnika. Pozdrawiam, Łukasz
-
Wypalony FIS
też polecam poczekać na opinie z ACEEF. Robiłem u nich chyba już z cztery lata temu swój kolorowy fis. Po upłynięciu gwarancji licznik znowu zaczął szwankować, zadzwoniłem do ACEEF i chłop mówił, że to jest niemożliwe i że nie mieli nigdy reklamacji - kazali wysłać licznik i naprawili mi go za darmo (pokryłem tylko koszty wysyłki) mimo już braku gwarancji. od tej pory licznik działa już ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega u nich chciał kupić a3 i generalnie od razu chłop mu całą historię auta pokazał, auto okazało się po gradobiciu, ale wszystko był ładnie wyciągnięte (auto sprawdzane miernikiem i było ok) - do wglądu komis udostępnił zdjęcia przed wyciąganiem wgniotek, przebieg też był sprawdzany przez nas w ASO i wszystko się zgadzało (260kkm, auto z '07r). Gdyby nie to, że znaleźliśmy inne audi (z niższym przebiegiem) to by kolega się zdecydował. Podsumowując, odwiedzając naprawdę dużą ilość komisów w okolicy Krakowa ten wydawał się OK.
-
Bład 00257 Zawór wejściowy ABS – lewy przód
najlepiej by było podmienić z kimś przepływkę - to jest tanie rozwiązanie i da 100% pewności można by też sprawdzić tylko to rozwiązanie i będzie dobrze: Check Wiring and/or Connections from/to Mass Air Flow Sensor (G70) może jakaś kuna Ci się w kable wmieszała
-
Bład 00257 Zawór wejściowy ABS – lewy przód
tu masz podobny problem: http://www.touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4532 choć jego rozwiązanie jest dziwne - gość ma problem (tak jak ty) niby z ABS, a po wymianie przepływki wszystko wraca do normy. Co dziwne, ross-tech na swojej stronie też przy opisie błędu 00257 wskazuje na problem z przepływką: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16485/P0101/000257 a co jest najlepsze twoje symptomy są takie właśnie jak ross-tech to opisuje, tzn: Possible Symptoms Loss of Power Erratic Idle wygląda na to, że program diagnostyczny coś "misza" z opisami błędów
-
A4 B6 AVANT problem z wycieraczką tył
Jest to typowa usterka w b6, niestety trzeba wymienić silniczek wycieraczki. Pewnie jest zalany. Możesz też rozebrać i sprawdzić co słychać w środku, ale np. U mnie nic nie dało jego suszenie i trzeba było kupić nowy. Pozdrawiam, Łukasz
-
Odwrotne podświetlanie drzwi
Kolego przeglądnij sobie w dziale warsztat temat o montażu pakietu oświetlenie. Tam znajdziesz informacje na temat właściwych pinów, z tego co kojarzę to chyba jest tam nawet fajny rysunek na ten temat. Pozdrawiam, Łukasz
-
Sterownik szyb + silniczek kierowcy. Problem - szybkie pytanie
moim zdaniem to na 95% kable między drzwiami a budą. Najgorsze w tym jest to (przeżyłem to u siebie), że kable łamią się w takim miejscu, że bez wyciągania całej wiązki nie będziesz w stanie ich naprawić. Tzn. łamią się tuż przy drzwiach i harmonijka nie pozwoli ci na ich poprawne zlutowanie. Ja zrobiłem to tak, że wyciągnąłem całą wiązkę na stół i dopiero zacząłem to łatać, a raczej wymieniać kable. Kupiłem "nową" (używaną) wiązkę z niepołamanymi kablami uciąłem w miejscu gdzie kable są już w drzwiach i lutowałem do starej wiązki. Lutowanie w miejscu łamania kabli jest bez sensu bo jest to tylko kwestia czasu, aż kable złamią się ponownie. Najczęściej łamią się najgrubsze kable więc raczej nie będzie potrzeby wymiany każdego przewodu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzieli coś takiego ( dotyczy ŚDM): Pozdrawiam, Łukasz