Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. Marcin sprawdź pw i jak mozesz daj znac, Na spokojnie Poczekam
  2. Z prognozy wynika, ze w najbliższych dniach nam raczej duże opady śniegu nie grożą, a raczej duże mrozy. A2 nawet jak mocno sypie to da się jechać. Jak się boisz RWD to lepiej sprzedaj a nie się stresować. Z drugiej strony to się nie ma czego bać jak się jeździ z głową. A jak bez głowy to i Q nie pomoże. To po prostu moja pierwsza zima z rwd, tyle Oj sprzedać bym nie sprzedał, niech stoi do lata )) jak śniegi puszcza Dzieki za info co do a2, jutro lecę
  3. No oby, bo mam stracha delikatnego Ktos moze cos wiecej wie?
  4. Jechał ktos ostatnio a2? Muszę śmignac od środka Niemiec do Warszawy w weekend i obawy mam coraz większe, zwłaszcza, ze ta zima sie zbliża do Niemiec, z napędem rwd...
  5. mojeA4 odpowiedział(a) na vdm temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do piekarnika polecam funkcje samooczyszczenia Ja kupiłem Miele, ale niestety bez tej funkcji i teraz żałuje, Ta funkcja jest bardzo przydatna, ja nie moge doczyscic piekarnika z tłuszczu, który skapnie na dół i zaschnie, pomyśl o tym
  6. No spróbuje, dzięki Póki co grypa mnie bierze, ale jak puści to muszę spróbować
  7. Witam koledzy, takie pytanko ktos mądry (poprzedni właściciel) chciał sobie zrobic schwarz pakiet w moim aucie i chromowane listwy wokół szyb pomalował czarna farba, która zaczęła pękać lub odchodzić, tak doraźnie psiknalem czarnym plastidipem, z daleka nie rzucało sie w oczy, teraz mam auto po polerce i gdzie-niegdzie dip poodchodzil, wiec postanowiłem cos z tym powalczyć. Od razu napisze kupic te listwy to nie taka łatwa sprawa a do ASO nawet nie podjeżdżam. Dipa ściągnę w 5 min, ale czym zdjąć ta czarna farbę, zeby nie uszkodzić chromowanych ramek, tzn. lakieru na nich? Moze ktos miał podobna akcje, proszę o podpowiedzi w wolnej chwili bym o tym pomyślał i zrobił cos co przyniesie zadowalający efekt.
  8. Mój dziadek kupował kiedyś nowa vectre, każdy gadał co za kolor, biała, Z tym, ze stała nikt tego nie chciał a dostał rabat i ja zgarnął, teraz ma modny kolor, przed każdym wjazdem do garażu biega z konewka i jest gut
  9. Ja jako osoba prywatna kiedyś sam wykupilem ubezpieczenie na miesiąc, Zrobiłem tak na początku, kiedy kupowałem auto, po miesiącu ubezpieczylem na rok, minął rok wysłałem rezygnację i ubezpieczylem kolejny raz na miesiąc i właśnie w tym czasie auto sprzedałem Mozna było, ale moze jako prywatny nie ma w tej chwili takiej możliwości, Warto sprawdzic
  10. A nie ma czegoś takiego, żeby samo oko kamery zamontować gdzieś na zewnątrz, a twardy dysk hmm w schowku, po odpaleniu sie załącza, po zgaszeniu-wyłącza. Samo oko zamontować w zderzak albo wyżej- w grill.
  11. Na pewno dasz rade 4,5 m to nie jest mało Swego czasu miałem garaż pod blokiem i watpię ze miałem 4,5 m Do tego garaż był wąski a parkowalem tam citroena c5 w kombi
  12. Ni kilka postów wyżej Mojej żonie juz nawet sie nie da wlaczyc wifi Podobno aktualizacja przyczyniła sie do tego problemu
  13. No polecam adac. w Polsce jakos inaczej sie to nazywa W Niemczech kosztuje na rok 65 euro na cała Europę. Dobra sprawa
  14. Nie wszystkie zmniejszysz w aparcie Ja nie mogłem. Popatrzyła w katalog i powiedziała nie Oczywiście u jubilera sie dało bez problemu, jeszcze ja cała spolerowal, ze sie jeszcze bardziej swieci Cena 20 zł
  15. Koledzy jest sposób, żeby korzystać z whatsapp na iPadzie? Ale tylko na wifi Nie przez kartę sim, może przez iMessage jakoś Zna ktoś sposób?
