Treść opublikowana przez mojeA4
-
Tacierzyństwo
Moze by tak temat przenieść do na każdy temat? Sprzedałem wózek, mysle nad spacerówka, Mała ma 22 miesiące, bardzo mocno mysle nad recaro easy life white edition, mclaren skreśliłem. Podpowiecie cos? http://www.recaro-polska.pl/wozki-dziecice/easylife.html
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
Tomek sie zna na kolorach to powie, ale chyba taki sam jak moj? Jakbym swojego z przodu widział identyczny, z tym, ze nerki czarne, hm ciekawie to wyglada z tymi paskami
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
177km w moim, wywaliłem dpf i chip na 205KM. Zobaczysz jaki zadowolony wyjedziesz po chipie, chciałbym zobaczyć tą minę
-
Szukam osoby wynajmującej mieszkanie.
Ja kiedyś jak wynajmowałem spisałem sam umowę z energetyka. I tu byś miał z głowy. A ile sie płaci, mozna by jakiegoś sąsiada, moze ktoś podpowie, bo powiesz komus ze na miesiąc tyle i tyle, a potem przyjdzie dużo większa kwota i sytuacja sie robi niekomfortowa, a w tych czasach cos odłożyć i trzymać na rachunki jest cieżko, wiec wiesz jak jest. Dobrze spisz umowę, wszystko miej zapisane. Ja jak sie wprowadziłem napisała ta pośredniczka ściany do odświeżenia. Jak sie wynosilem, zarzuciła mi, ze nie wymalowałem mieszkania. Właściciel nie chciał oddać kaucji, poszedłem do prawnika i oczywiście oddał, bo napisała ściany do odświeżenia. Gdyby tego nie było nic by nie oddał. Ale widzisz jak jest. Każda pierdoła czarno na białym czym zabezpieczysz siebie i wynajmującego
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
Fajne autko powodzenia, poczekamy aż dziadek napisze Ci co trzeba ogarnąć.
-
NEW BMW F30 318d M-sport
Fajno, tydzień pojezdzilem takim, tyle ze 335i. Fajne, wygodne auto, bagażnika brak, siedzi sie bardzo nisko- mi odpowiadało, zonie wtedy w ciąży, nie za bardzo. U nas przedstawiciel handlowy takim jeździ, malutko spala, wykonanie w środku bardzo starannie... wszystko naj naj podobno. Powodzenia życzę, te czerwone skory pięknie wyglądają, rzadki widok
-
S
Fajne autko, w kolorze czarnym z fajnym alu przyciąga uwagę. Nie zerwiesz tej folii z maski?
-
Kupno auta z niemiec od handlarza/komisu - podadki, akcyza, tablice ?
Ktoś mi nagadał, ze muszę napisać oświadczenie, ze nie sprzedam auta przez 2 lata jeśli mam sie ubiegać o zwolnienie z akcyzy. Mam nadzieje, ze to bzdura?
-
Rejestracja auta
Ale w każdym mówią co innego. W moim nawet nie słyszał o przypadku zwolnienia z akcyzy W skarbówce muszę cos zapłacić? Czy jestem zwolniony? Przerzuciłem sie na temat kolegi, mozna zamknąć Dzieki
-
Kupno auta z niemiec od handlarza/komisu - podadki, akcyza, tablice ?
A jak wyglada akcyza jeśli pojazd jest moj od półtora roku? Co z FV albo tym ceidg? No i auto nie jest wyrejestrowane oczywiście Co ze skarbówka? Czy w moim przypadku wystarczy zrobic przegląd, przetłumaczyć duży i mały Brief, pokazać zwolnienie z opłaty akcyzy, opłacić recykling, i tyle??? Tłumaczenie i przegląd to bez problemu sobie ogarnę. Czy urzad celny i sama rejestracje moze zrobic ktoś w moim imieniu? Prosze o pomoc i odp na pytania
-
Rejestracja auta
Witam, wróciłem do PL z D, nie tak dawno, nadazyla sie okazja to człowiek wrócił. Mam auto od 1,5 roku, które chciałbym zarejestrować w Polsce. Okazuje sie, ze mozna ominąć akcyzę, ale nie mam czasu i wiedzy, żeby sprawdzić co muszę dokładnie i po kolei zrobic, żeby to auto juz miało blachy polskie. Mam przegląd pierwszy zrobiony. Poza tym nic. Możecie mi nakreślić co trzeba zrobic od samego początku do samego końca? Dodam tylko, ze nie moge nic załatwić osobiście. Dodatkowo pytanie czy ma znaczenie, czy nie jeśli auto rejestruje w mieście gdzie mam meldunek a sprawy związane z urzędem celnym zalatwie tu gdzie mieszkam? Bede wdzięczny za wszelka pomoc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Koledzy jakiś czasu pytałem o mechanika w Częstochowie. Mógłbym dostać jakies namiary? Muszę wymienić amortyzator w swoim
-
BMW 118d F20
Jak bede szukał to tylko z tym 8 biegowym automatem. Jeździłem chwile trojka z ta skrzynia, super skrzynia jak dla mnie.
