Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Zrób pierw logi tak jak kolega wyżej radził. Pozdrawiam, Łukasz
  2. Mechanik po dźwięku silnika stwierdził gdzie leży problem podczas odpalania auta gdy jest rozgrzane? Jeśli tak to go zmień bo wymieni Ci pół auta, a problem dalej pozostanie. Pozdrawiam, Łukasz
  3. kolego dwumas nie ma nic wspólnego z paleniem auta.
  4. Panowie i Panie wybiera się ktoś dziś na koncert Kultu???
  5. podłączałeś to to pod vaga?? Są jakieś błędy?? Coś powinno pokazać w stylu błąd podłączenia anteny. Jak zobaczysz błąd to będziesz wiedział co dalej robić.
  6. teraz należy MCE podłączyć do netu zainstalować avasta i po problemie A tak na poważnie to pewnie do MCE dostała się woda i go szlag trafił. Na forum jest trochę napisane o MCE.
  7. to chyba jakaś nowość, bo brat budował dom na swojej działce
  8. mój brat ma taki kredyt na dom z MdM, ale czy przypadkiem program MdM nie został wstrzymany??
  9. jaki uchwyt?? taki pod telefon?? jak tak to mam cały tunel z tym uchwytem i oddam go za grosze bo mi miejsce zajmuje. Jak by co to PW
  10. Można wiedzieć w jakim programie robicie modele 3d?Pozdrawiam, Łukasz
  11. Ostatnio coś Gabriel mówił o padach, mam je dziś brać ze sobą, czy nie będzie chętnych na mecz? Pozdrawiam, Łukasz
  12. no to fajnie bo u mnie lipa z telefonem na androidzie 6, a telefon z androidem 4.2.2 działa. Muszę jeszcze znaleźć telefony z androidem 4.4 i 5.0 i to sprawdzić najwyżej z 'downgraduje' swój telefon do odpowiedniej wersji
  13. I jak kolego masz już tą książkę? Bo ja właśnie założyłem MF kierownicę i na fisie też widzę tylko "please wait" i nie mam kontaktówPozdrawiam, Łukasz
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na romszy1 temat w Audi A4 B6/B7
    jak wymienisz moduł komfortu to będziesz musiał dopasować klucze, znajdziesz opis w dziale warsztat.
  15. Gdzie masz ten garaż podziemny?? Może będziesz miał szczęście jak Piotrek, któremu też ukradli A3 z garażu podziemnego na ul. Obozowej i nasza wspaniała policja go znalazła.Trzymam za tym.
  16. w b6 występuje tylko jeden rodzaj kierownic multifunkcyjnych, jest to kierownica 4-ramienna z przyciskami w poduszce. Jej zdjęcie możesz zobaczyć w pierwszym poście tego wątku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/(w spojlerze na samym dole)
  17. jeśli chodzi o kabel to nie masz za co dziękować, lepiej podziękuj galerii kazimierz za prąd do laptopa, z tego co jeszcze czytam to wszyscy piszą, że kontakty mogą się ładować ładne kilkanaście minut, więc może jest szansa, że się uda
  18. skotyman załadowały Ci się te kontakty z telefonu do rnse'a??
  19. Panowie posiadam obecnie moduł kierownicy B7 Q (8E0 953 549 Q), pod tempomat, multi kierownice i zakupiłem sobie kierownicę multi z b6 i mi to nie działa, wywala błąd: Czy ten moduł nie będzie działał z tą kierownicą? Jeśli tak to chętnie bym się zamienił z kimś kto chce sobie założyć do b6 kierownicę z b7 na taki moduł z b6 ( końcówką L lub N) Pozdrawiam, Łukasz
  20. Panowie czy moduł kierownicy z końcówką Q obsłuży mi kierownicę multi z B6? Bo mam taki błąd: Pozdrawiam, Łukasz
  21. Istnieje, najlepiej zapytaj w Aso, bo jest to tanie - z tego co pamiętam ok.100 zł Pozdrawiam, Łukasz
  22. Panowie i Panie, czy posiada ktoś instrukcję, która jest zamieszczona w spojlerze w pierwszym poście w formacie pdf?? Chodzi mi o to, że zdjęcia już wygasły, a były by bardzo pomocne.
  23. Witam, Boseron co to masz za autka?? Brat się bawi czymś takim i ma ładowarkę, więc jak chcesz to mogę ci sprawdzić czy ten pakiet się do czegoś jeszcze nadaje i ewentualnie go naładować. Z pożyczeniem ładowarki raczej będzie ciężko bo brat jej non stop używa.
  24. wczoraj w domu próbowałem to zrobić z poziomu LG Suite i wyskakiwał jakiś głupi błąd, natomiast dziś w biurze aktualizacja się powiodła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.