  16. A ja w audi b5 miałem takie dziwne zabezpieczenie: Włączyłem zapłon, dwa palce musiałem mieć wilgotne u jednej ręki i drugiej i jednym palcem musiałem dotknąć takiej metalowej szpilki w okolicach słupka pod pasami a drugi palec śrubki gdzies pod stacyjka, wówczas gasla czerwona dioda na przednim słupku; jeśli tego nie zrobiłem za cholerę nie odpaliłem auta; było to kłopotliwe, ale skuteczne do tego stopnia, ze jak oddałem auto do mechanika a ten nie ogarnął jak to działa i nie mógł sie dodzwonic do mnie, zeby zapytać i na przeróżne sposoby próbował i nie dał rady
  17. Moim zdaniem wyznaczanie terminu jest i dobre i nie. W Polsce pewnie by sie przydało, bo każdy przy kontroli by wymyślał inna bajkę, ale w Niemczech jest ok, jest obowiązek temperatura spadła co rano jest u mnie do 3-4 stopni ostatnio i każdy juz wie, ze jest czas na wymianę i jadąc dzis przez miasto stojąc na światłach widać dużo juz autek na zimowych Widać mozna
  18. Nie ma terminu raczej, wszystko zależne od temperatury, podejście jest raczej "po ludzku", ale jednak obowiązek jest. Dziś widziałem kolejki na wymianę sie tworzą straszne.
  19. To ja tez dodam wpisik, pojechałem na wymianę a tu sie okazało, ze mam na tylnych kołach szpilki i nie szło wymienić, wiec jazda do serwisu i czekanie trzy dni aż sprowadza jedna mała śrubkę za 7 euro Za drugim podejściem juz poszło bez problemu Było tak: A zrobiło sie tak: Po przejechaniu kilku kilometrów błąd, ciśnienie w oponach sie zmieniło i trzeba było zaadoptowac to idrivem, Hm nie wiedziałem, ze cuś takiego jest,ale ogarnalem i autko na zimę gotowe
  20. Z tym, ze temat z zeszłego roku został zamknięty
  21. No coś jest na rzeczy, kilka forum przeleciałem i akurat żonie sie to stało, Dotyczy wszystkich urządzeń po aktualizacji, oczywiście sprzęt po gwarancji a podobno wymieniają jak coś takiego zaistnieje, poczekam na nowy soft zobaczymy
  22. przestalo u mojej Zony laczyc z wifi, niby po aktualizacji softu w niektorych iphonach sie tak dzieje, mial ktos taka sytuacje? co z tym zrobic? Wszelkie sposoby probowane, jednak bez powodzenia, ios7 podobno uszkadza modul
  23. Moja 5miesieczna córka nosi te timberlandy i mowi, ze ciepłe
  24. No zdąża sie, ze nie ma znaku a radarek jest;) Tez mnie wychwycil kiedyś na A2 jest tam od zawsze fotoradar a znaku brak. Podobno juz teraz przychodzą zdjecia i trzeba płacić a kosztami Ciebie mogą obarczyc, wiec moze być mandat plus koszty dodatkowe i juz.
  25. Nadal nic Robię co mogę, jednak nie ma opcji, które są napisane na stronie, żeby z nich skorzystać Cytat ze strony: Czy mogę zmienić odpowiedzi na pytania zabezpieczające dla konta Apple ID? Tak. Odpowiedzi na pytania zabezpieczające podane podczas rejestrowania konta Apple ID można zmieniać. Przejdź do strony Mój Apple ID i kliknij przycisk Zarządzaj swoim identyfikatorem Apple ID. Zaloguj się, podając nazwę użytkownika konta Apple ID i hasło, przejdź do sekcji Hasło i zabezpieczenia, a następnie kliknij opcję Wyzeruj informacje zabezpieczające. A to screen, gdzie tam jest opcja wyzeruj informacje zabezpieczające? Problemy z tym Apple hasło hasła i pytania, na które nie odpowiadałem nigdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.