-
BMW 118d F20
Muszę ogarnąć jak to z tymi silnikami jest Masz 2.0 143 km, spokojnie 180km zrobisz, ciekawe czy bezdymnie i bezpiecznie No własnie spalanie, juz powoli nie potrzebuje dużego auta kombi, wiec takie małe na rodzine 2+1 by starczyl, Mała ma 1,5 roku, wózek wymieniam na mniejszy, wiec kawałek bagażnika by został. Tak mysle póki co Dzieki za info
-
BMW 118d F20
Jak bagażnik? Miejsce z tylu? Bo tak ostatnio myśle nad czymś mniejszym i nawet fajne autko hmmm
-
Truckerzy
Jak szefostwo bedzie rozumieć prace kierowcy, szanować i placic na czas to bedzie dobrze
-
Truckerzy
Na ta chwile sa dwa tygodnie, wiadomo jak jest noe zawsze sie uda. Dwóch teraz zjeżdża po dwóch tygodniach, jeden po trzecim nie udało sie inaczej
-
Truckerzy
Powyżej 10 tys, docelowo 12 tys miesięcznie jazdy Tak to niby kierowców jest, ale jak konkretnie szukasz to cieżko znaleźć
-
Truckerzy
Powiedzcie mi czy stawka dla kierowcy na duże auto 0,40 zł z km i podstawa 2200 brutto to dobra pensja? Jazda po Europie, głownie zachód, zestawy nowe dafy i nowe many, naczepy tez nowe Chlodnie schmitza a firanki fliegla. Zwykle 2 na 1. Czasem jak trzeba to 3 na 1. Kasa na czas. Bede wdzięczny za odp
-
Truckerzy
Małych plandek na 10ep jest mnóstwo. Mamy nówkę sztukę, czasem stoi pare dni na zachodzie, bo stawki sa tak śmieszne, ze nie opłaci sie ruszać z miejsca. Podloty czasem po 200-300 km. No bo cos trzeba robic. Mimo, ze licencji nie trzeba to zdarzają sie pytania czy posiadamy licencje. Owszem posiadamy, bo mamy większe sztuki, ale co to za pytanie skoro podejmujemy ładunek na małe auto. Druga sprawa, to ze jest ładunek to nie znaczy ze go dostaniesz. Bo np. Nie znają cie i już. Ostatnio spedycja zadała zdjeć każdego z aut, bo teraz tak kradną. No ok- zrobione i wysłane ... Skoro Ty wsiądziesz za kółko to kto bedzie Ci szukał roboty? Chyba, ze Ty bedziesz siedział i szukał, ale trzeba wtedy opłacić kierowcę. Co najmniej 4000zl- tak myśle. My płacimy wiecej, ale chyba od 4000 w gore trzeba liczyć ... Kolejne, trzeba być ogarniętym kierowcom, bo to sa ekspresy, nie ma tacho. Ostatni nasze stały kilka dni a tu cos wskoczyło dzis zaladunek, rano zrzut, kilometrów duuuuzo. Jeśli podejmiesz ładunek, to musisz wiedzieć ze dojedziesz. Moze nic sie nie stanie jak nie dolecisz. A moze wypiszą Ci notę obciążeniowa na cały fracht... Kolejna sprawa- terminy 30,60 dni. Nie wiem czy jeszcze sa ale były 90 dni. Jesteś w stanie wyłożyć na paliwo na dwa miesiące? Plus opłaty drogowe i kierowcę, auto...
-
Sytuacje z naszych kamer samochodowych
Nie dałbym rady sie przestawić na druga stronę kurde
-
Autem na Litwę, do Wilna
Proponuje ustawić navi z przelotem przez Suwałki, Marijampol, Kowno i do Wilna. Z prędkością uważaj, bo fotki radar strzela i wysyłają. Bida z nędza ogólnie, Wilno jak najbardziej cywilizowany świat. Tam jest taki przekrój, ze albo ktoś ma kasę albo nie ma wcale. Podobniez były tam rozwody, bo jeden z małżonków popierał Putina a drugi nie, tak wyżej Litwy takie jakby to ująć, litwinoruski. Szybko sie ludzie obrażają, nie wiadomo o co. Za 5 euro zrobią wszystko, ze wzgledu na jakośc życia. Za jedna pensje niemiecka szef utrzymuje tam całe grono pracownikow na produkcji i każdy zadowolony, ze ma robotę. Jak ktoś zarabia 500 euro żyje dobrze, ale jak ktoś ma 1000 euro to już pan. Co tam jeszcze, mnóstwo ciężarówek z paliwem bedziesz mijał w jedna i druga stronę, bo w sumie z tego żyją- tych co znałem i gadałem. Podobno w Wilnie jest co zwiedzić, jakiś zamek restauracja przy jakiejś rzece za***isty, ale cieżko trafić... Powodzenia zatem
-
Truckerzy
Jeździ ktoś Manem tgx 18.480? Mamy tego poliftingowej 2013 rok, 100 tys przebiegu. Szukamy w nim co jest nie tak, ze tyle pali. Na serwisie na razie nic nie wyszło. Spalanie 34-36 litrów średnia z gps. Podejrzewam komputer, ktorej byl wymieniany w serwisie, bo znów według komp wskazania blisko 40. Liczone na kartce spalanie jest podobne jak z gps. Moze macie znajomych, co mogliby cos doradzić. Autko świeże jeszcze a tu takie cyrki Bede wdzięczny za pomoc
-
[All B8] A4 B8 sedan
Ładne auto, ale ze zdjęciami zaszalales
-
Auto 7 osobowe
Grand voyager po 2008 roku, ale zanim jeszcze zaczął nazywać sie Dacia. Auta na wypasie, wygodne, znajomi maja, trojka dzieci i teście jechali tak do Chorwacji z Niemiec. Trasa poszła bardzo dobrze, jak mówili, ostatnie fotele to ławka, ale duża i wygodna z miejscem na nogi i normalna przestrzenią, ze dorosły moze normalnie tez tam usiąść